Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Kampaň - GWX
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Kampaň - GWX 
Ahoj lidi! Mozna se ptam hloupe, ale jakym zpusobem je delana kampan v SH3, kokretne v MODu GWX?? Zacatek patrol a jejich ctverce jsou ciste nahodna, nebo je v tom nastaven nejaky system??? Neco v tom asi byt musi, aby se mohly dobre zobrazovat ty radiove hlasky.. Kdo o tom neco vi?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tohle patří do sekce ,,mody" Arrow  Wink
Kampaň v GWX je podobná jako u default, ale na základně trávíš déle času. Čtverce jsou podobné jako v defaultu (podle tvých předchozích úspěchů)


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No musím tě upravit Günthere. Není tomu tak. Kampaň funguje podobně jako v tGW. Tot znamená, že pro každou flotilu je na jeden měsíc několik možných čtverců dle historie(tam kam ta flotila posílala své ponorky). Radio zprávy nejsou tímto nijak ovlivněny jsou pro všechny flotily stejné jen seřazené dle data(historie) a omezeny na určitá místa. To znamená že pokud budu u 1. a budu jezdit kolem Anglie neuslyším radiovej život v Karibiku. Ovšem pokud seberu svojí VII a nějak se do Karibiku doplácám tak ano.

Snad to stačí.

*************************
edit: přesunuto



Naposledy upravil Sarroth dne 21. 02. 2007, 13:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Problem je ten, ze nevim, jak presne funguje kampan v default  Wink . Jinak se omlouvam za spatne zarazeni tematu, ale jsem novy  Very Happy .
Co se tyce tech radiovych zprav, tak jsem se dival, ze se kazda zprava zobrazuje ke konkretnimu datu a casu. To znamena, ze hra predpoklada, ze v te dobe budu na mori. Muze se tedy i stat, ze "spatnym nacasovanim" svych patrol si tu kampan trochu rozhodim, ne? Jsou v GWX i jine mise nez jen patroly??? Taky se mi stalo, ze jsem hral GWX, byl jsem asi 3/1940, zkusil jsem to pustit pres SH3 Comm, ktery mi tu kampan zmenil.. Najednou se mi zmenil ctverec i cas patroly .  Crying or Very sad . A jeste k SH3 Comm.. Ty jmena lodi "zpravy" pri nacitani misi se mi drzi porad stejny, zase se to zmeni, az hru spustim znovu pres SH3 Comm  Crying or Very sad . Takze kdyz nekdo hraje celej den, tak se mu pri nacitani patrol zobrazuji v prosinci zpravy z unora a za poslednich 5 patrol nejsou v logbooku jmena lodi  Crying or Very sad . Omlouvam se za spoustu dotazu, ale jeste jednou rikam.. jsem novacek  Twisted Evil .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Kampaň funguje podobně jako v tGW.

No to já zas nevěděl jak funguje tahle Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
MiSKO napsal:
Problem je ten, ze nevim, jak presne funguje kampan v default  Wink . Jinak se omlouvam za spatne zarazeni tematu, ale jsem novy  Very Happy .
Co se tyce tech radiovych zprav, tak jsem se dival, ze se kazda zprava zobrazuje ke konkretnimu datu a casu. To znamena, ze hra predpoklada, ze v te dobe budu na mori. Muze se tedy i stat, ze "spatnym nacasovanim" svych patrol si tu kampan trochu rozhodim, ne? Jsou v GWX i jine mise nez jen patroly??? Taky se mi stalo, ze jsem hral GWX, byl jsem asi 3/1940, zkusil jsem to pustit pres SH3 Comm, ktery mi tu kampan zmenil.. Najednou se mi zmenil ctverec i cas patroly .  Crying or Very sad . A jeste k SH3 Comm.. Ty jmena lodi "zpravy" pri nacitani misi se mi drzi porad stejny, zase se to zmeni, az hru spustim znovu pres SH3 Comm  Crying or Very sad . Takze kdyz nekdo hraje celej den, tak se mu pri nacitani patrol zobrazuji v prosinci zpravy z unora a za poslednich 5 patrol nejsou v logbooku jmena lodi  Crying or Very sad . Omlouvam se za spoustu dotazu, ale jeste jednou rikam.. jsem novacek  Twisted Evil .



