Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Převelení problém
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Převelení problém 
Zdar námořníci,když se chci  nechat převelet k 29.flotile tak mě naskočí černá obrazovka a spadne to do windows a napíše známou hlašku Omlouváme se za vzniklé potíže atd.Pokud jse vám to stalo napište prosím řešení.Děkuji.


Citovat
Příspěvek Re: Převelení problém 
zdeno napsal:
Zdar námořníci,když se chci  nechat převelet k 29.flotile tak mě naskočí černá obrazovka a spadne to do windows a napíše známou hlašku Omlouváme se za vzniklé potíže atd.Pokud jse vám to stalo napište prosím řešení.Děkuji.


Mne to zvykne takto vyhodit pri kliknuti na ikonu "Surface Cruise Mode", ked chces premiestnovat posadku /F7/.
Inak mi to nepada. To riesenie by zaujimalo aj mna.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
hmm, to vypadá na nějaký vnitřní problém hry, pravděpodobně je poškozená instalace...
jakou máš instalaci?? (tj. orig x zalozni kopie, verze hry, mody apod.)


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no ja si myslim ze je to cely problem vhre ja som to skusal dva krat a dva krat mi spadla hra , tak od vtedy som to uz neskusal  Laughing  Wink


_________________
, ,
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Wara napsal:
hmm, to vypadá na nějaký vnitřní problém hry, pravděpodobně je poškozená instalace...
jakou máš instalaci?? (tj. orig x zalozni kopie, verze hry, mody apod.)


Ja mam zakup.orig.verziu DVD SH3 + 1.4b + GWX 1.03 + cez JGSME zopar prikrasleni,CZ nepouzivam. Vyhadzovalo mi to aj pri TGW, preinstalovavane je to uz parkrat s tym istym vysledkom. Ale nestava sa to pri kazdom kliknuti na tu ikonu, iba obcas. A to prave neviem prist na to, co je toho spustacom. Ale nie je to nejaka tragedia,skor chybicka krasy,ktera se vloudila, da sa s tym fungovat, akurat pouzivam viackrat SAVE.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
mam pocit ze onehda mi to taky nejak takhle spadlo pri pouzivani tehle klaves, ja je teda taky nepouzivam tak nevim...


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To já se chci nechat převelit, dám "apply transfer a objeví se mi okýnko Your base was changed to "null" a pod tim je OK, tak to odškrtnu a pořád se mi to objevuje, ať klikám jak chci Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
No mne se po prvnim preveleni neustale pri startu mise, nahravani hry a pod. objevovalo Your base is changed to Kiel a muselo se to asi milionkrat odklepnout nez se zacala nacitat hra. Ale nakonec se spustila...


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mne takisto pri pokuse o prevelenie k 23/29 flotile pise ze base vas changed to null,a nech kliknem na OK kolko krat chcem stale to tam je Sad takze jedine von do windows,a uzavret hru a pustit znovu s nahratim save pred prevelenim,a to som skusal abolvovat dalsiu patrolu a potom znovu skusit prevelit a stale base vas changed to null SadSadSad
neviete niekto co s tym?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
globalplayer napsal:
mne takisto pri pokuse o prevelenie k 23/29 flotile pise ze base vas changed to null,a nech kliknem na OK kolko krat chcem stale to tam je Sad takze jedine von do windows,a uzavret hru a pustit znovu s nahratim save pred prevelenim,a to som skusal abolvovat dalsiu patrolu a potom znovu skusit prevelit a stale base vas changed to null SadSadSad
neviete niekto co s tym?


Mno něco mne napadá, nevim jestli tam byla tahle hláška ale jednoho dne mě hra vyhodila kdesi na rovníku ( na začátku patroly! ) a zjistil jsem ,že můj domovský přístav je obsazen. zkus další patrolu u staré flotily a podívej se jestli ten přístav neni obsazen...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
mam rok 1941 a 23/29 flotila pribudla do ponuky pred poslednou patrolou,takze obsadeny byt nemoze.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
nějaký progres, nebo to dělá pořád?


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
globalplayer napsal:
mne takisto pri pokuse o prevelenie k 23/29 flotile pise ze base vas changed to null,a nech kliknem na OK kolko krat chcem stale to tam je Sad takze jedine von do windows,a uzavret hru a pustit znovu s nahratim save pred prevelenim,a to som skusal abolvovat dalsiu patrolu a potom znovu skusit prevelit a stale base vas changed to null SadSadSad
neviete niekto co s tym?

Tak tohle dělalo i mě a pak sem startoval na rovniku, do dnes nevim čim to bylo jediné co mě napada je měneni addonu při probíhající kampani, nahraval sem z Imp.U-Boat na GWX a pokračoval v kampani, ale nemoch sem se převelet tak nasledoval reinstal a nova kampaň a už bez problemů.


_________________
Uhni z cesty, jestli chceš zestárnout.
Pink Floyd
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.