Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
Kolik je vám let ? ?
Kolik je vám let?

méně než 15 0% 0% ( 0 )
15 - 20 25% 25% ( 12 )
21 - 25 4% 4% ( 2 )
26 - 30 10% 10% ( 5 )
31 - 35 16% 16% ( 8 )
36 - 40 16% 16% ( 8 )
41 - 45 18% 18% ( 9 )
46 - 50 2% 2% ( 1 )
více jak 50 6% 6% ( 3 )

Celkem hlasů : 48
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
to Sarroth:

To tvoje mínění o ,,mlaďoších mě dost deptá. A to že jsem min. o 2 roky mladší než ostatní snad ještě víc.

doufám, že mě nehodíte do té skupiny výše zmiňovaných. Je mi teprve 13 Embarassed  Embarassed .


Proč tě to deptá?! Naopak ... jsi světlá vyjímka.  Wink  Buď na sebe hrdý  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
citace:
Je mi teprve 13


co bych za to dal a navic si predstav o co dyl budes parit SH az mi STAROUSI nebudeme schopni  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ještě mě to nedá si nerejpnout( Günthere nečti to). Sranda docela je, "překládat" jejich řeči.

např:

Hošan se dostal k simulátoru aut.
"Má to blbou GFX a zvuk, physics a vůbec všechno. Odinstaloval jsem to. "

To znamená, že hra jde dobře a nemá poslední možné efekty, zvuk se podobá reálu(ale hoch v životě neslyšel např. Viper GTR) a physics(fyzika) je perfekní ne arkádová (jako v NFS či TOCA) takže se blbeček vyseká v každé zatáčce. Prostě se mu dostalo do rukou např. parádní GTR Legends.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Ještě mě to nedá si nerejpnout( Günthere nečti to). Sranda docela je, "překládat" jejich řeči.

např:

Hošan se dostal k simulátoru aut.
"Má to blbou GFX a zvuk, physics a vůbec všechno. Odinstaloval jsem to. "

To znamená, že hra jde dobře a nemá poslední možné efekty, zvuk se podobá reálu(ale hoch v životě neslyšel např. Viper GTR) a physics(fyzika) je perfekní ne arkádová (jako v NFS či TOCA) takže se blbeček vyseká v každé zatáčce. Prostě se mu dostalo do rukou např. parádní GTR Legends.


nebo Live for Speed ...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Laughing  Laughing  Laughing  Laughing  

tak to je pravda sem kdysi hraval CoD a na ty hlasky NEZAPOMENU kazdej tam skakal jak ZABA atd sem si rikal kolik znich by takhle v reale SKAKALO s kverem a v plny polni  Laughing  Laughing  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:
citace:
Je mi teprve 13


co bych za to dal a navic si predstav o co dyl budes parit SH az mi STAROUSI nebudeme schopni  Wink


K tomu není co dodat  Laughing   Laughing   Laughing   Laughing   Laughing   Laughing   Laughing  

Ale hraní Silent Huntera je zdraví nebezpečné. Tuhle jsem asi okolo druhý ráno (reálnýho času) plul přes Atlantik někam ke Grónsku a po cestě jsem usnul. Manželka mě probudila asi okolo půl čtvrtý na židli v pololehu a polosedu. Ponorka stála na hladině, naštěstí okolo nikde nic. Byl by to asi snadný cíl, když kapitán chrápe. A druhej den mě pěkně bolely záda.  Sad   Laughing


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
citace:
Ale hraní Silent Huntera je zdraví nebezpečné. Tuhle jsem asi okolo druhý ráno (reálnýho času) plul přes Atlantik někam ke Grónsku a po cestě jsem usnul. Manželka mě probudila asi okolo půl čtvrtý na židli v pololehu a polosedu. Ponorka stála na hladině, naštěstí okolo nikde nic. Byl by to asi snadný cíl, když kapitán chrápe. A druhej den mě pěkně bolely záda.  


heheheheh  a ted si predstav ze usnes v LETADLE sem jednou usnul v bombru a to byla SRANDA  Laughing  Laughing  Laughing

a se SH mam este horsi zkusenost si tak kolem pulnoci rikam do cilovy oblasti daleko rano stavas v sest tak jenom kousek popojedes a co se nestalo narazil sem na 3 BB primo na MORI  Shocked   2 sem potopil a prezil utok DDcek tak sem si odfrknul kouknu na hodinky a bylo 5 RANO Shocked  Shocked  Shocked

sem se CELEJ DEN NENAVIDEL a rikal sem si ze vecer pudu spat no jo ale kdyz sem se ve 21:00 vratil z prace tak se mi spat nechtelo a skejsnul sem u toho do 3 bo prece do ty cilovky musim dojed  Laughing  Laughing  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
to Ravel:
 Laughing  Laughing  Laughing

to Cherry:
 Laughing  Laughing  Laughing

NO COMMENT!


