Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Místo určení
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Místo určení 
Ahoj mám problém. Když si vyberu úkol, jako první dostanu místo určení, kde mám hlídkovat. Ale když na to místo dopluji, hra tam má stále napsáno nesplněno, přitom už na určeném místě sem. Proč?

A ještě druhá otázka. Když si vyberu za úkol třeba potopení 10 000 tun a než dopluji na místo určení, úkol mi změní například na napadení jistého konvoje, já ten konvoj nenapadnu a napíše mi to u úkolu selhalo. Má cenu ještě doplout na určené místo a potopit těch 10 000 tun a nebo už to nemá cenu a úkol se nedá splnit?

Toto téma sem tu nenašel, tak je tu snad prvně. Děkuji za případné odpovědi.
Šťastný lov přeji!

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
tak 1)na tom místě musíš zůstat nejmíň 48 hodin a hlídkovat
      2)ne musíš dělat ty úkoly který dostaneš



Naposledy upravil brejlounCZ dne 11. 07. 2010, 12:14, celkově upraveno 1 krát.

_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Aha, tak to jo. S tím hlídkováním mi to taky mohlo dojít, vždyť u SH3 je to úplbě stejně...Díky moc za odpověď.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
pre brejlounCZ v tom 1. bode nemáš celkom pravdu, pretože za splnené sa považuje iba vtedy, keď tam potopíš niaku loď. Inak Ti príde nový priestor hliadky prípadne v ďaľšiom aby si sa vrátil na základňu. A splnenie úlohy sa Ti zobrazí vľavo v kapitánov denníku zelenou farbou.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chlapi, tu oblast hlídkování absolutně ignorujte, nemá to stejně na nic vliv. To je jen Ubibuzerace a krade vám to čas na plnění oukolů. Wink



Naposledy upravil Tupoun dne 11. 07. 2010, 16:41, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Tupoun: Potvrzuju, já na to ke své škodě přišel až ve druhé kampani. A Tupoune, měl bych dotaz:nevíš po kolika metrech se ti tady proboha odjistí torpédo? Já po útoku na křižník utíkám do hloubky a doprava, nalevo mne míjí pronásledující DD tak jsem na něj zezadu hezky obloučkem poslal úhoře. Teprve v tom momentě jsem si uvědomil, že se mi ani nevešel do periskopu. Zásah a torpédo prásklo, podle mne to mohlo být tak 180-200 metrů. To nevím přesně, byla to bleskovka odhadem. To jednou takhle odpálím i sebe. V SH3 a myslím i americká v SH4 se odjistila až asi po 280-300 metrech, právě aby se zabránilo vlastnímu poškození. Jinak jsem instinktivně na kratší vzdálenost ještě nestřílel a přiznám se, nechce se mi to zkoušet. Jinak můj torpédometčík mi navrhl ve hře použití torpéda jako miny, tak jestli si s nimi nehrál, ale nic mi neoznámil.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Ty metry Ti Milane přesně neřeknu, ale já pod 400 metrů torpédo neposílám, protože těch odražených bylo tolik, že už neriskuji.
Miny mi nabýdl také, jenže v tu chvíli jsem neměl potřebu a znovu to již nešlo.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Také se mi to Milane už stalo. Pálil jsem na tanker ve vzdálenosti 650 metrů poté, co jsem se dostal dovnitř konvoje, když najednou ta vnější řada obchodních lodí, které jsem měl za zády, změnila směr a profrčela přede mnou ve vzdálenosti 200 metrů před torpédomety, ale i tak torpédo odpálené na tanker bez problémů na boku obchodní lodě, která se dostala do jeho dráhy ve vzdálenosti nějakých 190 - 200 metrů od mojí ponorky, vybuchlo... Je to divné, že by tuto minim. vzdálenost pro odjištění nezakomponovali, resp. ne pořádně. Zvláště, když informac o této min. vzálenosti UBI hráčům připomíná i při loadování hry... Už jsem se chystal to otestovat na nějaké sing misi, abych zjistil, zda je to náhoda či nikoli, ale zatím jsem se k tomu nedostal z časových důvodů.

