Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
pár dotazů/problémů
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek pár dotazů/problémů 
Zdravim,

Hraju SH 3 s patchem 1.4b a SH commanderem 3.2.0, jinak nemám žádné další mody, hraju to na Win 7 ulti.

1)A mám problém s počeštěním SH3, mám tady 3 soubory s češtinou, jeden na přepsání souborů (přesně na verzi 1.1), potom to samé ale exe soubor (ten mi to ale instaluje jinam než mám SH3 a po nakopírování mi to taky nejde) a potom na verzi 1.4 kde je soubor en_menu a messages_en, ale ať dělám co dělám pořád mi to nejde. Všechny soubory jsem nahradil těmi co jsem stáhnul ale nejde to:(  Kdysi dávno mi to šlo, a použil jsem ty samé soubory, ale měl jsem Win XP tak možná to bude tím.

2)Hrajete patroly v SH3 v kuse? nebo Po nějakém počtu začínáte znova? Já mám za sebou 27 patrol a asi teď začnu znova, za jiné flotily (teď jsem hrál za 1., 29., 7., 2. a nově za 12. flotilu(ke jsem konečně sehnal nějaké pořádné ponorky)


3)Máte nainstalované nějaké mody pro lepší grafiku? čehokoliv. Projížděl jsem forum, ale nevím jestli fungují i pro obyč SH3 bez těch velkých modu(ty já nechci).
4)Instalují se mody nakopírováním nebo je nějaký mod manager přes který se to dělá?

Chtěl bych si tu hru zpestřit více grafickýmy detaily. Smile ^^

Předem děkuji za smysluplné odpovědi.

S pozdravem Kapitán Tomm.


Citovat
Příspěvek  
add bod 3/
vidim, ze uz jsi neco odehral,
tak pro dalsi level si nainstaluj tGW (pokud bys nekdy v budoucnu mel zajem o Ligu DK) nebo GWX,
protoze jinak je to porad "arkada" (ano, vim, ze jsi psal, ze velke mody nechces, ale asi nic lepsiho nevymyslis)
tGW se da dat pres JSGME, GWX musi byt "natvrdo"

pokud bys chtel hardcore, tak jedina volba je GWX + Chuck Novis mod



Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 07. 2010, 18:19, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
jinak pro priste, dotazy rozraduj podle patricnych vlaken, takhle se to neda nikam zaradit a vlakno nazvane "par dotazu/problemu" nikomu nic nerekne
cili po par odpovedich bude moderatory uzamceno  Sad  a nasledne presunuto do kose



Naposledy upravil mysak_bob dne 18. 07. 2010, 18:22, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj !Smile
odpovím ti jen na 3 a 4 :Dkdyž sem kkysi dávno nainstaloval Sh3 tak sem skusil i češtinu a ta mi běžela jen jsem hodil do sh3 slozky v program files en_menu jsem hodil do c:/program files/ubisoft/silenthunter3/data/menu a přepsalo to tím a message je vj v v c:/pfiles/ubisoft/sh3/data/campaing  Grafiku podivej se sem na forum do mods a je toho tam kupa i pro alone sh3 napr voda na ponorce vlny obloha pak bych si stáhnul třeba vlajky kruh antenu a cluny od debrise nebo jak se jmenují a rozhodně nějáké zvůkové mody  já pouýívám thoamsen sound pack 3.2  já také hraju bez modu  Smilea rozhodne si stáhni jsgme http://www.users.on.net/~jscones/software/products-jsgme.html kdyz to stáhneš hod to do slozky c/program files ubisoft sh 3 a spust to vytvoří se ti tam složka MODS a tam pak vkládej to co sis stáhnul a přes ten exáč to jen povol šipkou na pravo Very Happy(prominte za pravopisné chyby  )

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a nebylo by jednodussi misto rozepisovani neceho, co tu uz je, dat odkaz?
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=367


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.