Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Jaký bude pokud bude SH5? aneb domněnky, přání, fikce
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Jj. tak na ovládání hlasem jsem opravdu zapomněl i když tuším, že někde jsem o tom už psal. Bylo to už kdysi v...hm...Aces from depth ?? Dávno tomu, jeden by řekl, že dnes by to mělo být úplně samozřejmé. O ponorkách jsem psal, pravda všech významnějších. Je tu někdo kdo, by chtěl vyzkoušet výborného Tuleně (Seehud?) 2-3 muži, 2 torpéda. Jinak předpokládám, že to s dojnou krávou byl jen vtip :-)


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Chtěl bych, aby posádka lodě po zásahu nestála jak sochy u zbraní,ale zmateně pobíhala po palubě.
Případní ohniví mužíčci jako v Das Boot by nebyli marní.  Twisted Evil

O záchraných člunech nemluvě.  titanic

Taky by bylo dobrý, když eskorta sestřelí letadlo, tak by pilot vyskočil na padáku a ponorka by ho mohla vylovit (bonus medaile, renown).  super


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
A taky aby na zachode bylo konecne dostatek papiru a prkynko se nechavalo nahore  Laughing  Laughing  Laughing


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Teda Thomsene, je poznat, že to doma nemáš právě lehké Smile
Čluny jsem nezmiňoval, beru to jako převzetí toho lepšího z SH4, totéž záchrana letců jen lepší provedení: ne jako spec. úkol na kterém stojí kariéra, ale prostě další zpráva (bonus k renownu není k zahození)   Ohnivý mužíčci nejsou špatní, ale bude mi stačit, když nebudou stát u zbraní ještě 50m pod vodou.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Taky by tam mohlo být víc ASW zbraní - Fido, Squid, protiponorkové rakety, DC Mk X a určitě by se toho našlo víc Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek .scifi...?? 
Sednout si po opuštění domku do krásného dobového auťáku, dojet na letiště, uděleta brífink a sednout řeba do Me 109G a ukolem průzkumu nad určitou oblastí moře. Po objevení konvoje s ozbrojeným doprovodem se vrátit na letište blízko přístavu a nalodit se na nějaký torpédový člun: Tím provéct útok na doprovod konvoje, po vystřelení těch úhořů se vrátit a kopnou do vrtule nějaké ponorky a práci řádně dodělat (vše samozřejmě plně ovladatelné). Snad již dále nemusím ani pokračovat a zaneřádit si klávesnici případným slintáním.....


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: .scifi...?? 
elksar napsal:
Sednout si po opuštění domku do krásného dobového auťáku, dojet na letiště, uděleta brífink a sednout řeba do Me 109G a ukolem průzkumu nad určitou oblastí moře. Po objevení konvoje s ozbrojeným doprovodem se vrátit na letište blízko přístavu a nalodit se na nějaký torpédový člun: Tím provéct útok na doprovod konvoje, po vystřelení těch úhořů se vrátit a kopnou do vrtule nějaké ponorky a práci řádně dodělat (vše samozřejmě plně ovladatelné). Snad již dále nemusím ani pokračovat a zaneřádit si klávesnici případným slintáním.....


Myslím, že už by bylo snažší se přihlásit k armádě........ Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Re: .scifi...?? 
elksar napsal:
.....a práci řádně dodělat (vše samozřejmě plně ovladatelné). .....

Günter Rosenberg napsal:
Myslím, že už by bylo snažší se přihlásit k armádě........ Cool

Elksar: Tak to by byl massive multipayer dovedený k absolutní dokonalosti. I když možná , že by jsi musel používat aspoň tři avatary Smile V tom případě bych si na tebe počkal v britské ponorce kus před přístavem ;)
Günter Rosenberg: to jsem netušil, že přihlásit se k armádě je tak fantasticky obtížné.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Thomsen napsal:
A taky aby na zachode bylo konecne dostatek papiru a prkynko se nechavalo nahore  Laughing  Laughing  Laughing


Tak to je věčný problém. Moje manželka pochází z rodiny, kde jedinej chlap byl její táta, takže taky je u nás pořád nahoře.  Confused


