Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Mistrovství světa v ledním hokeji
Co povezeme domů?

zlato 12% 12% ( 2 )
stříbro 12% 12% ( 2 )
bronz 18% 18% ( 3 )
brambor 12% 12% ( 2 )
nic 43% 43% ( 7 )

Celkem hlasů : 16
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Mistrovství světa v ledním hokeji 
Tak protože Nás tu je poměrně dost fandů hokeje(nemluvě o tom, že se hraje v Kanadě a je 100let, ach to by byl sladký triumf) proč si trošku nepokecat. A na začátek anketka co povezeme či nepovezeme domů(SK kapitáni jistě prominou hlasování jen CZ, nic jim samozřejmě nebrání napsat co si podle nich povezou či nepovezou jejich krajané).

...jinak nadhoz
Taky Vás prudí čas některých utkání díky pořádání v Kanadě?
Co říkáte na retro dresy?



Naposledy upravil Sarroth dne 19. 09. 2008, 13:20, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
já dávám nic, protože kdykoli jsem jim věřil, tak to posrali. Proto jim teď nevěřim že něco uhrajou a proto pojedou domů se zlatem Very Happy

časy mě neskutečně kakaj, kdyby je aspoň dávali v pátek nebo v sobotu, aby se člověk moh koukat. A co se retro dresů týká.....ble ble mě se to nelíbí Very Happy


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
davam brambor
casy - az na zapas s Italii - v 1 rano to slo
ale ted jsem se dival, ze jen s Belorusama budeme 18.30 jinak 1.00 , takze mne to taky krka
a dresy jem ito celkem jedno, ale trochu nostalgie, pri takovem vyroci neuskodi
skoda, ze nemaji i dobovou vystroj  Laughing



Naposledy upravil mysak_bob dne 08. 05. 2008, 18:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Osobně si myslím že BRONZ... V semi chytnem někoho jako Švédy / Sověty ( I když po včerejšku...  Surprised , Gratulace Švýcarům Smile  )

Ty časy mne s***u, si to snad budu nahrávat a ráni než vlezu na net pouštět Laughing


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Neviděl jsem zatím ani jeden zápas a jen matně tuším že sme to prej projeli s Ruskem Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jj, ale až v prodl., celej zápas jsme hráli skvěle, ale prodloužení už bylo o ničem... Sad  5:4


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
za Slovensko hlasujem ze sa udrzime v A skupine Laughing  Laughing  Laughing , a za vas mno si myslim ze pokial sa vam podari nieco uhrat tak by to mohla byt medaila , finale vidim Rusi -Kanada, a o bronz USA-???. Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
za Slovensko hlasujem ze sa udrzime v A skupine Laughing  Laughing  Laughing , a za vas mno si myslim ze pokial sa vam podari nieco uhrat tak by to mohla byt medaila , finale vidim Rusi -Kanada, a o bronz USA-???. Wink
inak to nevidim ani ja...Hrat sk.B s Burkinafasom,Azerbajdzanom a bohvie este s kym??No neznie to bohvie ako..Jasne ,ze sa udrzime Wink


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
za Slovensko hlasujem ze sa udrzime v A skupine Wink






 no  good posting  HA  HA  HA  HA  HA  HA  HA  HA  HA  HA  sorry


_________________


Posádka U-1205 ......
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Stříbro!

A retro dresy dobrý, akorát ty naše měli být modrý a ti pitomci udělali červený. No jo, ČR.

 Mad


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Já jsem stále optimista...takže zlato. A retro dresy celkem fajn, jen jak už je tu psáno...ta barvička se nějak nepovedla.
Jestli to zlato uhrajem, tak u nás doma bude tichá domácnost...moje žena je slovenka a už teď to těžce zkousává Very Happy  Wink
Ty časy zápasů jsou fakt děsný, ale aspoň mám víc času na komp a forum. Místo psaní příspěvků bych teď spokojeně zařezával.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tož včera(vlastně dnes) jsem vydržel a stálo to za to moc pěknej zápas, teď aby to ještě vydrželo.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
já to nevydržel, tak jsem se kouknul v poledne na záznam Smile docela good, ještě aby tak ta obrana štymovala proti ostatním


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Taky jsem vydržel a vůbec nelituji...krásný zápas....držim jim palce jen ať to tak šlape dál.
Jinak dnes dopoledne na kanále CT 4 sport celý zápas opakovali nesestříhaný a bude to tak určitě i příště až budeme hrát zase v jednu ráno. Já si ale stejně počkám na přímý přenos.



Naposledy upravil Merlin dne 09. 05. 2008, 19:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Gratulujem... hurra   Fakt to stalo zato.Len tak dalej.Len aby sme my so Slovinmi nepohoreli lebo to by uz bol fakt pruser!!! my god


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.