Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
ScreenSHOT Soutěž
Vyberte nejhezčí obrázek z deseti uvedených

1. 5% 5% ( 1 )
2. 5% 5% ( 1 )
3. 5% 5% ( 1 )
4. 20% 20% ( 4 )
5. 15% 15% ( 3 )
6. 10% 10% ( 2 )
7. 25% 25% ( 5 )
8. 5% 5% ( 1 )
9. 5% 5% ( 1 )
10. 5% 5% ( 1 )

Celkem hlasů : 20
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Shocked tý jóó, jsem druhej. No to je úspěch, tak sláva vítězům, čest poraženým Wink Škoda, že jsem nehlasoval pro tu svou čtyřku Laughing



Naposledy upravil Bobo Wolf dne 06. 04. 2010, 08:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jses hold charakter  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dave gratuluji. A ostatní zůčastnění, nebojte se, jednou na Vás taky dojde  Very Happy


_________________
Žádné množství pokusů nikdy nemůže dokázat, že jsem měl pravdu. Jediný pokus však kdykoliv může dokázat, že jsem se mýlil. - Albert Einstein




Viele Torpeden, ein Schiff.
Hans Eckelhaft!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dave napsal:
to Vancik: to jsi se strefil Laughing


No já jo, ale ty moc ne Laughing

E:No ostatne je to jako dycky je to pat a tak musim prijit ja a rozhodnout to Laughing . Bobo snad mi i nadale budes kamaradsky drzet od tela DDcka jestli se v nedeli potkame Confused  Laughing



Naposledy upravil Vancik dne 07. 04. 2010, 12:13, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek ocenění výherce 
Oznamuji všem zúčastněným, že dnešního dne byla výherci - DAVE - doručena cena za vítězství v této souteži a to papírová slepovací ponorka dle dohodnutého  výběru.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.