Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 36 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Další
33. flotila - Velitelství, kasárna, organizační štáb
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
samozřejmě že se také připojuji k gratulacím Švédovi k zisku další baranice do sbírky  Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
díkec kapitáni,,,díkec  Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je mi ctí, že mohu být první - Kapitán a posádka U-1228 si dovoluje blahopřát 33.flotile k vítězství za červenec a Kapitanleutnantovi O.Kretschmerovi k získání nové brigadýrky  Smile  cheers


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ďakujem,verím,že to nebola posledná čapica pirát


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
JJ trochu to usnulo , ale nevadí, zase to popoženeme a budeme na své výsledky hrdí  Rolling Eyes . Tímto jsem opravdu hrdý na naši flotu za výsledek v červenci, ikdyž by někdo mohl namítnout, že jsou prázdniny a mnozí z elity byli na dovolených, ale na to se nehledí a nikdo se na to vítěze neptá Laughing . Gratuliji naší flotě k tomuto semknutému výkonu a skvělému výkonu našeho Ottíka ikdyž byl jednou KIA, přesto to dokázál dotáhnout na BK a navíc jeho první a tím rozšířil řady čepičkářů...GRATULUJI...no a jen tak dál pánové,, bojujme takhle i tento měsíc, zítra dám tady na Dfko průběžné výsledky za měsíc srpen Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vítej mezi čepičkáře Otto a nejen tobě, ale i celé 33té gratulace k BU Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
srdečné gratulace k zisku čapice Smile za U-516 Gottmo


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ešte raz blahoželám Otto aj celej 33tej flotile  Smile


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vážení,
Před dlouhými měsíci jsem naposled potopil několik tisíc BRT. SH5 mne silně sklamala a tak jsem zanevřel na SH vůbec. Včer jsem si SH (všechny) znovu skusil a zjistil, že nejlepší je SHIII?, ale singl už mne nudí.
Konečně se dostávám k jádru ?
Jak se dostanu k Vám do ligy. Nic o tom nevím. Čas mám.
Díky za rady a těším se na setkání.


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Sis to pojistil, aby to nekdo nahodou neprehlidl  Very Happy

Jinak precti si tohle http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=556. Vyber si k jake frontove flotile bys po skole chtel, podle toho si vyber ,pokud mozno, ponorku, ktera u teto flotily slouzila (viz. http://www.uboat.net/flotillas/ ). Prihlas se k treninku a veleni 5. flotily se u tebe uz postara.

hodne stesti


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Konečně jsem se od čtvrtku dostal k PC, tak reaguji až teďkom,, jelikož jsi to poustnul zde PvonRe, tak myslím, že máš zájem o naši 33.tou flotu, což zdobí Tvůj vkus  Laughing , ale nejdříve musíš udělat přijímací kolečko, jak výše již uvedl Hansík Geher. V tzv. přijímači si alespoň v klidu osaháš, jak se válčí v multiku a jaký pravidla zde vládnou a platí. Poté co splníš kritéria 5.té floty budeš odvelen podle své žádosti k dané flotě. u té si vybereš číslo a typ ponorky, která u dané floty skutečně sloužila a pak vzhůru do bojů o Atlantik a za novými dobrodružstvími. A jak si napsal, opravdu SH3 a multik je zatím nepřekonaný. Přijímač, pokud Ti to půjde jako na másle by jsi mohl mít do týdne max. 10dní hotový, Wink
( jo a nechám Ti tu jen ten jeden odkaz a ostatní smáznu aby to bylo přehlednější  Rolling Eyes  )

a abych Ti to urychlil, sem si´dej co nejdříve přihlášku a od příštího týdne už se jedee http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=917  ,, jo a pokud nemš skype tak si rychle nainstaluj a do páté vrkni svoje volací méno a modeři si Tě už přizvou.



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 28. 08. 2011, 12:36, celkově upraveno 3 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Švediku srpenec je Tvoj, teda neofiko ale aj tak gratulejšn k ďalšiej hučke super


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Gratuluji !!!! 
Heh Švéde ,teď to bylo o prsa a jeden pos... comp Smile a neboj hlavu mám otužilou Very Happy

PS: Hogene ,ty taky hned všechno bonzneš ,moh jsi ho chvíli napínat když to vypadalo tak jasně  Laughing

 long smoke  enjoy sh3  long smoke


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kurňa já myslel, že na srazu budeme slavit Tvoji čepicu,,dyť jsi měl nastřílet nějkých 20.000 !?!? nebo tak nějak?? No oslavíme to stejně tak  Laughing

Aha,,teď to vidím předčasný pád,, no to mě po..er Shocked  Tobě to snad není dáno, to není možný, takovej osud,, no nic na srazu to zalejeme Rolling Eyes



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 28. 08. 2011, 22:37, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Velké gratulace Seveřane  Wink  ono Thomse zradil trochu kompík (žeby nasazený neznámý virus 33 ???  Laughing )


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 36 z 40
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.