Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nelze nahrát uložené pozice
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nelze nahrát uložené pozice 
Zdravím vás všechny milovníky ponorek. Já se vrátil k SH asi po deseti letech a musím napsat byl jsem nadšen do chvíle, kdy jsem si chtěl nahrát uloženou pozici. Během načítání se objeví čekejte prosím a potom po nějakém čase dojde k spadnutí celé hry. Koupil jsem si tedy ještě datadisk, v domění, že tam tato chyba bude opravena a .... Musím napsat, že jsem z toho zoufalej, protože prostě někdy ukládat musím. Ale ono se to chová, jako že teď si SH4 řekne, že tenhle Save načtu a tenhle ne. Můžete mi prosím někdo poradit? Předem děkuji



Naposledy upravil hiroc dne 31. 10. 2009, 12:14, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
Pokud máš origoše, tak je to vskutku zajímavý problém. Mě osobně se to stalo pouze jednou, ale povedlo se mi nahrát předchozí save ze stejné patroly... Tobě nejde nahrát žádná pozice, nebo některé ano, některé ne ?


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ahoj a děkuji za odpověď. Mám všechno zakoupeno originálky. Mě to připadá, že mi nikdy nejdou načíst pozice, když mám v okolí kontakty. Když jsem v širém oceánu a v dosahu nikdo, tak takový SAVE načíst jde. Ale já nevím čemu věřit a nemůžu na to přijít. Uložené pozice AutoSave na základně načíst jdou vždy. A taky se mi stane, že když SAVE načíst jde a byly v dosahu nějaké kontakty, tak po načtení ty kontakty jsou na mapě a pomalu zmizí jak duchové. Když mrknu periskopem tak nikdo nikde. Jsem z toho hotovej, protože hraji například celou sobotu, uložím a ráno vstanu a nenahraji Save. To je na mašlu.


Citovat
Příspěvek  
no toz mas jasne potom ked mas pri sebe kontakty tak to umi blbnout musis davat save kde nieje nic iba Tvoja masina Exclamation  Exclamation  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jak už psal Rado, lepší ukládat, když je člověk před útokem v povzdálí. Když ti nad hlavou lítají DD a konvoj ve zmatku, může to blbnout. Faktem je, že mi tehdy také blbnul SAVE, který už měl přes 5Mb a byla okolo mne hromada nepřátel.
Ale i tak, mi to přijde divné, že ti to takhle často padá Sad  Máš dostatek volného místa na disku ? Popřípadě, co máš za komp?


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Mě to dělalo taky,za prví pomohlo přeistalovat kodeky a za druhy vždy před každou další patrolou stare save z předchozí patroly smáznu a začínám s čistým štítem.Od té doby mám pokoj.



Naposledy upravil Vankart dne 02. 02. 2009, 18:12, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Gigabyte P35DS4,Intel Core2Duo 3Ghz@4Ghz,Arctic Cooling Freezer 7 Pro,Geforce 8800GTX,AData 4x2 Ghz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Zdar mě to dělalo také ale jen na základní verzi pořešil to první Patch ale jak je to možné u tebe , nemáš tam náhodou nějakou modifikaci ty to dělají . Zkuz nainstalovat nové ovladače na grafickou kartu především pokud máš Ati a jaké máš Ram


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Patchem by to být nemělo, píše že má origoš Uboat Missions - tudíž tam má patch 1,5


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jojo já jsem psal že mě to dělalo jen na základní verzi a po aplikaci prvního patche to bylo v pohodě .


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj všem. Mile mě překvapilo, že vás zareagovalo tolik a tak rychle. To jsem opravdu nečekal. Včera jsem neměl čas, ale dnes si ho udělám a udělám několik pokusů na základě vašich odpovědí. Jedno mě trošku překvapuje, že ty problémy má téměř každý a nikdo to za celou dobu neřešil (Ubisoft). Právě jsem dohrál jednu misi (raději bez ukládání a vypínání SH4) a uvidím jak se to bude chovat na té další. Naštěstí Autosave na základně nahrát jde vždy :-). Když jsem hrál skoro 16hodin v kuse a nadruhý den jsem to nemohl nahrát, tak jsem málem dostal infarkt, protože se mi zrovna hodně dařilo. Mám pocit s vašich odpovědí, že na Save má vliv více faktorů. No uvidíme. Děkuji za odpovědi.


Citovat
Příspěvek  
Bohužel je tomu tak, jeden z neduhů a dědictví SH3, UBI zcela neřešen. viz: http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=7830&highlight=save#7830

příspěvek: 20. 07. 2007, 19:05


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Spolehlivost savování 
Ukládání pozic s SH4 je proti SH3 (kde se mi to za celou dobu nestalo) opravdu divné. Právě jsem se chtěl zeptat ostatních, ale vidím že stejné problémy má skoro každý. Mne se hlavně stává - když je mise delší a save je více - že doba čekání se stále prodlužuje, od asi 15 vteřin na začátku až po 25(!) minut asi po deseti uloženích. Nedostatkem paměti ani místa na disku to není. (HDD 2x 160Gb, RAM 4Gb). Navíc po větším počtu skutečně hra spadne a objeví se klasické okno hlášení Microsoftům. Podle mých zkušeností to nesouvisí se žádnou situací na mapě, ať jste v akci nebo uprostřed Pacifiku. A jakmile takhle odejde jedno uložení, jsou automaticky pryč všechny. To, že zůstanou automatická uložení na základně, mně osobně není nic platné. Vrátím se k němu, začnu znovu, a hra spadne už při prvním uložení, takže vymazat a začít znova.
Hra je originál, U-boat Missions nemám, takže patch 1.4 (pro SH4) Skutečně to nesmírně znechutí.

Kdyby někdo našel protijed, bylo by to dobré. Dík.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
To je zajímavé co tu píšeš , jako problémy s ukládáním jsem měl ale většinou jen u vybraných modifikací v základu byly jen minimálně ale to co tu píšeš se mě nikdy nestalo to budeš mít problém asi trochu jinde, to by ta hra byla prakticky nehratelná .


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Tak už tímto problémem trpím také... 
Je to divné, protože ze začátku  hra nepadala i pri větším počtu uložení... Nenašel někdo příčinu, nebo řešení? Pamětí to není, jinak mám základní verzi a patch 1.4

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To je divný,mě hra nic takovýho nedělá Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.