EDIT: Torpéda jsem zkoušel ze vzdálenosti 300 metrů (fungovala /bohužel?/ bezvadně), 200 metrů (také bez závad a explodovala na trupu lodi) a 150 metrů (zde již došlo k odrazu od trupu...) Neutral



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 12. 07. 2010, 00:24, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
To Sepp: No jasně, takže zase arkáda. No bodejť, jinak bych ty ponorky tím cimrmanským zásahem nedostal. Na 300 metrů jsem je určitě vidět pod vodou nemohl.
Ale Seppe, já dneska viděl muzejní kousek - úplná nádhera. Měl jsem půjčenou knihu "Válečné lodě" od Hynka a Klučiny a tam byla rarita z 1. sv. války: anglická ponorka třídy M. Koukal jsem jak blázen, co to tomíky napadlo: opravdová bitevní ponorka! Kromě normálních torpédometů měla v obrovské věži dělo ráže 305mm! Škoda že tam podrobně neuvedly parametry. Ale podle nich zas nešlo o až takový propadák. Postavili prý dvě a použili je jako monitory k ostřelování obsazených holandských přístavů. Brzy je vyřadili, protože střelba doslova trhala trup a zásoba munice byla jen na několik ran. Ale na fotce vypadaly hrozivě!


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Dobře, takže na hlídky se vykašlat. Díky moc všem za odpovědi.  Wink  
Seppe fajn test, se hodí...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
To je pravda Milane. Třída M byla zastoupena třemi ponorakmi (M-1, 2, 3). Měly to být původně monitory /plavidla k ostřelování pobřeží), ale nakonec jejich hlavní úlohou mělo být ničení obchodních lodí a menších válečných lodí .
Neřekl bych, že tento koncept byl úspěšný (ani na stejném konceptu postavený francouzský Surcouf se neosvědčil-aniž by cokoli dokázal /vím, důelžité je též jak je člun nasazován.../, potopil se po srážce s lodí v roce 1942). M-1 byla ztracena 12. 11. 1925 při cvičení poté, co se srazila se švédskou lodí, aniž by kdy byla nasazena v boji 1. sv. války. Z M-2 se stal nosič hydroplánů, takže věž s 305 mm kanonem byla sejmuta a nahrazena hangárem. Z M-3 se stala minonoska a v roce 1932 sešrotována.

A pokud chceš nějaké parametry, tak zde jsou z níže uvedeného zdroje:

Tonáž: 1.594t na hladině a 1.946 t pod hladinou
Délka: 90,1 m
šířka: 7,5 m
Ponor: 4,9 m
2 diesly od fa Vickers (1.789 kW), rychlost 15 uzlů na hladině + 4 elektromotory (2.386 kW),jež daly 9 uzlů pod hladinou
dělo 305 mm, protiletadlové dělo 76 mm, 4 pří´dové torpédomety 457 mm a 8 torpéd
65 ponorkářů


Zdroj: Chant, Ch. (2009): Encyklopedie ponorek, Rebo. Čestlice. s. 134 - 137

Ostatním sorry za Off topic.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 12. 07. 2010, 10:42, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Upřímně - takových off-topiců více  Laughing hned mě to donutilo najít si o třídě M něco informací  Surprised


_________________
Ranní ptáče dál doskáče, ale pozdní kočka to unavené ptáče večer ráda dočká.
Já hijá šuhadá!
Navigare necesse est, vivere non est necesse!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hm, o třídě M na fóru nic nemáme, něco najdu a dám dohromady, sledujte sekci Historie...


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
To Sepp: Díky moc za parametry. Ta kniha "Válečné lodě" je vydání z r. 1985, třídílné, takže možná je autoři ani neznali nebo to odbyli jen zkratkovitě. Ale já už o nich slyšel i dřív - neuvěřitelné fámy. Proto jsem rád, že znám konečně fakta.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.