Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Krize mladšího/středního věku
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Krize mladšího/středního věku 
Pánové já sice vim že je to OT i v topicu vše pro co není téma, ale momentálně mám takovej pocit jako že to co dělám jaksi postrádá smysl.Jako že každý ráno vstanu jdu do školy přijdu zajdu pro bráchu do školy pak uklízim doma večer se učim a pak jdu apát abych další den moh dělat to samý.Tak sem se jenom chtěl zeptat jestli jste to taky někdy zažili.A těch zkušenějších bych se chtěl zeptat popř. jak to řešili?A eště jednou sry za OT Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
a bude to ještě horší, to tě můžu s klidným svědomím ubezpečit  Very Happy

...aneb : Nikdy není tak špatně aby nemohlo bejt mnohem hůř  ... Wink



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 11. 11. 2009, 22:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Kua nejsme na syndrom vyhoření oba trochu mladý? Laughing

Nicméně tohle je všude podobný, a jiný a lepší to nebude, to je fakt se kterym se všichni dřív nebo později musíme smířit. Je to stejně nezvratitelnej fakt jako že Ježíšek neexistuje.

A všechno má smysl pro "vyšší cíl"... Každý přece něco chceme a něco tomu musíme obětovat, ať už je to náš čas a životní energie investovaná do školy, která se může "zúročit" v budoucnu kariérou a povoláním, které chceme jednou dělat a něco tm přinést společnosti. Jestli je  tohle zbytečnost, co potom brát jako opravdu "důležité"?

BTW doufám že nevadí podobná úvaha od ne zrovna staršího nebo zkušenějšího... Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No, GK to jo. Btw Vančo a co třeba místo cesty ven bys jel jen k ostnatým drátům nebo do Drážďan s trochou štěstí do mega pionýrského tábora Artěku v SSSR. Mikinu s motivem USA bys do školy mít nesměl, ale stál by jsi se šátečkem čestnou stráž u pomníčku. Na základce bys probíral Marxismus Leninysmus a Občanskou nauku, o přestávce dostával pytlíkové mléko. V obchodech by nic nebylo a když bylo, tak ne pro tebe. Místo McDonalda by jsi s radostí navštívil Arbat na Příkopech měli tam dobrý hranolky a bořšč. Poslouchal Svobodnou Evropu, aby o tom nikdo nevěděl a Černý barony od Švandrlíka četl potají na hajzlu jenom na šmíráku, knížka byla zakázaná. Každý ráno v rádiu poslouchal nekonečný kecy, šifry o počasí v milibarech. Po ZŠ šel na soustružníka, protože na školu jsi neměl správné kádrové předpoklady, rodiče nebyli v partaji. Hlavně plnit plán. Je ti 18, tak padej na vojnu na 730 a pokud možno na slovensko. Ženatý by jsi byl cca v 22letech, kariera? jaká? V kolbence žádnou neuděláš a velet ti bude malíř pokojů, protože má kádrové předpoklady. A dalo by se napsat víc a víc, ale....

Ještě furt máš krizi?


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Bobo, to je  super  hurra ....a stál frontu na banány, odreagoval se modelařinou. Po souteži mne mohl trefit šlak, neb model byl bez označení a vlajek, které iniciativní komise překryla a odstranila, samozřejmě jen u kapitalistických modelů.... Vánčo, já osobně zhodnotil sám sebe, podpořil to co jsem uměl na víc jak 100 procent a práce se stala koníčkem, ideální stav. Když mne někdo na...., tak jsem se odreagoval a uklidnil koníčkem-modelařinou.


_________________




MODEL IIA U-3
Pluj hluboko, pomalu a potichu!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Teda kluci, je vidět že víte o čem mluvíte (Zvlášť Bobo- přečet sem si to a nějak mi to došlo...) každopádně moc díky za odpovědi jak Güntherovi i když je stejně starej jako já i když to vůbec nevadí.Hans ty dycky dokážeš člověka povzbudit Very Happy a elksare moc díky za tip Wink


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Bobo...lépe bych to nenapsal. A ještě přidám trošku do mlýna...představ si jak každý den v 6 hodin tě probudí brebentění z děckého pokoje kde se tvůj dvouletej kluk právě probudil a rozhodl se že když už nespí on tak nebude nikdo. Po té co ho oblečeš....uděláš mu snídani se tvůj den promění v chaotické pobíhání mezi autíčkama, kostičkama, pastelkama a kuchyní kde se snažíš připravit sobě i jemu oběd. Mezi tím se asi padesátkrát ozve " chcem záchod" a v tom lepším případě už není pozdě. Po obědě konečně dáš malýho spát aby sis mohl v klidu vychutnat dvě hoďky klidu strávené jak jinak než u počítače....po jeho probuzení začíná to samé co dopoledne....pak přijde žena s práce a ty máš od malého konečně na chvilku klid, ale moc si ho neužiješ, protoe musíš ven vyvenčit psy....vrátíš se domu...brebentění a skákání mezi hračkama pokračuje....večer malýho okoupeš dáš spát...otevřeš si pívo a naprosto vyšťavenej padneš do křesla....deš spát s pocitem, že ti hlava někam uletí....okamžitě usneš a vzápětí....bla bla bla bla z dětského pokoje. Je šest hodin ráno......
A to je celé kouzlo rodičovské dovolené....už sem doma dva roky a jeden mě čeká.....každej den jak přes kopírák.


