Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 10 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Často se opakující dotazy a problémy
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Nemáš zapnutej tichý režim? To se samozřejmě torpéda nenabíjí (byl to dost hlučnej a zdlouhavej proces).

A přečti si pravidla fóra ohledně citací Wink


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
1.takovej jouda zas nejsem, prostě si váleli ko*le a makat se jim nechtělo.
2.sry all


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek ponorka v lize nedrží hloubku 
Již se mi v lize několikrát stalo,že ponorka při tichém chodu při rychlosti 2  KTS a míň pomalu klesá nezadržitelně do hlubin.
Jako pomoc na udržení hloubky stačí zrychlit na 3  kts, ale bohužel některé krevety (ty co nedělají drázdy) mně slyší i v hloubce 250 m.
S tímto handicapem jsou pak některé mapy nehratelné, a končí výsledkem KIA.
(říkám posádce, buďto se už naučíte ponorku ovládat v tichém chodu, nebo si půjdeme lehnout všichni na dno. posádka mně však neposlouchá a dále se při řízení fláká)
Prosím o radu jak lze tuhle situaci v lize řešit a nemít zbytečné KIA.
DÍK


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
nijak, je to standardni jev pod cca 180m
musis se s tim naucit zit  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Standartní jev pod 180m to je.....ale to co píše Mrako už se stalo i někomu dalšímu ...teď už nevím kdo to byl a také mě....a děje se to v daleko menších hloubkách kde by ponorka měla normálně držet danou hloubku a plout na ticháč jedním uzlíkem. Ten problém se mi vyskytl jen jednou a bylo to dost hnusný....


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
ja ligu nehraju ale nemuze to mit spojitost s tim jak mate rozmistenou posadku.
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=26068&highlight=#26068


Citovat
Příspěvek  
Já měl rovnoměrně rozmístěnou posádku, průsaky vody taky rozložený rovnoměrně po všech ubikacích a sekcích a stejně sem šel pomalu ke dnu i na 3  kts Mr. Green


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No Hanziku, tady nejde o průsaky, ale o to že ta ponorka klesá i bez poškození, jak zcela určitě má na mysli Mrako. Rozmístění posádky na to taky nemá moc vliv tomto bodě, protože ikdyž nahážeš všecky co jde do zadu, tak stejně pořád padáš. Mě, a myslím že i mnohým jiným se tohle děje taky. Jediná rada je umět unikat DDčkům a manévrovat, já tímto způsobem s tímto jevem, na mapě JW-59 unikl DDčkům 3x , ale zpocenej jsem byl až na p..li  Laughing


_________________



Deep "n" Down
Veslař se může třeba udřít - je-li kormidelníkem blb, loď stejně popluje špatným směrem....jako naše vláda...a EU..to stále platí
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jj já vim,  Wink , osobně jsem nevypozoroval žádnou přesnou příčinu ... prostě se mi to tak děje nebo neděje.

Někdy i ve víc než 200 m v poho, někdy ve 100m  klesání. Obé i při nepoškozené ponorce a škatulatům s posádkou.
Ačkoliv si teda myslím, že někdy stačí aby ponorku něco jen tak náhodou štrejchlo a přesto že se ponorka se jeví jako nepoškozená, přece jen příznaky poškození má ( jakoby skrytého poškození ) a tohle by taky mohlo mít na tenhle jev vliv. Ale možná že ne, kdo ví  Very Happy  ?


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
U VIIB je tenhle jev znát vetšinou (vždycky) jak jde ponor do červenejch čísel,tj jak píše myšák od 180m,pomáhá pouze E nebo zvýšit rychlost na ty tři uzle.Nejlepší je jít pouze do bezpečné hloubky 140-160m a jak píše Švéd včas utéct (manévrovat ,neplout jednim směrem). Jo a nějaký to KIA bych tomu taky připsal,aspoň zezačátku.Je fakt hnusný klesat nepoškozenej na 1 uzel a vidět,že už při zvyšení na dva uzle se ke mně začínají DD hrnout .Prostě se s tim musí počítat ,je to přeci jen ten menší bug Smile
citace:
S tímto handicapem jsou pak některé mapy nehratelné
To je jen žert ,že? Smile



Naposledy upravil Thomsen dne 07. 04. 2010, 14:00, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Nic nového pod sluncem, já s tímhle hraju od začátku ligy. Ponorka mě klesá pokaždé. "Vyřešil" jsme to tak, že prostě nejdu pod 180m(pokud nemám plný kotel např při úniku před ježkem).


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
mam taku otazku normalne by som sa pital tam ale je zamknute > [ http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=585&highlight=pristav ]
akurat som v takejto situaci je to tusim rok 1940 a niak srpen a akurat som medzi anglickom a francuzkom v BF33 a dosla mi zprava ze sa meni zakladna atd. akurat ju nemam na mape ale viem kde to je mozem tam ist aj beztoho aby to nebolo na mape ? a nasledne to ulozit a uz ju proste pouzivat ako domovsku zakladnu?   Confused

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Martine, to jenom pro dokreslení atmosfery. Ty zprávy radiem nesmíš brát vážně. Až tě převelí na novou základnu tak to se dovíš z briefingu před začátkem nové mise Wink


_________________
V náruči smrti do světa ticha...


Dodám nové i repasuju staré akumulátory do notebooků, vrtaček, RC modelů, záložních zdrojů, airsoft guns apod. Akumulátory AFA do ponorek nejsou, došly válečné zásoby olova razz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Na to potápění ponorek vám můžu myslím odpovědět. Je to dáno fyzikálními zákony, takže je to vlastně ve hře správně namodelováno.
Příčin je několik, ale kromě dvou jsou jejich vlivy zanedbatelné. Ty dvě jsou:
Primo: Vzduch ve vzduchové bublině nad vodní hladinou v zátěžových komorách/nádržích (či jak se to v němčině jmenovalo správně) se neustále rozpouští ve vodě - a pod tlakem celkem hezky rychle. Tím výtlak ponorky neustále klesá, a vzduch pro statické vyvážení se musí neustále doplňovat.
Secundo: Dokonalé statické vyvážení je idea stejně jako třeba demokracie. Můžeme se k němu přibližovat, ale dokonale jej nemůžeme dosáhnout. Přitom platí, že vzduch na rozdíl od vody je stlačitelný, stejné množství vzduchu se při ponořování objemově zmenšuje (stlačuje) a naopak. Jakákoli zbytková vertikální rychlost ponorky má pak za následek neustálé zrychlování tohoto vertikálního pohybu, poté co bocman ohlásil "člun vyvážen", a ve spojení s výše popsaným jevem to má za následek, že ponorka, stejně jako třeba převrácená loď, keson, (ale ne třeba batyskaf, ten má uzavřený plovák - sic!) má snahu se dříve či později začít vertikálně pohybovat až na dno moře Smile
Edit: dva překlepy Smile



Naposledy upravil Alfik dne 08. 07. 2010, 13:17, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Bobo. OK , DAkujem

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 10 z 13
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.