Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Pomoc:nabíjanie torpéd+delo
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Pomoc:nabíjanie torpéd+delo 
Čaute,mám tgw+sh3 command, a hneď na začiatku som vypálil torpeda-na skúšku - a čakám či budu nabité,čakám, dal som zrýchlenie,všetkých mám pri torpédach a stále nič,stojím na mieste počasie na opalovanie.Ako je to možne, a je to hneď na začiatku. Skúšam na TGW.Ďalej dám si tréningovú misiu-delo-vystrielam všetky náboje do lode,loď  horý a ide ďalej akoby sa nič nedialo.Čo to znamená.Prosím o odpoveď.Realita na 74%

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No jestli jsi začátečník tak budeš asi jeden z mnoha kteří nemohou pochopit dlouhou nabíjecí dobu torpéd. Snaž se mít u torpédometů ty specializované důstojníky. Jsou to ti s torpédem u postavičky. Jinak nabíjecí dobu zjistíš tak, že zmáčkneš kdekoli v ponorce I a objeví se to nabíjecí tabulka. Vlevo nahoře by jsi měl mít zaškrtnutý Automatic Reload nebo jak jinak to budeš muset dělat manuálně. Poté najed na červené torpédo v ponorce myší a pět vteřin počkej a objeví se to čas do nabití.  Wink

Že by jsi vystřelil všechny náboje do lodi a jenom hořela to je fakt divný. Snaž se vždycky mířit na čáru ponoru (těsně nad hlladinu) nebo do nákladu. ( takový bedny všude na paluě nebo tanky adt.)

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
nabíjení torpéd:
-máš dost lidí (živých) v torpédovém oddělení?
-nejsou unaveni?
-máš zapnuté automatické nabíjení torpéd?
-nemáš zapnutý tichý chod?

dělo a lodě - v tGW nepočítej s tím, že by se ti podařilo potopit všechny lodě pouze dělem. Některý jsou na to moc velký. Některým trvá dlouho než se potopí atd. atd.

jinak ti doporučuju pročíst důkladně DF a na hromadu otázek tu najdeš odpovědi.
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=12
http://silenthunter.cz/forum/viewforum.php?f=5



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 03. 05. 2008, 09:25, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
No to všetko mám nastavené.Toto fórum som našiel asi pred mesiacom.Takže niečo som si prečítal.Je to dobrä hra, sice už ju mám skoro rok ale až toto fórum mi ukázalo že čo a ako.Ešte niečo tgw-gwx čo je lepšie.Poraď.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
alexander5 napsal:
No to všetko mám nastavené.Toto fórum som našiel asi pred mesiacom.Takže niečo som si prečítal.Je to dobrä hra, sice už ju mám skoro rok ale až toto fórum mi ukázalo že čo a ako.Ešte niečo tgw-gwx čo je lepšie.Poraď.


Procti si forum a uvidis.
Ve zkratce
tGW - ukoncen vyvoj - ale pro multiplayer mozna jeste porad lepsi - po rozsireni, co mame pro Ligu DK - takze jestli chces hrat online s nama Ligu, tak tGW
GWX - zatim se porad objevuji nove verze, a nova vylepseni, ale pro nekoho je vic arkadovejsi - je to vec nazoru (viz forum)

Jinak neni problem si udelat 2 instalace SH3, jednu s tGW, napr. pro Ligu a druhou s GWX na offline hrani.
 Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ja viem,je tu toho strašne veľa a všetko prečítať... uff.Keď to tak vadí tak to ukončite.A link na stránku tgw-not found.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ti pisu, ze u tGW byl ukoncen vyvoj, proto si procti sekci tGW tady, ke stazeni je taky u nas na serveru nebo na zshare, ale od nas je to rychlejsi  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.