Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Problem se spustenim hry
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problem se spustenim hry 
Cauky mam novou grafiku od Ati 1950GT a kdyz chci spstit silent huntera 3 tak mi misto menu dole projizdi nejakej flek a nic msto exitu nejde delat,a ani ten exit neni moc videt,nevite nekdo co by pomohlo? Dekuji moc


Citovat
Příspěvek  
Problém může být buď s ovladači nebo s kodeky. Viz. řada témat zde včetně SH4


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Aha a jakej pouzivas kodek,prosim te? S ovladacema to bude horsi,mam ty nejnovejsi. Predtim jsem mel Nvidia a nebyl problem,ted pod ATI to nejde


Citovat
Příspěvek  
petr-volcom napsal:
Aha a jakej pouzivas kodek,prosim te? S ovladacema to bude horsi,mam ty nejnovejsi. Predtim jsem mel Nvidia a nebyl problem,ted pod ATI to nejde

to je prave problem, ATI je sice vetsinou vykonejsi nez NVidia, ale taky mene kompatibilnejsi  Sad
Mne uz do ATIny nikdo nedostane.  Wink

Zkus pouzit ovladace, tak 3 - 4 verze pred tou posledni.



Naposledy upravil mysak_bob dne 04. 12. 2007, 13:58, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  



_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
petr-volcom napsal:
Aha a jakej pouzivas kodek,prosim te? S ovladacema to bude horsi,mam ty nejnovejsi. Predtim jsem mel Nvidia a nebyl problem,ted pod ATI to nejde

to je prave problem, ATI je sice vetsinou vykonejsi nez NVidia, ale taky mene kompatibilnejsi  Sad
Mne uz do ATIny nikdo nedostane.  Wink

Zkus pouzit ovladace, tak 3 - 4 verze pred tou posledni.


No zkusim je. A uvidim.Jinak vykonna je.Ja mam ted vsechno novy a pulka veci nejde,to me pekne sere,vetsinou kvuli procesoru 5000+. Do ati uz taky nejdu,mozna hodej nejakej patch


Citovat
Příspěvek  
No zkusim je. A uvidim.Jinak vykonna je.Ja mam ted vsechno novy a pulka veci nejde,to me pekne sere,vetsinou kvuli procesoru 5000+. Do ati uz taky nejdu,mozna hodej nejakej patch[/quote]

Nechci rejpat, ale to slovo na s...., no já nevim. Přečet sis pravidla ?(pravidlo č.1 - Je zakázáno používat jakékoli vulgární výrazi)
Jinak, omlouvám se, ale já si občas musím rejpnout pro náladu  Wink .
Jo a ještě se omlouvám, že to nepatří k tomuto tématu.  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pro pohodu a klid se přivře občas očko ... a někdy obě.  Very Happy  I admiralita si občas zakleje. Jako porušení pravidel se to bere jen v případech kdy téma vypadá jako putyka 4.- cenové či je vulgarismus použit při slovním napadení kapitána vs kapitán.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Günter Rosenberg napsal:
No zkusim je. A uvidim.Jinak vykonna je.Ja mam ted vsechno novy a pulka veci nejde,to me pekne sere,vetsinou kvuli procesoru 5000+. Do ati uz taky nejdu,mozna hodej nejakej patch


Nechci rejpat, ale to slovo na s...., no já nevim. Přečet sis pravidla ?(pravidlo č.1 - Je zakázáno používat jakékoli vulgární výrazi)
Jinak, omlouvám se, ale já si občas musím rejpnout pro náladu  Wink .
Jo a ještě se omlouvám, že to nepatří k tomuto tématu.  Wink[/quote]

Já bych to taky nebral tak vážně... někdy se člověk neudrží a koneckonců pravidla se mají občas porušit, ne? Very Happy

A doufám že mě někdo nedegraduje... Very Happy


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Čau, mám problém. včera jsem si koupi NB a nejde mi pustit hra. Istalace všecko v pořádku a pak to nechce naskocit, obevi se tabulka a na ni INFORMACE. může to být tím že na něm jsou Visty??? Jinak je to Atlon TL-60 2,00Gh. GeForce 8600 g 2GB ram


Citovat
Příspěvek  
Pod Vistama to jede,
instaloval jsi to pod administratorskym uctem?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jj instaloval ale fak nechápu proc to nejde, vypl jsem i tu ocharanu co to hlidala. kdyby to nebil original cd tak bych to i pochopil


Citovat
Příspěvek  
tak zkus co je uz psano na DF, ovladace, kodeky
a cist
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=586&postdays=0&postorder=asc&start=0



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 02. 2008, 20:23, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.