Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Pravidla fóra
Autor Zpráva
Citovat
Příspěvek Pravidla fóra 
Prohlášení silenthunter.cz

Tyto stránky a diskusní fórum nijak nepropagují nacismus, ani nepodporují hnutí či spolky potlačujících lidská práva! Není zde ani cíl nějak glorifikovat válečné konflikty a zabíjení v nich! Tyto stránky a diskusní fórum jsou čistě o hrách Silent Hunter a námořní tématice 2.SV, převážně ponorkách a všeho kolem nich. Nacistické či jiné symboly jsou pouze součástí dobových dokumentů či součástí hry, slouží pouze k přiblížení historie...takové jaká byla!PRAVIDLA
aneb Pravidla chovaní na silenthunter.cz

1. Každý uživatel by měl ve svém vlastním zájmu sledovat a brát na vědomí zprávy a nařízení adminů a moderátorů, jakožto osob řídících chod tohoto fórka a plně respektovat jejich rozhodnutí.

2. Není dovoleno používat vulgární výrazy a urážky.

3. Nebude tolerován žádný spam či posthunting.

4. Není dovoleno zakládat diskuze a příspěvky týkající se warezu(serial, crack, linky na nelegální software apod.).

5. Jakákoliv diskuze či propagace, která bude porušovat zákony a zavánět podporou hnutí směřujících k diskriminaci skupin a obyvatel bude ihned mazána a uživatel bude ihned vykázán z fóra.

6. Než založíte nové téma, vždy se podívejte jestli už nějaké takové není (funkce Hledat je dobrá funkce), když si vzpomenete, že jste zapomněli cosi připsat do svého příspěvku nezakládejte hned nový, ale použijte tlačítko "EDIT".

7. Nekopírujte do nebo z tohoto fora žádné texty z nebo do jiných webů či fór, pokud nemáte svolení autora! Případně alespoň uveďte zdroj vašich příspěvků.

8. Když budete do příspěvku vkládat fotografie dbejte na to, aby nebyly moc velké. Nejlépe pokud použijete odkaz přímo v okně psaní příspěvku pro nahrávání obrázků. viz Pravidla ohledně psaní na DF.

9. Nepoužívejte "QUOTE"/citaci, pokud reagujete na příspěvek, který je hned či několik míst před vaším, používejte jí jen při reakci na starší či hodně vzdálený příspěvek či vypíchnutí části nějakého příspěvku viz Pravidla ohledně psaní na DF.

10. Při psaní příspěvků se držte tématu.

11. Administrace a moderátoři jednotlivých fór si vyhrazují právo mazat příspěvky bez předchozího upozornění, které odporují výše uvedeným pravidlům

12. Nerespektování výše uvedených pravidel či jejich opakované porušování znamená degradaci nebo okamžité a (podle individuálního posouzení) buď dočasné, nebo permanentní vyhoštění z fóra.

13. Podpis: Celková výška podpisu nesmí přesáhnout výšku údajů o osobě (vč.avataru) v levé části. Výška jednotlivých obrázků nesmí být větší nez 200 pixelů.

14. Nezaregistrovaní uživatelé nemají možnost vkládat příspěvky. Toto není fórum pro anonymní uživatele. Nejen pro všeobecně špatnou zkušenost, ale hlavně proto, že to vůbec nesedí k "duchu" tohoto fóra. Pokud Vám toto místo nestojí za registraci, není to místo pro Vás.

15. Ne všichni na tomto fóru jsou stejně zkušení jako vy, proto berte ohled na ostatní.

16. Námořník, který po dobu 3 měsíců nebude aktivní(zalogován/přihlášen) bude z řad Kriegsmarine vyřazen! Pouze pokud na jeho kontě bude alespon 5 hodnotných/legitimních příspěvků zůstane v evidenci.


A prosba na konec: Snažte se prosím aspoň rámcově dodržovat pravidla spisovného českého či slovenského jazyka, číst některé vaše perly je opravdu silným zážitkem Wink

_____________________________________________________Pokud máte problém obraťte se na někoho ze skupiny ADMINs nebo MODs a to ať už global moderátora nebo moderátora dané sekce(vždy pod názvem dané sekce).

administrátoři:
Sarroth
Wara

global moderátoři:
mysak_bob
old_Mr_Grim

moderátoři:
viz dané sekce


Pravidla fóra se mohou průběžně aktualizovat a měnit! Pravidelně si tedy najděte čas a opět si je projděte...neznalost neomlouvá.

Děkujeme
BdU


edit by Sarroth
************************************************************************************************************************
Nehodlám tady číst a tolerovat demagogické výlevy a napadání, že uživatelé těchto stránek a hráči dílů SH odehrávajících se za německou stranu jsou nacisté, rasisté a už vůbec ne, že mají tichou podporu moderátorů jak se tomu již v minulosti stalo. Jakákoliv propagace či podpora hnutí směřujících k diskriminaci skupin byla a vždy bude na těchto stránkách potrestána. Každého z moderátorů jsem do jeho funkce dosadil já sám osobně a 90% z nich i znám osobně, pokud je nějaký z nich nacista tak by měl dostat nějakou divadelní cenu. A proto upozorňuji, že k podobným útokům "extrémistů z druhé strany" budou moderátoři přistupovat stejně jako k těm "prvním".Naposledy upravil Sarroth dne 29. 12. 2009, 18:18, celkově upraveno 27 krát.
Naposledy upravil mysak_bob dne 07. 09. 2009, 10:20, celkově upraveno 3 krát.
Naposledy upravil Wara dne 14. 01. 2008, 22:30, celkově upraveno 7 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.