Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nastavení
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Nastavení 
Hoj,
potřeboval bych pomoci, když jsem hru poprvé spustil objevilo se mi před spuštěním takové okno s nastavením.
Bylo tam nastavení grafiky, zvuku atd., ale teď už nevím jak to okno otevřít když bych chtěl něco nastavit, v menu ve hře je nastavení takové strohé...poradíte pls?


Citovat
Příspěvek Re: Nastavení 
Rich napsal:
Hoj,
potřeboval bych pomoci, když jsem hru poprvé spustil objevilo se mi před spuštěním takové okno s nastavením.
Bylo tam nastavení grafiky, zvuku atd., ale teď už nevím jak to okno otevřít když bych chtěl něco nastavit, v menu ve hře je nastavení takové strohé...poradíte pls?


To nebylo nastavení, ale pouze autodetekce. Nastavení ve hře je jediné nastavení a ano je strohé. Další možnost je jedině přes graf.kartu dát natvrdo AA. Nic jiné nastavovat nejde.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: Nastavení 
Tak asi jo no...ale to je divný, že by se mi to zdálo...prostě po tý autodetekci mi tam naskočilo okno a vím že sem si tam nastavoval DirectX 8, protože devítk bych asi neutáhnul...a byla tam i sedmička jinou takovou hru v kompu nemám...
A v tom menu je jen vlastně posuvník na nastavení částic a pak ještě čtyři body na zaškrtnutí, ale o detailu vody nebo celkově prostě takovýhle to nastvení nikde není


Citovat
Příspěvek  
....SH3/SUPPORT/DETECTIONTOOL/SH3DetectionTool EN/sh3_detection.exe


_________________
Nejsnáze člověka ukamenuješ kameným srdcem. J.Žáček

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Helmuth Nowak napsal:
....SH3/SUPPORT/DETECTIONTOOL/SH3DetectionTool EN/sh3_detection.exe

No to vím, ale když to spustím tak se mi otevře okno, kde je napsaný jestli můj komp vyhovuje či ne a pka tam můžu dát jen Quit nebo Launch Game...


Citovat
Příspěvek  
Jak jsem už psal, s něčím se ti to plete. SH3 ti nedá vybrat DirectX, rozlišení...nic. Jediné co jde je jak jsem psal šoupat 4 jezdcema ve hře a "natvrdo", neoficiálně zapnout AA či změnit rozlišení. SH3 jsem instaloval již x krát a jediné okno které se ti otevře po instalaci je právě auto detekce...kde je vypsáno co máš za graf. kartu, DirectX atd ale nic, nic nastavovat NEJDE.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.