Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Hlasovani o potopeni vasi ponorky
Co udelate kdyz vasi ponorku potopi a vas zabijou?

Skoncim karieru a zacnu novou 25% 25% ( 15 )
Nactu posledni ulozenou hru 74% 74% ( 44 )

Celkem hlasů : 59
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Hlasovani o potopeni vasi ponorky 
Co udelate kdyz vas potopi? Myslim ze na to se tu jeste nikdo neptal.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Dřív možnost B, teď možnost A, i když za ty 3 patroly co to chci praktikovat mne ještě Tomíci nedostali... Confused
( jenom včera v lize.... Na rozkaz admirála Very Happy  )


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
rozhodně načtu uloženou hru razz  přeci jenom je to hra, tak proč toho nevyužít. Neumim si představit, že bych začal novou hru, když mě dostanou, sakra to bych se nikam nedostal Laughing



Naposledy upravil vinniczech dne 01. 09. 2008, 17:15, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Taky většinou načítám - často se mě stává, že zkáza ponorky není tak úplně mojí vinou. Vícekrát jsem šel ke dnu díky zrychlení poblíž pobřeží a srážce s nečím - prostě koukám na mapu se zrychlením třeba 512 a najednou rána, všude poplach, ponorka zdatně imituje ementál, všechny sekce rychle nabírají vodu a než se člověk naděje tak kouká na tu nemilou závěrečnou obrazovku. Je to divné, protože široko daleko nic neni...

Ale když jinak chcípnu klasicky, tak loading, přeci jenom je to hra Smile. To bych si taky mohl za chvíli dávat nohy do kýblu s vodou při dostatečném poškození, nebo rovnou navrtat stoupačku ať ta atmosféra stojí za to Smile.

Ale co dělám na jeden život tak to jsou ty single mise (přeci jenom jsou takové rychlejší)  - to je pak adrenalin, když se člověk pokouší potopit tu letadlovku s IIA ...


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
vinniczech napsal:
rozhodně načtu uloženou hru razz  přeci jenom je to hra, tak proč toho nevyužít. Neumim si představit, že bych začal novou hru, když mě dostanou, sakra to bych se nikam nedostal Laughing

Mas pravdu. Ja sem taky hlasoval pro nactenou hru  Very Happy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Der Führer: jj, miny jsou svině zrádný... Very Happy


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Dříve jsem také načetl poslední uloženou pozici, ale teď už to nedělám. Když realita, tak se vším co k tomu patří. Cool


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ja zapinam karieru len obcas, takze nema cenu pre mna ist na total realitu lebo by som prisiel o nervy.


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Spíš načítám uloženou hru a znažim se to udělat líp, tak abych jich potopil co nejvíc a vyváznu v celku.   Very Happy  Smile  Cool


_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Merlin napsal:
Dříve jsem také načetl poslední uloženou pozici, ale teď už to nedělám. Když realita, tak se vším co k tomu patří. Cool

Nevim mozna to taky tak budu delat. Wink

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Doposud jsem to nahrával z poslední uložené pozice, tedy minule jsem se rozhodl jet dokuď to půjde, dostal jsem se do 13 hlídky, kdy jsem poprvé narazil na Nelson a Revenge, Nelson jsem potopil, Revenge minul, A pak nestačil rychle zdrhnout. Teď se znažím projít bez úhony, zatím to jde, ale je teprve začátek roku 1942.

A tak by mě zajímalo zda vůbec, a nebo alespoň přibližně, kolik U-BOOTů přežilo válku.

A jak jste na tom kapitáni, podařilo se Vám někomu projít celou kariéru bez nuceného uploadu.


_________________
Jen klid, jenom klid chlapi, to ještě nic nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1) 3/4 všech ponorkových námořníků zahynulo, tenhle údaj bude asi pro tohle srovnání užitečnější a přesnější, ze starších ponorek se konce dožilo jen velmi málo, do služby vstoupily nové typy XXI a XXIII, zatím jen u cvičných flotil a v docích. Stále se vyráběl i typ VII C/41...

2) celou kariéru 1939 - 1945? Snad možná Kája... Smile
    Jinkák zajímavější by bylo srovnávat ,,real" délku kariéry tak, jak ji může simulovat SH3 Commander ( cca 6-14 patrol... )



Naposledy upravil Günther Königg dne 02. 09. 2008, 17:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No ono to asi ani jinak být nemůže, neboť morální a technická zastaralost (únava materiálu), a neustále zlepšování protivníka, (ty kluci už zkrátka nedělaj chyby), a techniky, pořádně ponorkám zatopilo, nebo je zatopilo. Což lze ostatně vyčíst z naší oblíbené literatury, a vidět v oblíbených filmech a dokumentech.


_________________
Jen klid, jenom klid chlapi, to ještě nic nebylo.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak i Kája musel použít save a ne jednou resp.

První default kariéru a první kariéru s tGW jsem hrál na save(jen v případě smrti celé posádky) abych si prostě (nerealisticky samozřejmě) projel celou válkou. Další kariéru at už s RuB, NYGM, GWX či tGW) jsem už na save nejel a hrál reálněji vždy jen etapu války(39 - 41, 43 - 45, 41 - 44 atd v různých oblastech). Z toho jsem cca 6 z 10 zakončil "důchodem".  cool


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jedinou karieru co jsem dohrál do konce jsem jel s U-122, duben 1942 - až asi září 1942 ... po 4 patrolách mě poslali do "starého železa" na štáb  Cool
 ( v SH3 Commanderu samozřejmě nastavena simulace kariery, simulace crew transfer, simulace sabotáž + poruchy, nastavení skororeal Embarassed



Naposledy upravil Hans Eckelhaft dne 02. 09. 2008, 22:03, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.