Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 27 z 33
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  Další
2. flotila - Velitelství, kasárna, organizační štáb
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
cau, nic nemen


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já musím opět smeknout nad semknutostí druhé floty a i přes mnohé nezdary dovedení floty opět k metám nejvyšším čili BU  super gratulejšn


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ehm, asi budu za blázna, ALE:

Oficiálně si tímto dovoluji požádat velení 2.flotily o ODEBRÁNÍ vyznamenání "Beste Unterseebootflotille" za měsíc březen...

Zdůvodnění:

přes vykonané dvě březnové plavby jsem nepřispěl ke skore flotily ani jednou BRT (v obou dvou případech KIA)...
Pokud se podaří 2.flotile obhájit BU v měsíci dubnu nebo v dalších, bude mi ctí - v tomto případě si toto vyznamenání nezasloužím...


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to Kočičák: 
a toto je co?
http://postimage.org/image/18eclt690/
myslim, ze tonaz pres 30.000 je velice slusny prispevek (obzvlast na novacka)  Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 04. 04. 2011, 19:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ehm, mňáúúúú...

Měl jsem za to, že vzhledem k datu se tato plavba počítá už do dubnových... Mea culpa, mea maxima culpa... Embarassed
Spletl jsem se, tímto se omlouvám... Děkuji za udělené vyznamenání - bude mi ctí nadále bojovat v řadách 2. flotily !

Edit: Ehm, po odečtení "dělících" podílů jen 29.903 BRT  Wink



Naposledy upravil von Kočičák dne 04. 04. 2011, 21:25, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jj Kočičáku, nějak jsi nepostřehl, že celý měsíc se někdy dohrává už i v druhém měsíci,,tudíž nedělní plavba v podstatě byla březnová, ale i tak by jsi si zasloužil BU za odvahu v boji,,,,,,,akorát až přetaneš ve hře tolik klepat do chatu, tak o to míň budeš mít KIA , páč se budeš víc soustředit na hru..viz čtvrteční hra Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek To Švéd 
Děkuji, Herr Korvettenkapitän - zapamatuji si to (leč někdy to prostě nejde si "neulevit" aspoň na tom chatu -což teprve, kdyby jste mě slyšeli přímo... :-D )...



Naposledy upravil von Kočičák dne 04. 04. 2011, 21:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Cool To je mi jasné... časem se taky zklidníš,,,ale i tak je to pořád adrenalin, když kolem tebe eskorta krouží a zhazuje sudy a ty se musíš soustředit jen na to, aby jsi přežil a brutotuny jsou ti v tu chvíli šumafuk,, v tu chvíli taky ani nemáš čas se s někým vykecávat,,ale říkám, časem na všechno dojdeš, jako my všicí ostatní Wink



Naposledy upravil ŠVÉD LOCKERSSON dne 04. 04. 2011, 23:41, celkově upraveno 1 krát.

_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
neuveritelna skromnost, jsem rad ze za II. flotilu valci kapitan ktery je schopen uznat sve chyby a kvality soupere. tesim se na dalsi spolecne plavby s selmou kockovitou.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Co mám říkat tenhle měsíc já? 3 plavby, 1 KIA, 5000 brt Very Happy
Ale sponu Beste Flotte si nechám razz - alespoň něco pozitivního za ten měsíc Smile



Naposledy upravil old_Mr_Grim dne 05. 04. 2011, 09:01, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hernajs kocoure, nediskutuj a vypni hruď, když tě vyznamenává hlodavec Laughing a jinak celé druhé gratulace k BU super


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ehm, ehm, mňááúúúúááúúú...

Již mlčím, pánové... Díky všem za slova uznání a povzbuzení, vynasnažím se nadále neudělat ostudu nejen 2. flotile, ale ponorkové zbrani vůbec...  Embarassed


_________________


Plout rychle, plout tiše, čekat tiše - a pak bleskově udeřit... Jako kočka...
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ehmm Yossi,,ani Ti nikdo nepoplácal po zádech, že jsi to ustál s BK,,,no byl to takovej jaksi divnej měsíc,, alespoň podle mě....a nakonec jste to zase urvali se vším všady zase vy druhá,,se budu opakovat, ale je tam u vás zatím nejvíc těch, co je to baví,,,,doufám, že se to co nevidět otočí, takže zatím jen musím gratulovat k výsledkům Wink


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky Švéde,dostat naplácáno od tebe je ctí,zároven gratulace celé II.flotě za perfektní výkony  super


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ALÁÁÁRM,před posledním zářiovým kolem je liga krásně vyrovnaná.Potřebujem každou ponorku a urvat si své místo na slunci.Kdo můžete tak nastupte v posledním týdnu za čest a slávu druhé floty.Vratme druhou na první místo kam odjakživa patří.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 27 z 33
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 31, 32, 33  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.