Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
Odpadky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
a nepodvadi se tim?  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
a nepodvadi se tim?  Wink


Záleží na každém uživateli Cool    jestli chce potápět C3 dvěma nábojema z 20 mm flaku atd....Jak to koho pak baví...


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hoj tak kvůli podvádění to fakt nechcu .... jde mi o reálný simulátor (všecko mám nastavené na 100%, jinak sem to snad ani nehrál) ... v GWX se totiž všechno potopí na 2 torpéda (krom velkých válečných lodí, tak to chcu nějak upravit, aby to bylo realističtější ...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
panove zkousel nekdo z Vaas to rozliseni zmenit ???? muj komp zvlada SH3  levou zadni a proto bych rad hru vysperkoval lepsim rozlisenim  ( doufam ze to nebude mit vliv na hrani v lize jinak bych do toho nesel ...... )


_________________

7. flotila | Gladiatus
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:
1) musis plavat na hladine
2) NESMIS mit zapnutej TICHEJ CHOD MOTORU
3) Torpeda mysi pretahny do volnyho slotu v ponorce a je to  Wink

PS : jo a taky tam musis mit DOSTATEK NAMORNIKU  ( na PRACOVISTI  Wink  ) no a za hodinu je tam mas  ( prehanim predni trva cca 38 min a zadni do hodiny .........

a sakra POZDE  Embarassed


to P.S. : no ja mam podle me už elitni posadku a předni trva 17 minut a zadni 28 minut. Ale je to tak jak rikas. Jeste bych doplnil že nesmi byt spatny povasi  Wink


_________________
Veni, vidi, vici
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: změna rozlišení 
Wara napsal:
toz udajne by to melo stacit nejak takhle:
stahnete si
http://www5.spread-it.com/dl.php?id=f5e5b51fc58be18133bf3074f1ff4a267cb39113

uvnitr je navod.txt

nevim, jestli to bude fungovat, nezkousel jsem to- nasel jsem mnohem slozitejsi postup, ale nechtelo se mi ho prekladat, takze budu rad, kdyz mi sem date vedet, jestli to jede nebo ne...

jo- zmena rozliseni na vyssi hodnoty znamena u SH3 DOST VELKÝ snížení výkonu...


 Question Nejde to vůbec stáhnout Exclamation Že prý stránka neexistuje.


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: změna rozlišení 
to PvonR:
njn, taky jsem ten příspěvek psal 18.ledna 2007, od tý doby uteklo už hodně internetový vody Smile



Naposledy upravil mysak_bob dne 17. 08. 2009, 11:38, celkově upraveno 1 krát.

_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Beri napsal:
Nepotřebuju pomoc ale jen mám dotaz:
Vracel jsem se z 1. hlídky v roce myslým 42,najednou mi byla poškozená velitelská místnost,zkontroloval jsem hloubku,protože sem neměl hlážení o žádný lodi,ta byla řes 1000 metrů,tak jsem se podíval na můstek a zamnou byla obchodní loď myslým cargo 2 nebo něco takovýho.Je možný že ne mě zaútočila tahle loď?





...Zkontroloval jsem hloubku... Ta byla přes 1000 metrů....  Laughing  Laughing  Laughing  (Vím že jde o chybu ve stylizaci...... Ale pobavilo to....)


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
aaron2 napsal:
Beri napsal:
Nepotřebuju pomoc ale jen mám dotaz:
Vracel jsem se z 1. hlídky v roce myslým 42,najednou mi byla poškozená velitelská místnost,zkontroloval jsem hloubku,protože sem neměl hlážení o žádný lodi,ta byla řes 1000 metrů,tak jsem se podíval na můstek a zamnou byla obchodní loď myslým cargo 2 nebo něco takovýho.Je možný že ne mě zaútočila tahle loď?





...Zkontroloval jsem hloubku... Ta byla přes 1000 metrů....  Laughing  Laughing  Laughing  (Vím že jde o chybu ve stylizaci...... Ale pobavilo to....)


Já jsem ale nějak nepochopil co tě/vás(?)pobavilo Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Beri napsal:
aaron2 napsal:
Beri napsal:
Nepotřebuju pomoc ale jen mám dotaz:
Vracel jsem se z 1. hlídky v roce myslým 42,najednou mi byla poškozená velitelská místnost,zkontroloval jsem hloubku,protože sem neměl hlážení o žádný lodi,ta byla řes 1000 metrů,tak jsem se podíval na můstek a zamnou byla obchodní loď myslým cargo 2 nebo něco takovýho.Je možný že ne mě zaútočila tahle loď?





...Zkontroloval jsem hloubku... Ta byla přes 1000 metrů....  Laughing  Laughing  Laughing  (Vím že jde o chybu ve stylizaci...... Ale pobavilo to....)


Já jsem ale nějak nepochopil co tě/vás(?)pobavilo Smile


Hloubka přes 1000 metrů... Velíš/te snad batyskafu???


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
aaron2 napsal:
Beri napsal:
aaron2 napsal:
Beri napsal:
Nepotřebuju pomoc ale jen mám dotaz:
Vracel jsem se z 1. hlídky v roce myslým 42,najednou mi byla poškozená velitelská místnost,zkontroloval jsem hloubku,protože sem neměl hlážení o žádný lodi,ta byla řes 1000 metrů,tak jsem se podíval na můstek a zamnou byla obchodní loď myslým cargo 2 nebo něco takovýho.Je možný že ne mě zaútočila tahle loď?





...Zkontroloval jsem hloubku... Ta byla přes 1000 metrů....  Laughing  Laughing  Laughing  (Vím že jde o chybu ve stylizaci...... Ale pobavilo to....)


Já jsem ale nějak nepochopil co tě/vás(?)pobavilo Smile


Hloubka přes 1000 metrů... Velíš/te snad batyskafu???


Velíš   Smile
Už chápu  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
jestlise nemejlim, tak sem jendou měl už jenom externí torpédo , tak sem ho vzal a narval do torpédometu a mí námořnici ho nejdřív narvali do vnitřního zásobníku a pak ho nacpali konečně do torpédometu. Tak nevim jestli jestli mám chytřejší nářníky Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chladič napsal:
jestlise nemejlim, tak sem jendou měl už jenom externí torpédo , tak sem ho vzal a narval do torpédometu a mí námořnici ho nejdřív narvali do vnitřního zásobníku a pak ho nacpali konečně do torpédometu. Tak nevim jestli jestli mám chytřejší nářníky Very Happy

hmm, možná záleží na modu stejně tak jako i na tom, zda v té chvíli máš zapnuté automatické ládování, nebo si určuješ dobíjená torpéda manuálně???
nezkoušel jsem to, já je vždycky přesunuju do vnitřních zásob...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pánové omlouvám se, za podruhé otevřené téma-níže, psal jsem ho sice jako první, ale nějak se nezobrazilo, tak jsem vytvořil tohle a dnes koukám, že se tu přece jen objevilo. Takže prosím, kdo jste kompetentní smažte ho, ať tu nedělá zmatek. Díky Ondřej

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
...je to tak, taky to dělám podobně jako např. Wara. Prostě člověk to má už tak nějak v oku...takže by voko.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 12
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.