Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Kiel sa mi niekde stratil !!
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Kiel sa mi niekde stratil !! 
Zdar námorníci !
Mám GWX , SH3Gen a SH3 Commander (plus zo subsimu.com aj mód na mapa od Dána Carotia ). A keď som sa vracal po prvej patrole do mojeho  domovského prístavu Kielu (7 flotila ) a zakotvil som pri móle s ľudmi, ktorý ma vítajú (alebo posielajú späť  Smile ) dal som si celú misiu uzavrieť . NO tú mi neuzavrelo do Kielu ale do ROSENKRANZU (bolo tam : "ANLEGEN IN ROSENKRANZ")!
Skúšal som ten mapový mod odstrániť a dať tam pôvodné z GWX. Ale tiež mi to ukladalo do Rosenkranzu, a keď som Rozenkranz v Campaigns vymazal uložilo mi to zas do HOLTENAU(ANLEGEN IN HOLTENAU !) !!!! Evil or Very Mad !
Ja fakt neviem (možno dokým som bol na love zmenila 7-ma flotila základňu  Smile ), ale aj tak ako je to možne a ukladá vám čo patríte do 7-mej flotily (rok mojej kampane 1939) kampaň do Kielu alebo inde ?????A aké máte tam kde vám, to ide mody ?????
Lebo keď si to dám do Rosenkranzu alebo Holtenau nemôžem povyšovať posádku a vylepšovať ponorku !!!!!
Please help  Surprised !

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Kiel sa mi niekde stratil !! 
spieler napsal:
Zdar námorníci !
Mám GWX , SH3Gen a SH3 Commander (plus zo subsimu.com aj mód na mapa od Dána Carotia ). A keď som sa vracal po prvej patrole do mojeho  domovského prístavu Kielu (7 flotila ) a zakotvil som pri móle s ľudmi, ktorý ma vítajú (alebo posielajú späť  Smile ) dal som si celú misiu uzavrieť . NO tú mi neuzavrelo do Kielu ale do ROSENKRANZU (bolo tam : "ANLEGEN IN ROSENKRANZ")!
Skúšal som ten mapový mod odstrániť a dať tam pôvodné z GWX. Ale tiež mi to ukladalo do Rosenkranzu, a keď som Rozenkranz v Campaigns vymazal uložilo mi to zas do HOLTENAU(ANLEGEN IN HOLTENAU !) !!!! Evil or Very Mad !
Ja fakt neviem (možno dokým som bol na love zmenila 7-ma flotila základňu  Smile ), ale aj tak ako je to možne a ukladá vám čo patríte do 7-mej flotily (rok mojej kampane 1939) kampaň do Kielu alebo inde ?????A aké máte tam kde vám, to ide mody ?????
Lebo keď si to dám do Rosenkranzu alebo Holtenau nemôžem povyšovať posádku a vylepšovať ponorku !!!!!
Please help  Surprised !


Hele námořníku, to tu ještě nebylo. No co ti na to asi řekneme viď spielere...to máš z těch tvejch modifikací Laughing Dle mého je ta tvoje hra už zblblá...tebe zachrání jedině reinstal a nechání mapy v klidu Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no pekne Smile
kua docela jsi asi SH3 zblbnul, holt moc druhu polivky neni nekdy dobrych Smile


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Taky bych to tipoval na tu tvou "zbastlenou" mapu Very Happy


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.