Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Letadla a Grey Wolfs
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Letadla a Grey Wolfs 
Od doby kdy jsem nainstaloval Grey Wolfs mod nepřátelská letadla se už ani jednou neobjevila.Stalo se to někomu dalšímu?Pokracčuji v tomto dotazu ze starého fora,protože jsemm dosud nenašel řešení a nechce se mi vracet na původní SH3,pač to je snad jediný význačný problém

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Třeba to bude někdo potřebovat

Torr napsal:
Ahoj , prosím tě nevíš náhodou kterej soubor v SH3 má na starosti generování letadel v patrole?Já že bych vzal orig. soubor a překopíroval ho v GW.Bez těch letadel to prostě není ono a přitom GW mod se mi zdá moc povedenej a nechci ho dávat pryč za jiný. Dík za odpověd.


Sarroth napsal:
Hele to je fakt divný, určitě děláš vše pro to aby jsi ho potkal? V kolikátém roce jsi? Máš poslední patch 1.1a? Protože tě musím zklamat ... letadla(jejich pevné i náhodné trasy) stejně jako všechny ostatní(lodě) trasy jsou v jednom společném souboru. Takže by jsi přepsal všechno....
S.

Torr napsal:
ano mám patch 1.1a,zkusmo jsem kroužil kolem Anglie jedinej výsledek byl že jsem potkal rekordní počet destroyerů ale ani jediný letadlo rok 1944.Co je to za soubor,třeba je ten parametr jenom zakomentován jako např. parametr protipancéřových nábojů.

Sarroth napsal:
Campaign_LND.mis, Campaign_RND.mis a Campaign_SCR.mis. Tebe zajímá RND, "náhodné". Upravit to samozdřejmě jde, ale ...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Tak nevím, nevím. Prostě na ně máš jen smůlu a nebo hold patříš k těm co mají bug(letadla se neobjevují nad zrychlení 256). Někde jsi psal že už jsi konečně potkal, ale to bylo u přístavu a v malém zrychlení ne?

3 patrola v GW...mastím si to 2048 u Kapského města a najednou lup..jedno a za minutu lup druhé...




_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Tak nevím, nevím. Prostě na ně máš jen smůlu a nebo hold patříš k těm co mají bug(letadla se neobjevují nad zrychlení 256). Někde jsi psal že už jsi konečně potkal, ale to bylo u přístavu a v malém zrychlení ne?

3 patrola v GW...mastím si to 2048 u Kapského města a najednou lup..jedno a za minutu lup druhé...



Ano bylo to u přístavu a v malým respektive v žádným zrychlením.Ohledně tý bugy: dá se to nějak opravit?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hm, o ničem nevím, všude popisují tento bug, mnoho lidí si na to stěžuje, ale všude řeší kdejakou blbost, ale toto ne. Mě osobně taky nenapadá čím by to mohlo být.  Crying or Very sad


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Letadla a Grey Wolfs 
Torr napsal:
Od doby kdy jsem nainstaloval Grey Wolfs mod nepřátelská letadla se už ani jednou neobjevila.Stalo se to někomu dalšímu?


To je fakt, zrovna včera jsem lovil v průlivu mezi UK a Irskem a lítali mi tam jenom racci. Mám nově TGW a proto čtu starý příspěvky.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
tGW: 9. hlídka, 3x napaden letadly. Čekal bych, že těch náletů bude víc protože jsem většinou blízko britskému pobřeží, ale jsou.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Letadla a Grey Wolfs 
Ravel napsal:
Torr napsal:
Od doby kdy jsem nainstaloval Grey Wolfs mod nepřátelská letadla se už ani jednou neobjevila.Stalo se to někomu dalšímu?


To je fakt, zrovna včera jsem lovil v průlivu mezi UK a Irskem a lítali mi tam jenom racci. Mám nově TGW a proto čtu starý příspěvky.


A co liga, třeba v XII.Flotile Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Laughing  Laughing    Laughing
to vám chbí tolik lidí?

nikdy jsem nic nehrál po síti. (Kromě FLATOUT přes Hamachi, jeden na jednoho)


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ravel napsal:
Laughing  Laughing    Laughing
to vám chbí tolik lidí?

nikdy jsem nic nehrál po síti. (Kromě FLATOUT přes Hamachi, jeden na jednoho)


Tak se pridej a uvidis, je to o 1000% lepsi nez hrat singl karieru  Wink .
Nejlepsi podminky budes mit samozrejme u 2. flotily viz : http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=333&postdays=0&postorder=asc&start=15  Laughing  Cool  Kapitan  rock  super



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 03. 2008, 16:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Marná snaha kapitáni, Ravel je VIIčkář....pozná co je kvalita.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Marná snaha kapitáni, Ravel je VIIčkář....pozná co je kvalita.


Nikdá nejni pozde zmenit nazor  Laughing . Ja miluju lopoceni a plouzeni se se na typech II a pritom v lize kociruju IXB  Laughing  Cool

... ale je fakt ze bych si tu VII mel nekdy zkusit, kociroval jsem ji jenom par dni na defaultnim SH3 ....  Laughing



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 29. 10. 2007, 19:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
... ale je fakt ze bych si tu VII mel nekdy zkusit, kociroval jsem ji jenom par dni na defaultnim SH3 ....  Laughing


Poté co jsem se zvedl po omdlení ze země, zvedl židli a klávesnici, narovnal monitor...dělám jako pravej gentleman...jako že jsem nic nečetl.  Very Happy  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
prdlajs chalani..najvecsi herny zazitok je z IXD2..je to vecsia srAnda s touto obludkou Smile
takze odporucam sa pridat k nam do 12.flotily....alkohol mas u nas zdarma takisto cigarety..Smile a + velka zasoba torped


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
jj to je fakt, interně říkáme chlapcům z 12. "milk cows", vozej nám zásobu torpéd a proviantu...a teď už i víme...kam mizejí cigára. To se jim ale musí nechat, v tom jsou fakt gut, ale někdy hrozně zdržujou...jak se za náma vlečou.  Laughing  Laughing  Laughing


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.