Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
Přijímací kancelář BdU
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Jawohl Herr Admiral 
Danke za hilfe. Budu ten liny kanonenfutr fice buserofat aby nespali ale bojovali za nas leader jak rzikaji Engelaender. Ja chtel pufodne jit delat fedouci na sommertabore aušvic, ale on rzekli ty mas moc maly kopf na esesman ty radsi jit rzidit unterseeboot. Tak ja tady. Prafe skousim mod Sedy flci a je to docela narocny na muj kopf. Ja kdyz byl maly tak skakal u nas v Harrachsdorf na Skischanze a upadl moc schrecklich a od te doby moje chlava ne moc gut.

Chtela se septat, kdyz seemaener nespat v kajuta, a oni v torpedozimmer, oni taky odpocivat? Jenom nedelat ale casem vyspala? Na moje ponorka neni misto pro fsecky v postel, oni spat i na semi?

P.S. Omloufam se za moje cestina, ale od te toby co moje kopf kaput ja uz neumet poradne ani deutsch.

Ať šije fitězstvi, mejte se moc schoen meine tschechische mittelmenschen und slovakische unte.. chtela rzict spojenci.

Vaš Hansi.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
A čto ty bumbaješ, žes tak vesel? Shocked


_________________


...A kdy to otočíme?...Až k tomu dám rozkaz pane vrchní kormidelníku!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Bumbaju? 
Aha, sofetsky spojenec! A bumbaju tet jenom slana foda.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak tohle me fakt pri pondelku rozesmalo  rock  super


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Muschstvo v torpédozimmer se unafuje téš... Ty mußt michat chlapama na směny. Dá se michat i klikhem na nápis nad zimmrou, ale já nedoporučila. Lepší chlapy přehádzet per hande.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Smile))), bez komentáře Smile)))


_________________
War... War never changes...
-----------------------------------------------------------------------
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nechápu Crying or Very sad  Laughing


_________________


Přítel je ten, kdo o vás ví všechno a má vás pořád stejně rád... ELBERT HUBBARD
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Michal_x napsal:
Nechápu Crying or Very sad  Laughing


LoL


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger ICQ

Citovat
Příspěvek unterseeboote 
chlapy prsechasuju rukama, neni proplem. ale: kdys maji cerfeny fikřičnik a oni v torpedozimmer - oni nach etwas zeit odpocinuti? nebo otpocinuti jenom kdys v schlafenzimmer? ja by ty vorpommern a schleswickholsteiner buraner chonil to prace fic, ale oni nemit reserfa a kdis se to nejmi chodit tak skolabofat.

ich binaber nicht zo schlaecht unterzeekapitan, jak uš řikala přettim ja chrala sh2 a potopila fšetko na 100 procent urofne. I bismark (ale omylem ja nechtela).

Tet ja na 40 procent urofne v grauen wolffen a ja vistrilel cely port v dunkirchen  :: fcetne fiji englischer cruiser

............
 A JA ted cekala na nacht a ktiz prisla ja poslala poseledni torpedo ja fy rzikate uchorz na ten engelander kleine  tanker wie uz zwei torpeden dostal ale furt nechtit byt kaput... no ja zkusila poslat ho ein meter unter kiel und uvidime..



Naposledy upravil Jan Hansen dne 01. 10. 2007, 22:38, celkově upraveno 3 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
teda dalo mi to praci prelouskat, ale stalo to za to Very Happy Very Happy Very Happy sem z toho totalne vyřezaney:D


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Jan - buraner mit roten vykrzicnik mußt být in der schafzimmer, ohne stale kaput.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Nový člen na palubě! 
K SH3 jsem se dostal tak před dvěma měsíci......hned jak sem ji v JRCéčku uviděl, nebylo co řešit. Přišel jsem dom, nainstaloval hru, stáhl patche a už jsem jel. Hned mě to chytlo, ta atmosféra a všechno kolem......až na ty klidné přístavy a další věci, které se moc reálně netvářily. I stalo se, že jsem na internetu začal hledat nějaké mody a první odkaz na který jsem narazil byl odkaz na toto fórum. Našel jsem tady mnohem víc než jen informace o této skvělé hře nebo o jejich modech, ale také informace o historických událostech, o dobrých filmech a tak různě. Jednoduše skvělé fórum a doufám, že to tak bude i nadále pokračovat.

Všem mořským vlkům jednou nazdar......ZDAR!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Nový člen na palubě! 
Grim von Reaper napsal:
K SH3 jsem se dostal tak před dvěma měsíci......hned jak sem ji v JRCéčku uviděl, nebylo co řešit. Přišel jsem dom, nainstaloval hru, stáhl patche a už jsem jel. Hned mě to chytlo, ta atmosféra a všechno kolem......až na ty klidné přístavy a další věci, které se moc reálně netvářily. I stalo se, že jsem na internetu začal hledat nějaké mody a první odkaz na který jsem narazil byl odkaz na toto fórum. Našel jsem tady mnohem víc než jen informace o této skvělé hře nebo o jejich modech, ale také informace o historických událostech, o dobrých filmech a tak různě. Jednoduše skvělé fórum a doufám, že to tak bude i nadále pokračovat.

Všem mořským vlkům jednou nazdar......ZDAR!


Witaj razz

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Vítám všechny nové kapitány,
a doufám, že Vás brzo uvidíme v Lize DK.  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
velevazeni admiralove dovolte mi promluvit!
Mein name ist Jakub von Nägel.narodil sem se v Hradci Kralove,nini bydlim v Dolni Dobrouci-to je takova prdel u Ústi nad Orlici.Je mi 20 let a pracuji jako Celni referent v jedne nejmenovane firme v Pardubicich a jelikoz nemam v praci obcas co delat tak sem se nahodou dostal na toto forum.SH3 hraju tak cca 2 roky a toto forum me obohatilo o nektere velice dobre prispevky hlavne co se tykaji vybaveni,zbrani a te technicke casti.Jinak o druhou svetovou se zajimam od svych 12 let nejvice pak o letectvi.Jsem clenem aeroklubu v Ústi nad Orlici a letam bezmotorovych strojich(L-16 Blanik,VSO-10Gradient,ASW-15 a 19 a mozna bude i Discus).Z tohodle vypliva ze hraju pouze hry ze druhe svetove.nepodporuji strilecky s ufonama a presne naskriptovane hry typu Call of Duty.Co hraju tak strategie z WW2,Hidden and Dangerous 2,Il-2 1946 a SH-3.Takze timto bych se chtel teda zahlasit.dekuji za vyslechnuti a doufam ze se sem co nejlepe zaradim a ze zacnu s ligou DK.A na zaver vam chci poprat mnoho tisicu potopenych tun.

                                                                                                                       S pozdravem  Jakub von Nägel


_________________
horší než smrt,je čekání na ni samotnou
CARPE DIEM!!!!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 13, 14, 15  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.