Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Výběr cíle z brožury lodí
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Výběr cíle z brožury lodí 
Nějak jsem nepřišel na to, jak přepnu ten pohled siluety lodě s úhlu. Těžko rozeznám loď v brožuře, když je silueta jen z boku a já jí mám v zaměření v úhlu. Je někde nějaký skrytý tlačítko, či klávesa, která ten pohled přepne? Nobo, neřeší to nějaký mod? Díky za odpověď.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
zkus vypnout tlačítkem DEL na numerické klávesnici ten spodní ovládací panel. Pak by v registru lodí měla bejt viditelná takova šipečka směřující dolu nebo nahoru (teď nevím přesně) tím se přepíná na ostatní náhledy. Pak si zase DELem zapneš onen panel (on totiž tu šipečku zakrývá)


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Přesně jak říká Grim.
Nebo si nainstaluj mody (existuje jich několik; mají v názvu "new UI´s"- např. http://www.subsim.com/radioroom/showthread.php?t=169119&page=39

), ale některé z nich jsou již rozšířené, takže musíš pracovat ještě s výškou stěžně,, kterou musíš u každé lodě zadávat a dle toho se pak počítá vzdálenost.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 22. 07. 2010, 10:40, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Díky. Prohrabal jsem SUBSIM a stahnul jsem si Enhanced Ship Recon Manual V2.10 tak to večer zkusím, protože to je pěkná knížečka, jako ve starších dílech Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jen pozor. Měl jsem ji taky a dost mi kolidovala s jinými mody. Projevilo se to tím, že ta knížečka občas nešla otevřít, přestože jsem cíl označil. Ale vždy záleží na modech, které používáš Wink



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 22. 07. 2010, 12:39, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
v SH-3 aj pri automatickom zameriavaní ukazovalo o akú loď sa jedná. Bohužial v SH-5 tomu tak nie je, takže aj rozpoznávaci manuál je v podstate k ničomu. Jedine, že by existoval niaky mód, ktorý by toto ošetril, ale ja o takom neviem...... alebo sa mýlim páni kapitáni?!?! Surprised


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
zkus vypnout tlačítkem DEL na numerické klávesnici ten spodní ovládací panel. Pak by v registru lodí měla bejt viditelná takova šipečka směřující dolu nebo nahoru (teď nevím přesně) tím se přepíná na ostatní náhledy. Pak si zase DELem zapneš onen panel (on totiž tu šipečku zakrývá)


Nejdříve jsem to zkoušel jak píšeš, ale klávesou DEL na numerické klávesnici mi udává směr ponorky kam se zrovna dívám. A když nechám skrýt všehcny panely shift Y myslím tak jsem stejně žádnou šipečku nenašel a to jsem klikal okolo jak zběsilej. Není někde nějaký video kde to je vidět........... Confused  Nechápu, že to není nikde v manuálu....  Evil or Very Mad

No, pak jsem zkusil nahodit mod Enhanced Ship Recon Manual V2.10, ten je pěknej, jenže ten zas má texturu pod texty a tím, že je do žluta, tak nejsou pořádně čitelné, což mě dost vadí. Zkusím si ale tu texturu stmavit. Jen musím někde splašit program, co mi otevře dds.  Neutral

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
.dds lze otevřít s prográmkem GIMPS http://www.gimp.org/ (je zdarma)


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ideální je k tomu ddsconverter. Umožňuje snadné nahlížení či konvertování .dds do několika formátů a zpět. Výhodou je libovolné používání oblíbeného programu(většinou Corel nebo Photoshop(pro něj mám pocit existuje i neoficiální Plugin pro podporu dds).



Naposledy upravil Sarroth dne 25. 07. 2010, 15:52, celkově upraveno 1 krát.

_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
JJ použil jsem plugin do Photoshopu a funguje skvěle. Teď už knížečka vypadá dobře a vše je čitelné. Mimo jiné jsem si obálku s orlicí doplnil o nezbytný křížek. Teď už je vše, jak má být... Rolling Eyes

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
piit napsal:
To Strangy: Mohol by si dat odkaz do modou na tu tvoju upravu....By si mi pomohol


Tady je odkaz přímo na mod Ship Recon Manual V2.10 od reaper7.

http://www.subsim.com/radioroom//downloads.php?do=file&id=1879

Jestli bys chtěl mnou upravené textury, tak ti je zítra klidně někam upnu  Cool

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Daj ten tvoj uz upraveny medzi mody.....Dakujem

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Chci se zeptat, jak vyvolám k brožuru lodí u periskopu? Jelikoz neustale strilim na neznamou lod. :-( A nikde jsem k tomu nenašel odpovídající tlačítko.. ??

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.