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Koukám, že je to všude stejný. Přidám si taky trochu - jsem mladší ročník (84), po VŠ a řikal jsem si " jó teď konečně začne ten skvělej život, žádný zkoušky, konečně i nějaký ty peníze budou a všechno bude super". Jenže prd. Najednou nemáš tolik času kolik jsi měl předtim, když nemáš štěstí (a/nebo známý) tak děláš práci která tě více nebo méně sere. Nemám "naštěstí" rodinu jako pánové výše, ale už i tak je to demence :-/. Škola byla taky vopruz ale jen občas, jenže teď je to vopruz sice menší, ale prakticky denodenní.

Taky mě řikali, ať jsem rád že studuju, a já se taky furt divil co může bejt tak těžkýho na tom, že člověk chodí do práce (má z toho přeci -občas- peníze). Jenže když to člověk pak zažívá na vlastní kůži tak je to jiný. Jediný co tě z toho vytrhne je najít si nějakej koníček (přesně jak píše elksar), jinak začneš bejt silně votrávenej. Hádám, ale že jiný to nebylo a nebude...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Der Führer: Pod to co jsi napsal se klidně podepíšu .....a se slzou v oku vzpomínám na zlaté časy na VŠ (hlavně na polední dva roky) Smile


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Stejne vam to ti mladi nebudou verit a budou mit svou hlavu.
Nebyli jsme jini  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mšáku věř tomu nebo ne, ale já věřim všemu co tady kdo detailně popsal...ať už s tim začal bobo, ketrý možná z vlastních zkušeností nevim popsal jak tohle zažívali lidi za komančů nebo Merlin, kterej to má taky z první ruky a můžu ho jenom tiše obdivovat že to zvládá...nebo führer taky sem si jeden čas myslel že po škole to bude ok, ale jak se blížim k maturitě a nebo spíš jak čtu jak jste to zvládali/zvládáte vy tak si začínám uvědomovat, že mám víceméně štěstí že sem na škole...


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
jj, mas relativne bezstarostny zivot
nemusis se starat o jidlo, piti, teplo, svetlo a kde budes spat, a proste o vsechno, co patri ke kazdodennim potrebam cloveka, posleze rodiny


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Každej z vás napsal něco z čeho dohromady vznikne jediná věta, která řekne všechno: Zažil to každej, jiný to nebude. Dalo by se to takhle říct? Hodilo by se sem částečně tohle (1:28-1:39) http://www.youtube.com/watch?v=-5XCsUQu8Zc  Smile


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
A doporučuji ti, si tuhle šeď života uživat, dokud jsi mladý a ještě to jde.
Bude hůř.
ráno vstávam 5:30
do 6:20 snídaně, akademická půlhodinka (jediná možnost si něco přečíst)
do práce dojedu 7:00
Celý den čumím do monitoru
17:00 konec šichty (když se zadaří a neprotáhne se)
17:45 příjezd domů
do 19:00 večeře, úklid, nákup, řešení rodinných problémů atd.
A odteď mám většinou volno, jenže mne pálí oči z čumění do monitoru
tak pustím zprávy v TV poslouchám se zavřenýma očima
Jakmile skončí zprávy, tak teprve začíná můj volný čas.
20:00 hraní her, včetně ligy, nebo dodělávka do práce, nebo jiná činost (četba nebo učení?.. tak na to není většinou vůbec chuť)
22:00 když se zadaří skok do peřin

Nostalgicky vzpomínám na předrevoluční časy, kdy byl příchod z práce v 15:00 a čas na všechno co chtěl člověk dělat.
PS: a ještě mne nikdo za komoušů nenutil dělat víc než 8 hodin a a už né vůbec "přesčas" zadarmo



Naposledy upravil Mrakoplacz dne 12. 11. 2009, 17:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
caute ste borci, dole klobuk  Laughing , kazdopadne sa nebudes moct ucit do duchodu , proste nevyseries som systemom , jedine ze by si urobil veeelku bancicku a potom sa mozes venovat svojmu konicku Laughing


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.