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
312_Cherry napsal:
citace:
Je mi teprve 13


co bych za to dal a navic si predstav o co dyl budes parit SH az mi STAROUSI nebudeme schopni  Wink


K tomu není co dodat  Laughing   Laughing   Laughing   Laughing   Laughing   Laughing   Laughing  

Ale hraní Silent Huntera je zdraví nebezpečné. Tuhle jsem asi okolo druhý ráno (reálnýho času) plul přes Atlantik někam ke Grónsku a po cestě jsem usnul. Manželka mě probudila asi okolo půl čtvrtý na židli v pololehu a polosedu. Ponorka stála na hladině, naštěstí okolo nikde nic. Byl by to asi snadný cíl, když kapitán chrápe. A druhej den mě pěkně bolely záda.  Sad   Laughing

Tak to je super něco podobného se mi taky stalo , ale mě vzbudilo nějaké cinkáni a už jsem zahlédl jen jak to do mě sypou dva letadla  Smile  Smile  Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:

doufám, že mě nehodíte do té skupiny výše zmiňovaných. Je mi teprve 13

v pohodě, jsou i výjimky, které potvrzují pravidlo  Wink


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ještě že tolerantní lidi nevymřeli...... Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
312_Cherry napsal:
citace:
Ale hraní Silent Huntera je zdraví nebezpečné. Tuhle jsem asi okolo druhý ráno (reálnýho času) plul přes Atlantik někam ke Grónsku a po cestě jsem usnul. Manželka mě probudila asi okolo půl čtvrtý na židli v pololehu a polosedu. Ponorka stála na hladině, naštěstí okolo nikde nic. Byl by to asi snadný cíl, když kapitán chrápe. A druhej den mě pěkně bolely záda.  


heheheheh  a ted si predstav ze usnes v LETADLE sem jednou usnul v bombru a to byla SRANDA  Laughing  Laughing  Laughing

a se SH mam este horsi zkusenost si tak kolem pulnoci rikam do cilovy oblasti daleko rano stavas v sest tak jenom kousek popojedes a co se nestalo narazil sem na 3 BB primo na MORI  Shocked   2 sem potopil a prezil utok DDcek tak sem si odfrknul kouknu na hodinky a bylo 5 RANO Shocked  Shocked  Shocked

sem se CELEJ DEN NENAVIDEL a rikal sem si ze vecer pudu spat no jo ale kdyz sem se ve 21:00 vratil z prace tak se mi spat nechtelo a skejsnul sem u toho do 3 bo prece do ty cilovky musim dojed  Laughing  Laughing  Laughing

No tak to se mi ulevilo, že máte podobný zážitky. Ale je to rozhodování co? Když přijdete z práce a čeká Vás ještě něco doma k uklízení a tak, ale ta hra je takové pokušení.... Laughing  Laughing Jen na chviličku... Very Happy
A pak jdete po sobě už druhej den od počítače rovnou do práce.... Very Happy

No a tak mě napadlo lezete taky druhejm lidem trochu na nervy když jim vykládáte zážitky z plavby, nebo se to stává jen mě..  Crying or Very sad


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Günther Königg napsal:
Ještě že tolerantní lidi nevymřeli...... Wink


Buď šťastnej námořníku, protože Ty se dožiješ i pokračování SHXI narozdíl od nás... Very Happy  razz  Smile


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Andreas von Ertztete napsal:
No a tak mě napadlo lezete taky druhejm lidem trochu na nervy když jim vykládáte zážitky z plavby, nebo se to stává jen mě..  Crying or Very sad


Spíš mi lezou na nervy lidi, který to nehrajou a myslí si, že jsem máčo.   Laughing   Laughing   Laughing


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Andreas von Ertztete napsal:
No a tak mě napadlo lezete taky druhejm lidem trochu na nervy když jim vykládáte zážitky z plavby, nebo se to stává jen mě..  Crying or Very sad


S takovejma kokotama se nebavím(nejen pokud jde o hry). Jak prosté. Hold chodíš za blbejma lidma Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 14
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 12, 13, 14  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.