1. Hra nepředpokládá nic. Bud na moři jsi nebo nejsi  a bud jsi na správném místě nebo nejsi, takže tu zprávu uslyšíš nebo ne.
2. Nemá to vliv na kampaň
3. Nejsou..furt patroly
4. SH3 Commander je třeba dobře nastavit a hlavně spouštět na save v docích.  
5. Ano dokud hru nerestartuješ, bude tam pořád stejná zpráva
6. Nevadí...jen se ptej.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
OK, ja se teda budu ptat :-).. V SH3 Comm jsem nezaskrtl vubec nic krome nemeckych nazvu pro vyznamenani a jmen lodi. Ale ve hre se mi zmenili casy mezi patrolami a ctverce. A hlavne se zmenil uplne strasne unavovy mod posadky. Pouzivam Sh3 Comm v2.7 a mam tak nakopirovany ty soubory pro GWX. Co tedy udelat, aby mi Comm nemenil kampan :-)? A v cem se vubec vyplati SH3 Comm pouzivat?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tohle asi nedělá comm, ale GWX (comm to bohužel nezmění Mad )


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nenastavení může znamenat nastavení. Projít, pročíst:
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=7



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 13:54, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dalsi me otazky by se tykaly Milk Cow a preveleni k jine flotile v GWX. Milk Cow je jednoduse jako bych ukoncil misi v jinm pristave s doplnenim zasob, nebo mise pokracuje kontinualne?? A kdyz se necham prevelet k jine flotile, tak mi zustane ma posadka i ponorka, se kterou se mam k flotile dopravit, nebo "vyfasuju" novou lod a jinou posadku??

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
MiSKO napsal:
Dalsi me otazky by se tykaly Milk Cow a preveleni k jine flotile v GWX. Milk Cow je jednoduse jako bych ukoncil misi v jinm pristave s doplnenim zasob, nebo mise pokracuje kontinualne?? A kdyz se necham prevelet k jine flotile, tak mi zustane ma posadka i ponorka, se kterou se mam k flotile dopravit, nebo "vyfasuju" novou lod a jinou posadku??


Na toto všechno tady už odpovědi jsou. Je to pořád stejné u defaultu a všech modů. MC přeruší patrolu, ponorka i posádka zůstáva.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
MiSKO napsal:
Dalsi me otazky by se tykaly Milk Cow a preveleni k jine flotile v GWX. Milk Cow je jednoduse jako bych ukoncil misi v jinm pristave s doplnenim zasob, nebo mise pokracuje kontinualne?? A kdyz se necham prevelet k jine flotile, tak mi zustane ma posadka i ponorka, se kterou se mam k flotile dopravit, nebo "vyfasuju" novou lod a jinou posadku??


Na toto všechno tady už odpovědi jsou. Je to pořád stejné u defaultu a všech modů. MC přeruší patrolu, ponorka i posádka zůstáva.


ohladne tej MC.je v tom vraj bug..ked si u nej doplnim zasoby vazne mi to nezarata lode ktore som dovtedy potopil? Crying or Very sad niekde som to cital neviem uz ale kde...mozno tu na fore


_________________
Nikdy neruš nepriatela ked robí chybu.
Napoleon Bonaparte
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
citace:
Günther Königg
 Kampaň funguje podobně jako v tGW.
No to já zas nevěděl jak funguje tahle Wink


No za tu dobu co to hraju sem mel snad vsechny (velké) mody a všechny funguji stejnem, upravují mnozství lodí a konvoju na mori a pridávají lode do přístavu problém je že kdyz tam jednou tu lod potopí tak tam v další patrole je znovu  Very Happy ale alespon tam něaká lod je
 Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.