Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Ponorka IIB a žlutá trubka před můstkovým dalekohledem ???
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Ponorka IIB a žlutá trubka před můstkovým dalekohledem ??? 
Včera se mi stala taková věc. Nikdy před tím sem si toho nevšiml, takže nevím, jestli to tam bylo nebo ne. Na můstku ponorky mám přímo před hladinovým dalekohledem vysunutou žlutou trubku a nevím co to je a jak t oschovat. Vypadá t ojako periskop, ale ten je přece v zadní časti. Navíc se zasunuje a vysunuje jak má. Ale ta přední trubka tam furt je. Přemýšlel jsem, jestli to není šnorchl, ten ale v roce 1939 ještě není,...
Je t o přímo v ose dalekohledu. Když se do něj ale podívám, tak t otam není. Nevím co to je ???


Citovat
Příspěvek trubka 
Co třebas ťuknout do klávesy "o" (óóó) a zasunout druhej periskop? Wink


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jj, kazda ponorka ma 2 periskopy- utocnej (klasicky F3) a pak pozorovaci (O), ten se zasouva/vysouva tlacitkama insert/delete...
je dobrej pri hlidani pred letadlama, protoze se da vice vychylit smerem nahoru a pokryjete jim tak vetsi cast oblohy...
a da se samozrejme pouzit jako zaloha za periskop utocnej, kdyz o nej prijdete...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To nebude periskop, protoze se zluta barva pro periskop nehodi! To uz by mohl byt zrovna oranzovy a jeste pro jistotu by na vrsku mohla byt halogenov lampa aby se Tomici mohli dobre trefovat.  Laughing


_________________
Nejsnáze člověka ukamenuješ kameným srdcem. J.Žáček

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak potom to může bejt jedině banán - přiznej se Wothane, že si byl loupit banány černouškům v Africe Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
tak potom to může bejt jedině banán - přiznej se Wothane, že si byl loupit banány černouškům v Africe Very Happy


Wothan je zlej a asi moc poslouchá propagandu.....teď ti bubačci v Africe nemají co jíst....rasista jeden....Jestli teď všichni pomřou hlady, kdo za nás bude pracovat až dobijeme celej svět co? Wothane, Wothane, koukej jim ho jet vrátit a zrovna jim vem i jabko.   Laughing

Ne, teď doopravdy, udělej screen a dej ho sem, složíme hlavy dohromady a něco z toho vyleze.

BtW:Screen uděláš kombinací Ctrl+F11 uloží se ti tam kde mas nainstalovanej SH3, nebo tradicne PrintScreenem.


_________________
Nejsnáze člověka ukamenuješ kameným srdcem. J.Žáček

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ale tak už dost. Je jasné že Wotan zavadil o Insert a vyjel mu observation periskop. Wotan píše že je žlutej a myslí tím lesklou do žluta zabarvenou barvu kterou opravdu maji oba(část periskopu která zajíždí a naopak viz hydraulika u jeřábu).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No měli jste pravdu. Byl to opravdu druhý periskop...... Very Happy  . Takže všechny přivržence banánů sklamu. Wink

ps: včera se mi stala zajímavá věc. Zatím jsem se tady o tom ještě nikde nedočetl. Plul jsem na hladině, ponořil se na periskopovou hloubku a posádka na můstku zůstala na místě. Okem jsem pak zjistil, že posádka je stále na můstku a kouká dalekohledema i když jsem pod vodou. Byl t o skvělej pohled..... Laughing  Laughing  Laughing

PS2: ještě jedna otázečka. Když majedu do nějakýho nepřátelskýho přístavu, najdu tam nějaké lodě nebo je to vyklizený a takle t onefunguje ???
(třeba Scapa Flow) Confused


Citovat
Příspěvek  
Hlavne asi zalezi aku mas verziu.ja mam 1.4 a v pristavoch bezne nachazdam lode...ale uz pouzivam aj zopar modov takze v pristavoch uz mam aj vojnove lode  Wink


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Wothan napsal:
No měli jste pravdu. Byl to opravdu druhý periskop...... Very Happy  . Takže všechny přivržence banánů sklamu. Wink

ps: včera se mi stala zajímavá věc. Zatím jsem se tady o tom ještě nikde nedočetl. Plul jsem na hladině, ponořil se na periskopovou hloubku a posádka na můstku zůstala na místě. Okem jsem pak zjistil, že posádka je stále na můstku a kouká dalekohledema i když jsem pod vodou. Byl t o skvělej pohled..... Laughing  Laughing  Laughing

PS2: ještě jedna otázečka. Když majedu do nějakýho nepřátelskýho přístavu, najdu tam nějaké lodě nebo je to vyklizený a takle t onefunguje ???
(třeba Scapa Flow) Confused


Jj, to s tou posádkou je běžné .)
U přístavů to bude jak psal andrew, když jsem používal patch 1.4, tak tam vždycky alespoň 2 byly, ale nic moc.
Pokud jich chceš víc, tak opravdu zkus nějaký mód:
http://silenthunter.czweb.org/forum/viewforum.php?f=10



Naposledy upravil hp. dne 06. 02. 2007, 15:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mariňáci díky Exclamation úTOČNEJ PERISKOP JSEM VŽDY VYSUNUL, ale neuměl použít. !F3! Exclamation


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.