Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
První dojmy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
mě tam stáli i ve 40 metrech,ale větší sranda je když na hořícím merchantu stojí posádka přímo v plamenech a ještě kouří  Laughing  .Tyto a dalších tisíc detailů budou snad opravovat další patche


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kolik z nás co jsme nejvíc řvali, že si hru nekoupíme si ji koupilo Question  Twisted Evil
Já ještě ne, ale vážně o tom uvažuju Exclamation  Rolling Eyes


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
já si jí koupím až vyjde patch 1.4 Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Řekl jsem ponořit, a nějak na mě zapoměli Very Happy  Very Happy  Very Happy




_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pro mně je SH5 teď jasně lepší jak SH3 sice zatím dost bugů (nej asi skákajcí kusy potopených lodí v přístavu a nebo bug který byl i v sh3 dmnce torpédoborců kteří v zápalu boje najíždějí na břehy apod). Hlavní důvod proč mně sh5 baví víc jak sh3 je ten ,že sh3 sem hrál docela dlouho a max sem narazil na 3 druhy nákladních lodí a pár torpédoborců a to i tehdy co sem projel skoro věchny přístavy v Anglii ,prostě kaiéra v sh3 byl docela opruz. V sh5 není problém objevit v přístavech bitevní loď ,dokonce jsem narazil na moři i na svaz s letadlovkou ,ale ten sem jaksi nedohnal. Prostě konečne člověk pluje k přístavu s očekáváním na co narazí a né ,že v celém Doveru jsou 2 tankery a 2 torpédoborce.


Citovat
Příspěvek  
no fakt mě tam taky zůstaly až do hloubky 40 m pod vodou! Laughing asi už měli dýchací přístroje nebo měli šnorchle Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No todle se mi ještě nestalo ,že by zůstaly pod vodou. Jinak jsem zjistil ,že mně ignorují nepřátelská letadla létaji ve dne kolem mně ,ale nic mi nedělají Very Happy a někdy je ponorka imuní utokům hlubiných pum torpédoborec je přímo na mně schodí ponorka se výbuchy otřásá ,ale poškození žádné.


Citovat
Příspěvek  
je našel sem patch na SH5!!!je to ale patch v1.1 tak nwm jestli ho už nemáte. Confused odkaz je zde: http://ulozto.cz/4198802/silenthunter-patch101.exe Kapitan



Naposledy upravil brejlounCZ dne 07. 03. 2010, 14:29, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jak to tady čtu tak já SH5 koupím až to bude vše na 100% a ne s tolika bugama Exclamation Nebudu zatím cpát svoje vydělané peníze do nedodělku Exclamation  Exclamation
Tak zatím testujte beta verzi až má UBI co nejvíc poznatku o svém nedodělku Cool


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to morybundus:
 Vidim to uplně stejně a než ta doba nastane tak to bude stát o litr meně.... Twisted Evil do ty doby budu zkoušet "demo"...



Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 03. 2010, 16:42, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Rudla, brejloun - ad hlídka pod vodou: To je bug, který neopravil ani patch, přestože se to oproti čisté hře nestává přece jen už nestává tak často.
Brejloun - ad patch: Info o patchi je už zde dávno, včetně překladu: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=1420&start=180
Guderain: To, že letadla letí jen kolem ponorky a nazaútočí, je další bug, se kterým mají problémy i jiní.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 08. 03. 2010, 11:08, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Posadka na mustku i pod vodou - take se mi to obcas stavalo, navic pri teto situaci nesel dat ani tichy chod, ale elo to i vyhody - nevybijeli se mi baterie, neklesal vzduch, nestoupala hladina CO2.

Zjistil jsem ze mi to zpusobovalo poradi nahravani modu, resp NEWUI a keyboard commands. V tomto poradi se mi tento bug jiz par desitek hodiny neobjevil :


No surface hydrofone
Accurate german flags
NewUI
Churchs SHV 1.01 Keyboard commands / nebo Command keys

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Guderain napsal:
...že sh3 sem hrál docela dlouho a max sem narazil na 3 druhy nákladních lodí a pár torpédoborců a to i tehdy co sem projel skoro věchny přístavy v Anglii ,prostě kaiéra v sh3 byl docela opruz. V sh5 není problém objevit v přístavech bitevní loď ,dokonce jsem narazil na moři i na svaz s letadlovkou ,ale ten sem jaksi nedohnal. Prostě konečne člověk pluje k přístavu s očekáváním na co narazí a né ,že v celém Doveru jsou 2 tankery a 2 torpédoborce.

jestli jsi měl to SH3 default bez modů tak se nediv Wink


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Co se mě týká. 
Přesně jak jsem čekal, na xbeta testy nemám povahu, čas a hlavně náladu. V mém případě uninstal a zkusím to až tak v září - prosinci. Jen mě tak vrtá hlavou, kolik by asi tak měl Ubisoft platit, nebo se jinak vyrovnat s těma šikulama, co z těhle sr.ček, které Ubisoft pojmenoval SH 5, vymodujou hratelnou hru a zajistí jim(Ubisoftu) prodejnost teď hned i dobudoucna. Protože prostě hráčská komunita i já na ně spoléháme, pro mě to jsou fakt borci. Pokud by se řeklo, na SH5 mody neděláme, kolik z nás by si tuhle hru koupilo ? Já určitě ne. Byl jsem celou sobotu v práci, abych si na ni přivydělal, ale jak jsem psal výše, tak nějak jsem toto čekal.



Naposledy upravil BeZet_65 dne 08. 03. 2010, 16:44, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
A to jste nam, pesimistum, nechteli verit.  Wink
Dokonce ani ja jsem v tento stav nedoufal, pockam si aspon na verzi 1.4,
do te doby SH5 nekupuju (nevim, proc bych mel UBI zvysovat prodeje za tento srot).


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.