Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Jak zaměřujete torpéda?
kolik z vás zaměřuje manuálně,kolik přes automat?

Manuálně 42% 42% ( 18 )
Automat 57% 57% ( 24 )

Celkem hlasů : 42
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Jak zaměřujete torpéda? 
Ahojte, tak jsem si pořídil po několikaletém kroužení SH3. Fantastická hra na to, jak už je vousatá. Zažívám u ní něco, co už dlouho ne, cosi co si pamatuju od herních pecek z dávných dob. Totiž i přes značné technické a jiné problémy dokáží hráče přikovat před monitor, překvapuje ho i po mnoha hodinách hraní a člověk se u ní raduje z každé pičovinky.... mno ale chtěl bych se zeptat. Sanžím se postupně se zvyšivot stupeň reality. Jen jsem s ještě neodhodlal k manuálnímu zaměřování torpéd. Jak moc velká lama jsem, když si to nechávám vypočítávat od kompu? Neboli: kolik z vás zaměřuje manuálně,kolik přes automat?


Citovat
Příspěvek  
V singlu ručně, v lize automaticky...



Naposledy upravil Rudla dne 09. 04. 2009, 13:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jako Rudla
akorat posledni dobou singl skoro nehraju


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já to prostě tak nějak odhaduju baj voko Smile


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Teď už v  singlu manuál, ale v začátcích pochopitelně automat Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
citace:
Hans Eckelhaft
  
Já to prostě tak nějak odhaduju baj voko  


Tak tak - proč se obtěžovat s různým měřením rychlosti , vzdálenosti atd . cíle , když to jde od oka  Laughing



Naposledy upravil Byzantias dne 09. 04. 2009, 23:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
S pozdravem Herr Byzantias

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Já mám občas problém udržet v periskopu loď a zamknout..... natož ještě střílet manuálně

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Od začátku jen manuál Smile zbrojního mám pro zvyšování morálky na ponorce Smile)


_________________
Mluvit a nemyslet je jako střílet a nemířit. Miguel de Cervantes
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já taky v singlu manual a v lize automat....ale jak píše Myšák....co hraju ligu, tak jsem singl nehrál, jen párkrát SH4..taky manual.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mám realitu rád a proto zaměřuju na manuál, výpočty křižných kurzů taky manuál, prostě jel jsem v kalsice SH3 na 90% realu a nyní v tGW jedu to samé, ale už je to jen 83%. Mám aktivní jen ext.pohled,abych se mohl kochat a stealth detektor. Šedí vlci mě posunuli do jiné dimenze. Jsem absolutně nadšenej, je to špica.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Od vydání SH III jedu vše na 100%. Teď mám necelý měsíc SH III + tGW + Pack III. Nastavení na 100%. Někdy je to ale očistec.  Evil or Very Mad
TGW je úplně jiná hra než default. Dřív to nešlo, nebyla na to mašina a tak si to teď užívám.


_________________
Potápět a nebýt potopen!


Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Ruční zaměření diskem 
Tak jsem právě rozehrál tento mod. Chvíli jsem tápal, ale nakonec se úspěch dostavil. Jenom je potřeba soustředění a neplést si stupnice. Ruční zaměření je celkem náročný, ale pak ta radost z potopené lodi nebo taky "radost" ze selhání torpéda, po vyčerpávajícím počítání Wink



_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Karl von Bahnhof napsal:
Od začátku jen manuál Smile zbrojního mám pro zvyšování morálky na ponorce Smile)


bez zbrojního (s nainstalovaným thomsen SoundPackemV3) ti při nabití torpéda neřeknou nejlepší hlášku z SH3: "Röhre Ein anladen! Vžžžžž...VRRRRR...Bum...prásk...Vžžžž...Brrrr." Takže od toho je tam zbrojní...

jinak manuálně...


_________________
   
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
OLC mod sem taky jednu chvíli hrál a samo že na manualní zaměření...on je vlastně dělanej hlavně na hodně velké real hraní. Někde je o tomhle i nějaký celkem dobrý instruktážní video...jen není česky.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tahle byla první, zaměřená přes UZO, ale není tam disk, tak jsem to odhadnul. Ještě musím vyšpekulírovat ten barevný disk s úhly, jak se přesně používá Twisted Evil

to Merlin: odkaz na to video jsem našel, ale přehrát se mi to nepodařilo. Ukazovalo mi to všechny možný hry, ale OLC video nee Mad



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 21. 05. 2009, 22:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.