Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Videa
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
No kdyby to Němci ještě trochu vymakali tak mohli tankovat pod vodou Very Happy  Very Happy  Very Happy


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
morybundus napsal:
No kdyby to Němci ještě trochu vymakali tak mohli tankovat pod vodou Very Happy  Very Happy  Very Happy


A mezitím nad nima na torpédoborci: ,,Sakra, kdy už přijedou"  Laughing

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Asi tak, ono si udržet "důstojnost" ve válce je asi trošku problém. V momentu kdy někdo zabije vojáka vedle Vás, chce zabít Vás...zabíjí vaše lidi, člověka chytne "berseker" a už moc nerozlišuje zda je to voják nebo "civil", je to ten druhý, ten špatný, ten který musí umřít, zaslouží si umřít. Ten kdo nebyl ve válce to asi těžko bude plně chápat a je jedno zda ta válka byla v minulosti či teď. Proto značně nemám rád "humánní" politiky, novináře, aktivisty...kteří si dovolují někoho "soudit". Poslal bych je na měsíc do první linie.
Nikoho a žádných válečných zločinů se nezastávám, jen nemohu tvrdit jak bych se v dané situaci 100% choval já...nikdy jsem jí naštěstí nezažil. Předsevzetí a zásady jsou pěkná věc...ale realita je často nakonec jiná.
Tak jak říkáš...Stačí si vzpomenout na ostré hazení granátů na vojně.Ty pocity,kdyby to bylo proti opravdovému "nepříteli".A kolik kluků s tím mělo problém...


_________________
Co si o nasi lodi myslite,namorniku?Ze potrebuji projimadlo....A dale?Pohromade ji drzi jen halda trusu...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zdravim všechny kapitány.
Mám "The World at War - 10. Wolf Pack (U-Boats in the Atlantic 1939-1944)", vypadá to zajímavě ale namam titulky, chtěl bych se zeptat jestli je tu někdo nemá...pokud ano ozvěte se a nějak se domluvíme...Díky. Cool



Naposledy upravil Kriechbaum dne 03. 02. 2008, 21:47, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak to je fajn Laughing



Naposledy upravil morybundus dne 04. 02. 2008, 17:02, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rolling Eyes  Cool



Naposledy upravil Kriechbaum dne 05. 02. 2008, 11:23, celkově upraveno 4 krát.

_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jo stěhováci z Jednoty, ti těžký život maj... Smile
Jedna jednota z Indickýho oceánu, je tam i setkání s Milkou, kontrola trupu na moři atd..

http://youtube.com/watch?v=RYXxezNE99c&feature=related

EDIT: Nějakým nedopatřením jsem přehlédl, že už sem video linkoval Kamikaze, takže kdo jste ho viděl, nemusíte se obtěžovat Smile



Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 29. 03. 2008, 09:50, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Pěkný videjko..... ale si by se my nechtělo v těch vlnách se potápět a kontrolovat ten trup  Laughing  Smile


_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Riptor ono ja som zprvu nechápal že o čom hovoríš, až keď som klikol na ten svoj dávnejší post tak mi došlo.  Laughing


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jj, video je dobrý, ale už tu bylo. Akorát jsem koukal, že je poslepovaný, anžto podle uboat.net tu loď Radames (která je i v průvodním videu u tGW a GWX) potopila U-103 už v 41.roce, a byla to ponorka IX B...


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nj Confused

Inak zde je nedávna podoba U-534 v Birkenheade, ale tu je už vidieť, že ju chudinku rozrezali na 4 časti. Celkom pekne vidieť útroby a že ešte majú s ňou čo robiť.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak ten řez je hustej....


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
To je ale v celku byla hezčí....


_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Vždyť je na kost prorezlá Shocked  Shocked  Shocked já myslel že ty ponorky nebyly uvnitř tak rezavé...



Naposledy upravil Buggy dne 30. 03. 2008, 10:51, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Buggy: skoro 70 let a slaná voda dělá divy, kamaráde. A z nerezu se opravdu nedělaly. A jak jednou začne korozní reakce a je přítomen kyslík, tak už jede a nic to nezastaví, můžeš jen rychlostní konstantu zpomalit, nebo zamezit přístup kyslíku. Leda bys tu ponorku napumpoval dusíkem či něčím jiným.

Kterak nám pravil Doc. Vladimír Dohnal CSc.:  Arrow  Koroze znamená vítězství druhé věty termodynamické nad člověkem....  Very Happy A pak taky měl ještě moudro - Kdyby nebylo kyslíku, nebyla by žádná koroze Very Happy Very Happy Very Happy


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.