Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Poškození ponorky a opravy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Poškození ponorky a opravy 
Nejde mě opravovat ponorka, naplním opravářský tým, aktivuji ho, ale nic se neděje. Máte někdo nějaké zkušenosti ?


Citovat
Příspěvek  
Doba potřebná na provedení oprav je závislá na velikosti poškození (viz. sloupek u ikony poškozené části) a na schopnostech opravářského týmu. Já osobně postrádám nějaký status průběhu oprav (něco jako u nabíjení torpéd). Snad to bude ošetřeno v některém z dalších patchů. Jinak pozor při poškození trupu - po jeho opravě ponorka nemůže do větších hloubek - mně jednou zkolabovala už ve 100"  Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je to jak píše Ronny a je to tedy dosti nešťastně(ne délka oprav, to je dobře už žádně quick ones) ale žádné indikátory o alespoň částečném poškození. Jinak ad hloubky pozor! Nevím zda to je tady jako v SH3 kdy poškozený hull nevydržel jisté hloubky, ale hlavně všeobecně jsme v USA, ponorky mají běžnou MAX hloubku okolo 90m! Praskají mnohdy už kolem 100-120m.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Také to zde píšu - opravený trup se mi zhroutil ve 100" - t.j. v přibližně 30m!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ronny napsal:
Také to zde píšu - opravený trup se mi zhroutil ve 100" - t.j. v přibližně 30m!

Přehlídnul jsem soustavu. No to víš jsem hold ubooťák a jedu v naší krásné metrické soustavě Wink  Nicméně to co jsem psal platí.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dnes jsem utrpěl drobné poškození dvou záďových torpédometů a hloubkových kormidel (z mraků vypadlo letadlo a přes veškerou moji snahu měl pilot štěstí). Do konce mise opravárenský tým poškození nedokázal odstranit - nepomohlo ani zastavení ponorky, aby maníci měli klid na práci  Evil or Very Mad Cestou zpět jsem se zastavil na Midway doplnit palivo a dostal jsem hlášení o provedení oprav - a po vyplutí BINGO! - nové hlášení o tom, že jsem utrpěl poškození! A zadní sekce byla ve stavu jako před připlutím na Midway... Chtělo by to nějakou novou záplatu...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ronny napsal:
Dnes jsem utrpěl drobné poškození dvou záďových torpédometů a hloubkových kormidel (z mraků vypadlo letadlo a přes veškerou moji snahu měl pilot štěstí). Do konce mise opravárenský tým poškození nedokázal odstranit - nepomohlo ani zastavení ponorky, aby maníci měli klid na práci  Evil or Very Mad Cestou zpět jsem se zastavil na Midway doplnit palivo a dostal jsem hlášení o provedení oprav - a po vyplutí BINGO! - nové hlášení o tom, že jsem utrpěl poškození! A zadní sekce byla ve stavu jako před připlutím na Midway... Chtělo by to nějakou novou záplatu...


Stalo se mi to samé, připluji k Japonsku a bum, letadlo. Tak jsem odplul na Filipíny abych se tam opravil...a prd. Nevadilo by mi, že mě při doplnění neopraví (v reálu to taky chvíli trvalo), ale proč nemůžu ukončit hlídku kvůli opravám v jiném přístavu, to nechápu.


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: Poškození ponorky a opravy 
qwerz napsal:
Nejde mě opravovat ponorka, naplním opravářský tým, aktivuji ho, ale nic se neděje. Máte někdo nějaké zkušenosti ?


Abych to upresnil, pokud jsou poskozeny části na DACK WATCH - treba cannon, radio, attack station, antena - vynorim se opravari zacnou opravovat, vse opravi (krome cannonu), ale po chvily se to samo zas rozbije a tak dokola a lidi na warte pomrou.


Citovat
Příspěvek  
Nevyřesil by tenhle problem tento post?
http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=109740

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.