Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Problém: SHIII spustim ale ne na dlouho
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
FFdshow je tuším součástí K-lite a je to asi darebný kodek, protože mě taky zlobil i když u jiné hry. Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Alferi napsal:
Tak i na mě došlo. SH3 mi bez problému fungoval asi dva měsíce, ale teď se najednou "něco" šprajclo a nešlo to spustit (.exe soubor vypustil chybovou hlášku). Tak jsem to znova nainstaloval (promazal jsem všechno v Documents i změnil jméno cílového adresáře, kdyby něco), ale po spuštění a načtení se úvodní menu objevilo v černém, jenom dole "jel" hnědý proužek a kurzor zanechával permanentní čmouhu. Shocked  Řekl bych, že to bude něco s kodeky, ale než se do toho pustím, chci vědět, jestli už se s tím někdo potýkal. Díky.


Ahoj měl jsem ten samej problém.Odinstaloval jsem K-Lite codec pack verzi 3.4 a nainstaloval jsem K-Lite codec pack 1.66.A všechno už funguje jako přetim.Ovladače od grafiky to asi nebudou mám tam ATI 8.3  Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Nelze aplikovat patch;spustit hra 
Koupil jsem si v obchode Silent Hunter III a vůbec ji nemůžu spustit. Tak jsem zkusil postupovat podle návodu co je tady na foru, ale nemůžu instalovat ten patch. Hlásí mi to, že mam neznámou verzi souboru MissionEngine.dll . Můžete mi někdo poradit jak dál? mě už nic nenapadá. Když hru chci spustit tak jak je, na obrazovce kdy se SH3 načte, mám černou obrazovku a myš mi zanechává stopy. Hardwarem to nebude, zkoušel sem to na třech PC. Díky za pomoc. Fimon


Citovat
Příspěvek Re: Nelze aplikovat patch;spustit hra 
a mas spravnej patch?
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=229
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=443
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=905

jakej mas OS, grafiku?



Naposledy upravil mysak_bob dne 04. 05. 2008, 21:14, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Super, díky moc. Koukám že jsem málo hledal. Ten třetí link řešil to samý. Odinstaloval sem K-lite kodeky a je to. Hra se spusti. Problém byl teda FFDshow kodekTeď ještě ten patch.

Koupilsem to na DVD v Delvitě nebo kde. Tak předpokládám že mám EU verzi. Ani jeden z těch patchu nejde. EU verze nezná missionengine.dll a US verze zase demenu.txt.


Citovat
Příspěvek  
a nemas nahodou uz verzi 1.4?
posledni vydani v supermarketech maji patch uz v sobe?
co ti to ukazuje po spusteni za verzi?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak jo. Samozřejmě že 1,4. No nic. Hloupému napověz. Víš že to mě ani nenapadlo? Smile Díky moc za pomoc.


Citovat
Příspěvek Problém 
ahoj Silent hunter 3 se mi po loadnutí vždycky ukončí i když jsem odstranil všechny soubory který jsem našel,a znova reinstaloval SH3,Add-ony Grey Wolves 2.0,a 2.1.Please Help,Dík

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
myslis GWX 2.1  Wink

a zkousel jsi smazat i profily v dokumentech?

nebo zkus tady
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=443



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 06. 2008, 19:58, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
myslis GWX 2.1  Wink

a zkousel jsi smazat i profily v dokumentech?

nebo zkus tady
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=443

Ahoj Kamaráde,díky za radu,smazal jsem vše na co jsem přišel a co smrdělo Silent Hunterem 3 znova jsem nainstaloval holou zákl.hru,singl mise z datadisku Seewolfe,bez těch patchů který tam jsou a zatím to běhá dobře.Grey Wolves jsem neinstaloval,zatím.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 6 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.