Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Dotaz na vojensko-politický problém.
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Dotaz na vojensko-politický problém. 
Dobrý den. Asi se budete smát, ale po několika měsících v SH4 který poslední patch mimořádně zlepšil (=učinil hratelným) jsem neodolal a vrátil se k problému, který mi vrtal hlavou 2 roky v nepřekonatelném SH3.
Jde o hlášení "Velký neutrální konvoj". Jak se proboha zachovat?! Jde o neutrální lodi, mezi kterými jsou samozřejmě i britské - proto je asi přesně takto provokačně konvoj sestaven. Je to vynikající politický krok. Zaútočit pouze přesně na britské lodi je takticky nemožné. Zaútočíte - a jste ve válce s Amerikou. Nezaútočíte, a bitva o Afriku je v kélu. Jde o to, že i když s takřka nemožnou přesností zaútočíte pouze na britské lodi, plují pod americkou ochranou. Jak se zachovat? Myslím že tohle byl geniální tah obou politiků - Churchilla i Roosevelta.
Jaký máte názor na řešení?


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Přesunuto do "Pokecu". Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já hlášení o neutrálním konvoji beru jako hlášení o jakémkoliv jiném. Když ho lokalizuju, tak ho ohlásím, BdU poděkuje a pochválí a jde se na to. Navíc mám zkušenost takovou, že většina lodí je spojenecká, a holt oželím neutrální tankery a jdu po těch britských. V noci je to na houby, ale ze zkušenosti plují v předu britské, na koci kolony amícké. No a od 42 roku neřeším nic.

Ostatně - za války se to moc neřešilo, loď která plula pod ochranou konvoje byla regulerně vystavena nebezpečí útoku. Stačí zabrousit na uboat.net a třeba takových švédských lodí byla potopena mračna.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Díky. Jen jsem chtěl vědět, jestli nedostanu za útok od Hitlera oprátku (vyhrožoval tím údajně svým důstojníkům, pokud ho zatáhnou do války s USA "předčasně". V SH4 bych za útok na např. španělskou loď byl penzionován - slušně řečeno.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Nojó, u amíků je to terror, v SH 3 to odneseš jen menším renownem Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
MENSIM???mne nedali renow ziadny,teda pardon dali mi 6 mariek ci dolarov ci co to vlastne je!!! Mad  Mad  Mad


_________________
......
.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.