Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Problém se spuštěním
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém se spuštěním 
Nainstaloval jsem hru, aplikoval patch 1.1cz a 1.2cz
SPustil jsem hru, přeskočil intro, hra se začala načítat a pak černá obrazovka a tím to skončilo. Ještě nějakou dobu pracuje HDD, ale to za pár minut přestane a už se nic nestane. Tak jsem nahrál patch 1.3 a stále to samé.
Mám Vistu a notebook s grafickou kartou 8600M GT s DX10.

Zkoušel jsem hru spouštět i v módu kompatibility s winXP, ale bezezměny. Navíc SH4 by měl fungovat i na Vistách.


Citovat
Příspěvek Re: Problém se spuštěním 
To SH-cko mas origos??? Niekto tu na fore pisal, ze to na Viste ide v pohode..skus ine ovladace na GK.



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 01. 2009, 19:26, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
Origoš bohužel nemám. Uvidíme jaká bude hra.
Mám notebook a problém mobilních grafických karet je v tom, že podpora ovladačů je velmi mizerná Sad Nedají se stáhnout na stránkách nVidie, ale pouze na stránkách výrobce notebooku, kteří na to většinou kašlou. Aby mi fingoval BioShock(orig) jsem si musel stáhnout někde pokoutně novější ovladače(7.15.11.6344. Na stránkách výrobce pouze 7.15.11.119), protože podpora je opravdu zoufalá Sad

Pokud je to tedy opravdu grafickou kartou, pak si zřejmě nezahraju - další důvod proč nikdy nekupuju originálky bez toho, abych si zahrál stáhnutou verzi.


Citovat
Příspěvek  
U tej visty by som to typoval viac na ten warez i ked nemam moc skusenosti s nou ale ci ti to neblbne koly ochrane...



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 01. 2009, 19:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem si sehnal nejnovější mobilní drivery, ale pořád to nefunguje Sad


Citovat
Příspěvek  
Millo napsal:
Shal napsal:
Origoš bohužel nemám. Uvidíme jaká bude hra.
Mám notebook a problém mobilních grafických karet je v tom, že podpora ovladačů je velmi mizerná Sad Nedají se stáhnout na stránkách nVidie, ale pouze na stránkách výrobce notebooku, kteří na to většinou kašlou. Aby mi fingoval BioShock(orig) jsem si musel stáhnout někde pokoutně novější ovladače(7.15.11.6344. Na stránkách výrobce pouze 7.15.11.119), protože podpora je opravdu zoufalá Sad

Pokud je to tedy opravdu grafickou kartou, pak si zřejmě nezahraju - další důvod proč nikdy nekupuju originálky bez toho, abych si zahrál stáhnutou verzi.


U tej visty by som to typoval viac na ten warez i ked nemam moc skusenosti s nou ale ci ti to neblbne koly ochrane...


Nevím. To by se ta hra vůbec nespustila ne?


Citovat
Příspěvek  
Vyřešeno. PRostě jsem smazal složku s intrama a už to jede. Prostě když to přehrálo ty videa, tak se to nějak posralo a už to nešlo spustit. Nechápu


Citovat
Příspěvek  
Ty jsi si konecne procetl forum, co?  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 01. 2009, 19:27, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Pravda je,že se spouštěním nemám problémy,ale nedaří se mi načíst uložene pozice,jen některé.Mám XP a patch 1.4 a samozřejmě originálku.Po přečtení fora jsem myslel že je to kodekama,ale není.odistaloval jsem je a dělá to stejně.Stava se mi že jednu pozici načtu a pak tu samou třeba za pul hodky už ne.nevíte kde je zakopanej pes?Děkuji


_________________
Gigabyte P35DS4,Intel Core2Duo 3Ghz@4Ghz,Arctic Cooling Freezer 7 Pro,Geforce 8800GTX,AData 4x2 Ghz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Vyřešil to RFB mod.



Naposledy upravil mysak_bob dne 14. 01. 2009, 19:28, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Gigabyte P35DS4,Intel Core2Duo 3Ghz@4Ghz,Arctic Cooling Freezer 7 Pro,Geforce 8800GTX,AData 4x2 Ghz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek problemy se spustenim 
mam stejny problem jako je vys napsany s nacitanim. Zkousel jsem podle nekoho, kdo ma stejny problem, smazat slozku s intrama ale nepomohlo to. Mam nejnovejsi ovladace na grafiku s DX10. OS mam visty, grafiku na notebooku 8600M GS 512.
ta cerna obrazovka je hned po intru, ale za chvili je slyset zvuk, ale neni obraz.


Citovat
Příspěvek  
a co kodeky?  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
tak jsem zkousel vsechno a na vistach to nejde, na XP to jede bez problemu


Citovat
Příspěvek  
vistama to asi nebude....mám teď nové železo taky s vistou a nemám nejmenší problém. SH 3 i 4 jedom naprosto krásně. Ale jak píše mysak...zkus si tam hodit nějaký jiný kodeky.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: problemy se spustenim 
tistar napsal:
mam stejny problem jako je vys napsany s nacitanim. Zkousel jsem podle nekoho, kdo ma stejny problem, smazat slozku s intrama ale nepomohlo to. Mam nejnovejsi ovladace na grafiku s DX10. OS mam visty, grafiku na notebooku 8600M GS 512.
ta cerna obrazovka je hned po intru, ale za chvili je slyset zvuk, ale neni obraz.


TAk já mám stejný problém a nepomáhá vůbec nic. Forum jsme přečetl křížem krážem, mazal, intra, dával nové kodeky, nainstaloval virtuální mechaniku a  zkoušel přes virtuální mechaniku, a stále se nedaří. Hra je origálka s čekými titulky, vydavatel Playman, navíc jsem instaloval všechny patche až po poslední 1.4, několikrát přeinstaloval, spouštím jako spráce, operační systém Windows Vista Ultimate, grafika 8800 GTS 512, nastavená potřebná kompabilita pro spuštění hry Windows WP SP2. " Hudba hraje, obrazovka černá". Asi jsem již po implozi? Připadám si jako v novém autě. A když chci po koupi auta  odjet od prodejce, najednou zjistím že motor vesele běží, ale jaksi výrobce nedodat volant?

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.