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ragnaar Salt napsal:
Jinak předpokládám, že to s dojnou krávou byl jen vtip :-)


Hehe, s tou dojnou kravou jo, ale treba kladeni min bych si klidne rad vyzkousel...  Wink


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak kladení min někde před přístavem, prokličkovat mezi hlídkama, to bych také bral. Zatím si musím postavit  VIID od Revellu, když už v SH3 není Smile


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
JJ VIID   super ,kladeni min pred konvojem v Lize by fakt nebylo spatny. Zavzpominam kdy jsem hraval Enemy Territory,tam jsem hral za enga a kladani min bylo me oblibene (timto se omlouvam vsem s utrhanejma koncetinama od twisteda   Twisted Evil )
V SH3(5) mluvim stale o multiplayeru,jenzto singl is dead  Twisted Evil Zamereni uz musi byt vylozene multiplayerove a s virtualni realitou v plne kompatibilite.Chci stahnout periskop a koukat pres nej s brigadyrkou nastranu,dat kafe v dustojnickem kumbale,otacet koleckama a mackat cudliky prstem,rukama ne mysi  Wink   Laughing

to ragnaar: o VII D(od revellu)jsem uvazoval taky ,ale vzhledem k tomu jak dlouho delam U-99,bych ji do duchodu asi nedodelal  Smile


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ještě bych doplnil, že si do SH5 přeju více rozkazů pro posádku. Tím myslím kapříkladu, aby posádka opustila ponorku(kvůli poškození). Pak by tam mohlo bejt video, jak plujou na nafukovacích člunec, a třeba by vás uviděl Condor a zavolal Schellboaty. Nebo třeba, aby při alarmu bylo vidět, jak posádka běží dopředu. Možnost pokecat třeba s prvním strážním důstojníkem a vůbec aby to nebylo jen o klikání. Obličeje bych vylepšil, je to vážně hrozný sledovat někoho jak křečovitě otvírá pusu bez rtů a přitom vydává zvuky.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
Thomsen napsal:
Ragnaar Salt napsal:

Tak na co jsem zapomněl?


Aby to bylo dřív,nez umřem na sešlost věkem  Laughing  Laughing  Laughing


... a jeste moct se projit celou ponorkou, ovladani \ udileni rozkazu hlasem  Laughing, moznost kocirovat vsechny typy ponorek ( uplne se tresu nedockavosti na karieru velitele U-tankeru  Cool )....


no ja bych si rad zkusil i nějaky prototypy co měmecká Kriegsmarine stavěla, možna i nelienární kampan by byla dobrá (treba by valka tvrala dele atd...), zpravy z bojište, také třeba chytaní radiovych stanic (bych si plul kolem scapy a slyšel winstna s doutnikem jak tam neco pronaší, nebo bych prijel do kielu a slyšel bych strejčka adu jak neco vyřvava do eteru + hudba).... také celkový pohyb po ponorce + aktivni sekvence nabijeni torper, elektromotoru, pokec s posadkou v kojich, proste vše...., dale zlepšení navaznosti Luftwaffe s Kriegsmarine, taky alespon ze začatku realný pohyb lodí, (třeba zachranit bismarck by byla paradní akcička).... atd.... proste skoro jak nejaka onlinovka ale to by se mi asi stalo že pras samy hraní bych se od PC neodlepil  Laughing  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Lidi jak vás tu tak čtu, tak mi tečou slzy z očí - smíchy Very Happy
takový sci-fi jsem už dlouho nečet Very Happy je to tu jak přehlídka nenaplněných snů a toužebných přání Laughing
Mě by úplně stačilo vybrat to nej z SH3 (+ patche a datadisky) a z SH4 (+ patche). Navíc přidat interaktivní interiéry ponorek (celý interiéry samozřejmě razz) a jako bonus nakonec pár nových cvalíků a chybějící miniponorky.
Kdybych se měl pustít do úplnýho fantazírování, tak bych ocenil možnost vybrat si kampaň například za amíky, brity, japonce, taliány, němce. A nakonec pak možnost multíku SH + IL-2 nebo něco v tom duchu Smile


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.