Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Předek a zadek
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Předek a zadek 
Já vím, že do toho moc rejpu, ale přece - Jistě víte, že většina ponorek má pozorovací periskop před útočným.
Ale zevnitř, budu - li se držet toho, že podle schématu jsou radisté před můstkem, je pozorovací periskop až vzadu !
A naopak útočný je přístupný z věže. Vchod do věže je ... mezi radisty a pozorovacím periskopem.

V tom případě mi ale nesedí umístění na schématu, a také nápis "dveře do záďové sekce" (aft doors) na dveřích u poz. periskopu.

Tak kde je předek? Je to podle schématu, a periskopy se nějak kříží? Nebo je schéma blbost, a radistická sekce je u zádi?


Zjištěno na typu II a VII

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pokud vím, tak to je v tomto pořadí: útočný periskop, průlez do věže, pozorovací periskop, kulová přepážka, radista a další...
z toho plyne, že by to ve hře měl být správně  Wink



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 21. 02. 2009, 09:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Minimálně na typu II je jako pozorovací označenej ten vzadu, tj, když na něj kliknu, vyjede mi stejnej pohled (stejná osnova) jako po použití klávesy "o"

Navíc logicky vycházím z toho, že útočný periskop se používá z věže, proto je tam rozhraní pro počítač torpéd.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Řekl bych, že u VII je to správně - nezkoumal jsem to. Ale u tý dvojky jsem si toho taky všiml, že je to nějaký divný....


_________________
Gott straffe England!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Předek a zadek 
to Adler von Silbersberg:

Ano na II a na VII to tak mam aj ja...??? Question  Question  Question


Anie je to chyba v hre?



Naposledy upravil mysak_bob dne 04. 03. 2009, 21:33, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
je to dost možné - teďka čtu Das Boot jako knížku, a tam jasně popisuje, že radisti sedí vpředu, a útočný periskop se obshluhuje z věže, a PL z centrály - takže jsou nejpravděpodobněji přehozené.
Možná by šlo vyměnit modely a ovládací scripty pro periskopy u typu II a VII. (nevím, jak je to u dalších typů.)

TÍMTO VYZÍVÁM VŠECHNY PUNTIČKÁŘSKÉ MODDERY!!!


 Very Happy  Very Happy  Very Happy



Edit: Dneska jsem dal na svojí II cvičnej poplach a vynoření, a co jsem neviděl - podle náklonu to vypadá, že radisti sedí VZADU
ALE:
z můstku vedou 2 poklopy - do věže, a druhej neaktivní. Na přídi před věží žádnej poklop není. Ten záďovej barevnej poklop to taky nebude.

Jediné možné vysvětlení:
radisti sedí vzadu - poklop nad strojním důstojníkem je ten zadní. - poklop do věže je ten vzdálenější, a před ním je PL periskop - Ve věži pak je útočnej.

Tato teorie má ale 2 díry - 1. Periskopy by i tak byly přehozené, stejně tak i aktivní poklop.
                                       2. poklop do věže by v těch místech byl značně nepraktický.



uff, začíná mi to jít na mozek.
Naštěstí už jen jedna patrola, a jdu do VII
I když, u té je to taky podivné.



Naposledy upravil Adler von Silbersberg dne 09. 03. 2009, 18:02, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.