Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
Často se opakující dotazy a problémy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
prosím vás kdy se přesune 1. flotila do západní Francie?? jsem v březnu 1940 tak srry no



Naposledy upravil Chester dne 29. 02. 2008, 18:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Wilhelmshaven zustane naporad v Nemecku  Laughing


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
2 mysak:  Very Happy  Very Happy  Very Happy   super
Chester: počítej s podzimem 1940, já byl u sedmé v Kielu a přesun jsem měl v průběhu září 1940.


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
mysak_bob napsal:
Wilhelmshaven zustane naporad v Nemecku  Laughing


Migrace měst se OPRAVDU nekoná... Laughing  Laughing  Laughing Jinak k přesunu na základnu do Francie viz výše Riptor...


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek šroub se netočí 
Zdárec kapitáni a admirálové,
nechtělo se mi zakládat další topic, třeba je to prkotina. Problém je v tom, že když jedu na elektromotory tak se oby lodní šrouby točí a jedou v pohodě. Ale jen co vysunu třeba šnorchl tak se pravý lodní šroub přestane točit, ale levý jede na plno. Je to docela problém protože mě pak brzdí namůžu jet jet na plno.Když se ale podívám na palubní přístroje tak je na pravým budíku 600 ot/min. a to jsem dal motory zastavit. Tady je foto:
Prosím o radu, tento problém mi dělá ponorka typu VIIC a také nově zakoupená XXI


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: šroub se netočí 
Chladič napsal:
Zdárec kapitáni a admirálové,
nechtělo se mi zakládat další topic, třeba je to prkotina. Problém je v tom, že když jedu na elektromotory tak se oby lodní šrouby točí a jedou v pohodě. Ale jen co vysunu třeba šnorchl tak se pravý lodní šroub přestane točit, ale levý jede na plno. Je to docela problém protože mě pak brzdí namůžu jet jet na plno.Když se ale podívám na palubní přístroje tak je na pravým budíku 600 ot/min. a to jsem dal motory zastavit. Tady je foto:
Prosím o radu, tento problém mi dělá ponorka typu VIIC a také nově zakoupená XXI


A není to třeba tím, že se ti dobíjí baterie?


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: šroub se netočí 
Rudla napsal:
A není to třeba tím, že se ti dobíjí baterie?

Podle mě ne, protože u XXI mi to udělalo po kontroním ponoru. Pak sem se vynořil a koukám že jedu jenom na jeden šroub. U VIIC se mi stávalo dost často, ale stačilo pár hodin plavby a už sem jel naplno, ale u XXI sem jel 5 dní jenom na jeden šroub. Dokonce i když načtu uloženou hlídku tak pořád jen jeden.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Myslím, že už se to tu řešilo a zjistilo se, že je to přesně tím dobíjením baterií. Až zase budeš na šnorchlu, tak dej normální chod bez dobíjení a uvidíš, jestli se budou točit 2, nebo jeden
To s tou XXI je vskutku zajímavé.



Naposledy upravil Riptor von R.I.P. dne 10. 03. 2008, 13:59, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
V commanderu se dá zapnout třeba sabotáž nebo porucha, tak to je možná řešení.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek Re: šroub se netočí 
Chladič napsal:
Rudla napsal:
A není to třeba tím, že se ti dobíjí baterie?

Podle mě ne, protože u XXI mi to udělalo po kontroním ponoru. Pak sem se vynořil a koukám že jedu jenom na jeden šroub. U VIIC se mi stávalo dost často, ale stačilo pár hodin plavby a už sem jel naplno, ale u XXI sem jel 5 dní jenom na jeden šroub. Dokonce i když načtu uloženou hlídku tak pořád jen jeden.


Predpokladám že to bude dobýjaním baterií. Lebo to pár hodín trvá kým sa nabiju.
Problém u XXI som raz mal, fungoval som asi 10 dní v kuse s dieslom na jeden šroub. BOl som predtým ťažko poškodený tak som si to vysvetlil tým že to proste opravit nešlo Very Happy


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: šroub se netočí 
kamikadze napsal:

Predpokladám že to bude dobýjaním baterií. Lebo to pár hodín trvá kým sa nabiju.
Problém u XXI som raz mal, fungoval som asi 10 dní v kuse s dieslom na jeden šroub. BOl som predtým ťažko poškodený tak som si to vysvetlil tým že to proste opravit nešlo Very Happy

Tak je to tím dobýjením, jak psal R.I.P. tak sem udělal. Ale pořád mi nejde do hlavy jak je možný že mi to jelo 5 dní na jeden šroub když loď byla v pořádku?
Ale i tak díky za pomoc


