Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
On-line boj aneb hry mimo ligu - Silent Hunter 3
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
cau novice  Wink  no jednoducho zacni takto:

nainstaluj hamchi urcite je aj v cestine ked nie tak si do neho stiahni no a potom zadaj meno a heslo hamachi siete , no a keby Ti to neslo tak mi daj vediet ja Ti dohodim moje hamachi a bude to ok

pozor ta hamachi siet je niekde tu(myslim meno a heslo ) to znamena ze ked si nainstalujes hamachi tak si mozes urobit virtualnu siet aj Ty aby si chapal ....
potom sa ozvi  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek POMOC 
díky...ještě včera sem to našel tady na foru(stačí pořádně číst Laughing )..nainstaloval a frčí mi to  Wink..ještě sem se chtěl zeptat jestli můžu hrát po Hamachi když mám hru v základu, píše se tu o addonech atd....a co obsahují tyto addony??a poslední otázka : kdy se bude hrát???

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
no aby si mohol hrat s nami musis mat nainstalovany posledny patch 1,4 a musis byt bez modov inak sa pripojis ale spadnes  Exclamation  
a hrat sa da kedy chces vatsinou niekto svieti na  sieti no a staci sa len opytat ci si nejde zahrat atd  Exclamation   Wink

keby si nemal ori.... tak sa uz spytas na hamachi niekoho kto bude svietit na zeleno a uz Ti poradi ako postupovat dalej  Wink

good hunting

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem v řiti...nemůžu se připojit asi protože nemám origoš co??

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pepíno napsal:
Tak jsem v řiti...nemůžu se připojit asi protože nemám origoš co??


Ne, to Hamachi nevadí, popiš trochu více problém.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jde o to že nevím jak se připojit..otevřu Hamachi a naskočí mi tabulka, dole kliknu na ikonu a mám tam join, create atd... klknu na join a chce to po mě adresu a password!!nevím jestli to dělám dobře ale už mi to štve protože sem dneska prošvihl bitvu Mad  Sad  Evil or Very Mad ....

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
teraz nechapem ved co ja viem kad sa pozriem na hamachi tak si sa zaregistroval k nam tak Ti musi vsetko fungovat  Exclamation  
ked tak uz by si mal mat iba problemy s pripojenim  k hre nic viac  Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado dík za pomoc..na tohle sem fakt jelito..už se těším na první bitvu Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Malá poznámka, pokud vím tak maximum hráčů kteří můžou hrát na jednom serveru je osm a potom se může stát že se další už nepřipojí. Nevím jestli se to dá nějak obejít.


Citovat
Příspěvek  
ne ne neda  jedine ze by si vytvoril v editore hru kde napraskas viac ako osem hracov nic ine , ale aby som povedal pravdu aj osem je moc  taky stredny konvoj rozeberu za nejaku tu minutu a ja tu hru nehrajem aby som ju prechadzal ako nejaku strielacku , asi to ja tak spravne toto vse  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 12. 2008, 01:03, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
to mě zaujalo...v jakém editoru lze vytvořit hru kde bych napráskal víc jak osm hráčů?  Shocked já měl za to, že je to omezené hrou a žádný editor na to nemůže mít vliv... Question



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 12. 2008, 01:03, celkově upraveno 1 krát.

Citovat
Příspěvek  
musis to tu trocha viac studovat  Laughing  Laughing  Laughing  
http://www.silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=129

je to tu vsetko na forku neboj sa toto je profi stranka  Wink

na vianoce bude rosirena opat o nejaku tu peknu vecicku aby si sa nenudil, ale to az potom  Very Happy



Naposledy upravil mysak_bob dne 24. 12. 2008, 01:04, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:
...neboj sa toto je profi stranka  Wink ...


Jo to jsem viděl když jsem uploadoval obrázky pro ty torpédoborce, dole pod vsema tema thumbnails je , že když uploadujete pro silenthunter.czweb.org může se to dělat ,,i nějak jinak Embarassed " jenom jsem na to kouknul a pokracoval v uploadování.


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Rado napsal:

je to tu vsetko na forku neboj sa toto je profi stranka  Wink

na vianoce bude rosirena opat o nejaku tu peknu vecicku aby si sa nenudil, ale to az potom  Very Happy


tak teda teď se fakt ale stydim  Embarassed , já si tady to forum pročetl celý...ehm teda skoro  Wink
děkuji za rady a pardoooon


Citovat
Příspěvek  
Jenom pro zopakování u Hamachi:

název sítě "Silent Hunter III CZ"a heslo k síti "Hunter"

Nějak nám to upadá, jak to vypadá s těma novejma mapama? Pokud nějaký jsou, bylo by dobrý udělat něco jako download a umístit je tam, vim že se tady o tom už kdysi debata vedla.


_________________

Osobní složka | SH3- galerie | Xfire profil
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 9
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.