Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Pomoc: Problém s mapou
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Pomoc: Problém s mapou 
Čaute,
mám nainstalovaný SH3 + tGW a problém s mapou :-/
Pro názornost sem udělal i screany.
Při oddaleném pohledu vše vypadá ok(označil sem ponorku, 2)...

když mapu přiblížím není vidět silueta ponorky(2) a střed úhloměru(3)(nevím jestli se to tak jmenuje Smile ) je uplně mimo ponorku...

když zase vše oddálím je vidět rozdíl mezi skutečnou polohou ponorky(2) a středem úhloměru(3)...


Nevíte někdo co s tím? Zkoušel sem i celou hru přeinstalovat a nic nepomohlo...stačilo by kdybych aspoň na přiblíženém pohledu na mapě viděl siluetu ponorky...to že je střed =uhloměru jinde bych už nějak přežil, ale takhle když nemám zadanou trasu na mapě, netuším kde jsem...díky.


Citovat
Příspěvek  
No hele koukal jsme na to z hora z dola, leva z prava a je to normálka. To že se při zoomu mapa posune je hold bug v SH3 a pokud jde o zmizení ponorky(silueta) při max zoomu to je taky u modů většinou normální(teda tGW 100% a má to snad i GWX)


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Stejně "normálně" se chová i GWX.


_________________

Osobní složka |
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No moc jste mě nepotěšili Smile, ale i tak díky ;)

Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.