Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Kolaps SH3 TGW
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Kolaps SH3 TGW 
Ahoj, protože mám nově TGW, zatím jenom "trénuju". Ale problémy jsou :

1. Zaútočil jsem na konvoj, potopil lodě (13.000BRT  Crying or Very sad  ) a když jsem ztratil kontakt s konvojem, a dal jsem save. Při loadu to hodí chybu.  Evil or Very Mad  

2. Poté jsem nahrál autosave po poslední hlídce. Vyplul jsem na moře, připlul konvoj (samý T3, C3, Large a Medium Cargo apod., paráda), tak jsem ho zmasakroval, ale jedno Meduim Cargo ne a ne se potopit. Stálo na hladivě, voda už mu tekla přes záď, ale nic. Kolem kroužily 1xDD a 1xkorveta. Ponořil jsem se do 50m, vypnul motory a čekal, až je přestane bavit hlídat tu skořápku. Když odpluli, tak jsem okolo MC plaval v kruzích a ostřeloval ho z  děla. Ale pořád plavalo!!!! Tak jsem mu dal ránu z milosti posledním zadním torpédem. Pořád plavalo. Když jsem naštvaně odplouval, najednou hláška NEPŘÁTELSKÁ JEDNOTKA ZNIČENA. Trvalo to snad 5 hodin (ve hře).

3. A v tom mne napadla korveta, která se potloukala někde kolem, tak jsem proti ní vypálil zbylé torpédo v čelním postavení, vzálenost cca 350m, ale jako vždy mimo. Do sklepa a pomalu pryč.

4. To nejlepší na konec. Když jsem se nasměroval k domovu, abych měl navíc renown za návrat k přístavu, zrychlil jsem čas na 2048 a najednou hláška NEPŘÁTELSKÁ VÁLEČNÁ LOĎ, MŘÍŽKA BLABLABLA... Ale byla to ta korveta, které jsem uniknul a navíc byla asi 300km daleko. A najednou zásek, chybová hláška, a konec. Dalších skoro 20.000BRT v (_._) !!!  Crying or Very sad

5. Při přejezdu na dlouhý vzdálenosti zrychluju čas na 4096. To znamená, že 1 vteřina reálnýho času by mělo být cca 1 hodina a něco, ale čas mi ubíhá pomaleji, cca 1 vteřina = půl hodiny.

Dotazy :
ad1) nemůžu najít pravidla save v TGW, vím že to tady někde je, asi jsem slepej
ad2) nepotopitelný lodě???
ad3) eskortní loď v čelním postavení nejde trefit? to už je poněkolikátý  Rolling Eyes  v 1.0 a 1.4 to bylo O.K.
ad4) spadla hra někdy někomu kvůli zrychlení ? Proč hra hlásí i takovýhle prdítka?
ad5) nestíhá počítač?

ad nic) JE Fiji Light Cruiser dobrý cíl? Byl v konvoji, poslal jsem mu jednoho úhoře do strojovny, ale nic se nestalo. Díra jako kráva, ale šinul si to pořád dál, jako by nic.

No zatím mi TGW spíš znepříjemnilo život. Je to hezčí, lepší zvuky, víc realistický, ale to že nejdou savy a navíc se mi to zboří při zrychlení času mi teda točí.  Confused

Uvidíme, možná se to spraví samo.  Wink



Naposledy upravil Ravel dne 07. 11. 2007, 13:19, celkově upraveno 1 krát.

_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No asi jsi to mohl dát přímo do téma s tGW, no nic.

1. hold je to tvůj první mod. Většina modů je zaměřena na realitu. Pročti si celé vlákno tGW. 5 hodin u pravděpodobně špatně načaté lodi není nic divného. LC osobně jako cíl nedoporučuju. Hodně povyku pro nic.

2. Za tvoje technické problémy nemůže tGW. Bud špatná instalace, či špatné nastavení či jsi použil ještě nejaký přídavný mod. Používáš SH3 Commandera?


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
No asi jsi to mohl dát přímo do téma s tGW, no nic.

Používáš SH3 Commandera?


JO. používám.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No tady bude asi klasický problém. Špatná instalace, neinstaloval jsi na naprosto čisté SH3 s patchem. Zapomněl jsi dát rollback v SH3 Commanderu a tak.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dalším problémem může být změna zrychlení (z 1024x na 2048x, popř. 4096x). Hra je pak dost nestabilní a padá...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.