Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
|Problém| Jak splnit mise?
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
zkus si precist forum,
dost podobnych veci je tu uz popsany - s vysledkem, ze je to vlastne "normalni"
je tam "americka logika"  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 15. 06. 2009, 21:35, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil Sarroth dne 13. 02. 2008, 23:27, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo tohle jsem na foru nasel, ale doufal jsem, ze od te doby nekdo prisel na to jak to funguje. Protoze jezdit a jezdit "az najednou bylo splneno" je fakt super Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No mě to většinou trvá cca 3 dny. Což jde.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Moje zkušenost se s Vaší nedá srovnávat, ale snad mohu nějak pomoci. Při zadání hlídky jsem doplul do určeného bodu(Marshall Is) a označení se mi změnilo ze žluté na šedivou a dostal jsem za úkol potápět nepř. lodě. Tak jsem vyhledal nepřátelský přístav(bohužel si nevzpomínám na název) a po ujištění, že obrana přístavu vlastně neexistuje jsem se vynořil a začala kanónová serenáda(1xvelký moderní tanker,1xstřední evropská nákladní loď). Hned po potopení první lodi mi bylo oznámeno splnění úkolu. Pro upřesnění, jednalo se teprve o druhou hlídku.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ano... Takhle to funguje v případě že je v té hvězdě praporek (dopluj do určené oblasti).... Pokud je tam dalekohled (hlídkujte v dané oblasti) tak se jedná o hlídkování a to opravdu musíš v tom prostoru kroužit cca 3 dny než hvězda zešedne bez ohledu na to kolik toho potopíš....



Naposledy upravil mysak_bob dne 26. 12. 2008, 09:48, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To jsem neměl nejmeší tušení, jsou dvě různé hvězdy. Dík


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ono těch hvězd je dokonce i víc než dvě.... Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 26. 12. 2008, 09:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Snad budu mít šanci je objevit, já teprv začínám a mám za sebou jen jednu kompletí misi a ta mi trvala asi týden a několik desítek nahrátí uložených pozic. O druhý ani nemluvě.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
100% vím ještě o hvězdě s pandrlákem (vysadit agenta) a s fotoaparátem (Vyfotit lokaci)....



Naposledy upravil mysak_bob dne 26. 12. 2008, 09:49, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Take se vyskytuje hvezda s ikonkou bedny - zasobovaci mise (mel jsem ukol "Doprav 23 tun zivotne dulezitych zasob obrancum na Filipinach"). Kouzelne na te misi bylo, ze tech 23 tun odtahli dva manici v gumovem clunu na jeden zatah  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ad. FOCENÍ - mám vyfotit přístav na Filipínách. Jezdim po tom přístavu jak magor, a tak ikonka na liště s foťákem se ne a ne rozsvítit, abych to mohl vyblejsknout.  Blíž už ani nemůžu, jsem tak 400-500m od parkujících lodí.
Má to focení nějakej háček? Myslim jako zaměřit konkrétní cíl, nebo stát v určitý poloze, nebo má bejt vidět v periskopu celej přístav, atd???
Dik.

EDIT: teď koukám, že se to už tady na fóru řešilo- o5 debilní systém ve hře Smile
nicméně další poznatky přijdou vhod.



Naposledy upravil Dawid dne 15. 06. 2007, 19:24, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Objektivní hodnocení ..??!! 
elksar napsal:

Tak jsem bez práce a ten disk s SH-4 hodín do "skartovací mašiny" - asi. Tolik blbostí, chyb a nedokončené práce, které se nacházejí v této pěkné hře jsem neviděl. Toto je můj skromný názor.


No máš pravdu  Crying or Very sad  Crying or Very sad Já jsem hru dostal, abych měl co dělat, ale...takovej binec jsem už dlouho neviděl. Taky se mi stalo, že jsem zasáhl loď - velkou obchodní lodičku nejprve jedním,pak druhým, třetím torpédem..no postupně jsem vystřílel všechny a pozor jela stále rychlostí 9 uzlů a když jsem se vynořil, tak po mě střílela ostošest....


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Moje kariera-problem 
Takze som zacal hrat karieru od roku 1941........a 1.misiu som spravil a zacal som druhu kde mam hliadkovat v urcitej oblasti a potapat nepriatelske lode.....lenze tam ziadne lode niesu iba moje spojenecke.....je to normalne ked mi daju takuto ulohu,kde su moje spojnecke lode a ziadne nepriatelske????Iba v dalsom inom stvorci,ale ten dost daleko.....


Citovat
Příspěvek Re: Moje kariera-problem 
Je to hold debilni americka logika, proste pln ukol v dannem ctverci.  Wink

Procti si forum, na toto a podobna temata bylo uz napsano prispevku dost.



Naposledy upravil mysak_bob dne 26. 12. 2008, 09:49, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to musí být úžasně zábavné Smile)


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.