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek [b]Menší asi začátečnické problémy[/b] 
Zdravím mořské vlky....
Mám takový menší problém....dodnes jsem hrál SH3 pouze s updatem na 1.4 neznaje TGW....potápěl lodě, pálil po nich z 88 a znal kritéria pro potopení lodí....T2, T3 1torpédo pod komín nebo do středu....ůa šla ke dnu....C2 a C3 tak dvě torpéda....někdy jedno pokud jsem mu zadal hloubku ponoru na 2,5metru a vypalil pod komín....Ale GW je uplne jine divadlo....potopit "jen" Costal Merch...mě pomalu stojí 50ran munice a někdy i více,leckdy i třeba 3 torpéda....hraji na +- 63%obtížnosti....a real sinking time mám zaplé, ale i třeba VW DD nebo FC mě stoí většinou i dvě torpéda....a hlavně pokud vlpuji třeba mezi Dover a Cain a snažím se proplout jdou po mě jako slepice po soplu....a to valím na tichý chod a pod vodou s periskopem na úrovni moře....jakmile jen trochu zvýším rychlost....evidují mě....a to i na ten tichý chod....proplout mezi Denverem a Cain je zkouška odvahy,,,,
Otázka číslo 1: Jak nejlépe dostat C2 a C3?
Otázka číslo 2: Jak proplout mezi Denverem a Cain
Otázka číslo 3: Kam pálit dělem na poškozené lodě???
Otázka číslo 4: Existuje někde tabulka RENOWN...musím po misi doplout zpět do přístavu, bude za to lepší renown, musím ohlašovat pozici při dosžení Patroly v udáné pozici, musím ohlásit konvoj.....
Otázka číšlo 5: Během patroly v TGW se mi ozývá zvuk depeše....jak ji přečíst? Kde se zobrazuje co mi píší????
Otázka číslo 5: Dopjná kráva? Jak a kde najít zásobovací loď nebo ponorku na moří???

Jsem laik a SH3 hraji teprve 3 měsíce a to s velkými přestávkami....hleďte prosím na mě takto...a prosím Vás ......poraďte mi....

Díky Viki


Citovat
Příspěvek  
na vsechny otazky najdes odpoved na foru
Staci jen cist.  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: [b]Menší asi začátečnické problémy[/b] 
Viki napsal:
Otázka číslo 1: Jak nejlépe dostat C2 a C3?
Otázka číslo 2: Jak proplout mezi Denverem a Cain
Otázka číslo 3: Kam pálit dělem na poškozené lodě???
Otázka číslo 4: Existuje někde tabulka RENOWN...musím po misi doplout zpět do přístavu, bude za to lepší renown, musím ohlašovat pozici při dosžení Patroly v udáné pozici, musím ohlásit konvoj.....
Otázka číšlo 5: Během patroly v TGW se mi ozývá zvuk depeše....jak ji přečíst? Kde se zobrazuje co mi píší????
Otázka číslo 5: Dopjná kráva? Jak a kde najít zásobovací loď nebo ponorku na moří???


1. C2(Medium Merchant) nejlépe torpédem tesně za druhý stožár - v podstatě mezi něj a můstek, tam má palivové nádrže. Hloubku torpéda dávám 2,5-3m . Co se týče C3(Large Merchant),  to je svině odolná, ale většinou jde na 2. Jedno pálím mezi stožáry a druhé na střed po můstek na strojovnu.

2. To že dáš tichý chod a pak plnej kotel, to neznamená, že tě neslyší. Sice posádka drží hubu, ale srouby dělaj kravál. Takže pluj přes den na tichý chod a 1/3 výkon - pak jsi teprve potichu a v noci se pokus na hladině dobít baterie a urazit flák cesty. S přibývajícími roky to půjde pochopitelně hůř a hůř.

3. Pod čáru ponoru. Zásah do trupu nad hladinou=v podstatě nulový zásah. Chce to pálit tak, aby granáty dopadaly cca 5 metru od lodi a a zasahovaly jí až pod hladinou. Není to zas tak obtížné. Dále nepočítej s tím, že jí sundáš na 5 granátů, i když občas se povede šťastný zásah. Ale zrovna Small Merchant většinou po takových 25-30ti jde. I když není to striktní, občas se najdou borci, co vezou prázdný barely či dřevěný klády a za boha se jim nechce pod vodu Very Happy

4. Co se týče renown, už to tu někde bylo psáno, je to v nějakém *.cfg souboru, snad. Tím, že po misi dopluješ do přístavu, je tuším 200 bodů Renown navíc. V hlídkovém sektoru se ohlašovat nemusíš, co vim, ohlášení kontaktu konvoje by mělo být opět oceněno. Chce to vidět alespoň tři lodě z konvoje dalekohledem a pak dát odeslat kontakt.

5. Klávesa M, je ta tvá magická. Dostaneš se na seznam radiodepeší od BdU či OKW. Vidíš tam i vlastní hlášení statusu.

6. Až budou dojné krávy/zásobovací lodě aktivní - uvidíš je na mapě. Jinak pod F1(help) je jejich seznam i s dobou aktivnosti a jejich pozicí.

Tak mnoho štestí, kapitáne !


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ach jo, no kdyz vas to bavi psat to porad dokola...  Rolling Eyes


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.