Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Problém: Externí rezervy na IX řadě
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém: Externí rezervy na IX řadě 
Už asi 50. problém se kterým se vám svěřuji Embarassed . Když chci přebíjet torpéda z externích rezerv, Po určitém čase se mi rozbliká obrazovka a příjdu o všechny zbylá torpéda ( zmizí do dimenze X a nenabijí se Evil or Very Mad  Rolling Eyes ) Prosím poraďte.



Naposledy upravil Sarroth dne 29. 10. 2006, 06:14, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
IX D2?

Už to tady nějakou dobu sleduju.Netvrdím že to co popíšu může řešit tvůj problém,nicméně vycházím z toho že máš orig. hru +1,4 patch a žádné mody.Když jsem měl tuto konfiguraci a IX D2 tak se mě stávalo toto:po přetažení více než cca 4 torpéd z předních externích zásob mě hra bud' spadla a nebo ty torpéda někam zmizely,tak jsem to přetahoval max po třech.A to ještě nebyla možnost to kombinovat ze současným nabíjením z ex. zásob zadní torpéda.Můj kompl to nezvládal,ačkoliv na to snad parametry má



Naposledy upravil Herr Flick dne 24. 10. 2006, 21:21, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jjj, jak si to uhodl Shocked ???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To je taky nápad, nechat tahat najednou čtyři torpéda. Neřeknu tři, to se ještě dá unést, ale čtyři? Asi se jim vždycky vysmeknou a jdou na dno.  Laughing   Laughing   Laughing


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Něco na tom bude, protožo když přetahnu 2-3 po každém útoku, tak to nezlobí. Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Něco na tom bude, protožo když přetahnu 2-3 po každém útoku, tak to nezlobí. Cool


Ti řikám že jsem se u toho hoodně nazuřil Evil or Very Mad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
pánové, nestrašte, mám sice zatím IXC ale byl bych nerad aby se to u mě taky objevilo. I když já prebíjím z ext. rezerv pokaždý když se uvolní místo interních zásobnících, takže to tahám většinou po 1-2 torpédech
Štěstí přeje připraveným Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mě to dělala jen IX D2,ted používám U66 Typ IXC a žádný problém.Ani s XXI nejsou v tomto aspektu žádné problémy.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
tak to jsem rád Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mne se to ted taky stalo s IXC, pretahoval jsem torpeda z paluby, najednou se rozblikala obrazovka a nekolik mi jich zmizelo->vypadalo to tak, ze misto obdelnicku s torpedem ci prazdnym mistem po nem, zbyl je sedy obdelnik. Po navratu na základnu, kdy jsem chtel vymenit torpeda se najednou ty sede obdelniky presunuly pod ponorku a torpeda se v nci zase objevily a sly pretahovat ci menit. Takze podle me jde o graficky bug-ty torpeda nezmizi, jen proste jsou na monitoru nekde jinde a nejsou videt, ale realne tam porad jsou-to jsem zjistil, kdyz jsem odeslal status report BdU, pořád mi to ukazovalo, že ještě torpéda mám. Po znovu načtení hry se to vrátilo do normálu(jak přímo v misi tak i na základně)



Naposledy upravil Dannik dne 24. 04. 2007, 19:53, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dannik napsal:
Mne se to ted taky stalo s IXC, pretahoval jsem torpeda z paluby, najednou se rozblikala obrazovka a nekolik mi jich zmizelo->vypadalo to tak, ze misto obdelnicku s torpedem ci prazdnym mistem po nem, zbyl je sedy obdelnik. Po navratu na základnu, kdy jsem chtel vymenit torpeda se najednou ty sede obdelniky presunuly pod ponorku a torpeda se v nci zase objevily a sly pretahovat ci menit. Takze podle me jde o graficky bug-ty torpeda nezmizi, jen proste jsou na monitoru nekde jinde a nejsou videt, ale realne tam porad jsou-to jsem zjistil, kdyz jsem odeslal status report BdU, pořád mi to ukazovalo, že ještě torpéda mám. Po znovu načtení hry se to vrátilo do normálu(jak přímo v misi tak i na základně)


jj, to je ono Wink . Někdy se ty torpéda objeví v nějakém rohu, někdy se nabijou a někdy zmizej..... Rolling Eyes  Evil or Very Mad


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No sláva a konečne mám po probléme. To isté sa mi dialo keď som hral multi na klasickej SH3 + 1.4b  Embarassed  Embarassed  Embarassed
A stačilo len pozrieť lepšie do fórka


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Už se mě to stalo i v GWX,IXB.Takže naráz max 3 torpéda. Evil or Very Mad


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.