Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
TheDarkWraith UIs for SH5 with TDC V6-7-0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
to mysal_bob:
to se ti řekne



Naposledy upravil brejlounCZ dne 29. 06. 2010, 21:11, celkově upraveno 1 krát.

_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
jdete uz do haje, to nemuzete na 5 minut vlezt na net?
http://www.filefront.com/16887451/NewUIs_TDC_3_1_2_TheDarkWraith.7z/

EDIT: omlouvam se, na 7 minut



Naposledy upravil mysak_bob dne 29. 06. 2010, 21:18, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
No již to je opraveno ale, pokud byste prohlédly link pojmenovaný (Stránka s bližšími informacemi o modu) tak to tam jistě najdete v prvním postu úplně dole. Omlouvám se, ale nemohu DarkWraita kontrolovat třikrát denně a on je schopen vyprodukovat i čtyry verze za den když ho to chytne, ale budu se snažit to hlídat Rolling Eyes


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek to hiroc: 
klidek,
ono si to obcas ti lenosi najdou sami


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Neboj je to v pohodě já jsem to nemyslel jako nějaké pokárání ale jen konstatování faktu vše je v pohodě. super


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Zdar námořníci.
Prosím vás co to je za program na instruktážním videu?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
mas to tam napsany  Wink
ale muzes pouzit treba Notepad


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jde vám v tomto módu Crash Dive?Mě ne Sad



Naposledy upravil brejlounCZ dne 07. 07. 2010, 14:07, celkově upraveno 1 krát.

_________________


super Lidi ta funkce hledat je FAKT DOBRÁ!!!Tak ji používejte ne? Kapitan
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj hirocu

mohl by jsi pls aktualizovat cestinu na NewUIs with TDC for SH5 by TheDarkWraith version 3.7.0 a znovunahrat? Na LP uz soubor neni. Thx


Citovat
Příspěvek  
Tak dodal jsem novou verzi češtiny .


_________________
(03°35'S,052°49'E) Ztraceni jsou jen ti, kteří se odevzdali osudu. Hans-Ulrich Rudel
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Moc díky !!! tip top


Citovat
Příspěvek  
Ad brejloun: Pozdě, ale přece. Měl jsem úplně stejný problém a dost dlouhou dobu jsem s tím laboroval a konečně jsem to s pomocí "zacka" ze subsimu vyřešil. Takže postup, jak po aktivaci modu od TDW opět zprovoznit "Alarmtauchen" tak, aby fungoval na 100 %:

1) Deaktivuj tento "New  UI´s" mod od TDW.
2) Otevři si soubor "TheDarkWraithUserOptions.py", který najdeš v "SilentHunter5\MODS\NewUIs_TDC_....._ByTheDarkWraith\data\Scripts\Menu".
3) Najdi (např. s pomocí ctrl+F) v textu v otevřeném, shora uvedeném, souboru"TheDarkWraithUserOptions.py" tento řádek: "TeleportOnCrashDiveWaitTime"
Budeš tam mít za rovnítkem nějaké vysoké číslo. Já tam měl "20". Místo toho dej "1.0", což znamená, že se ponorka začne nouzově ponořovat 1 sekundu od vydání rozkazu.

Mělo by to vypadat pak takto: "TeleportOnCrashDiveWaitTime = 1.0"

4) Nyní již jen uložit a mod aktivovat a hurá na moře unikat před letadly Kapitan





Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 20. 08. 2010, 13:10, celkově upraveno 2 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mám velkou prosbu. Nemá někdo tento TDW UI mod ve verzi 5.1.2 nebo 5.1.3? Pokud jo,bylo by možné ho nahrát,třeba na uloz.to? Mám s novou verzí 5.2.0 velké problémy a ty původní verze jsem si bohužel nezazálohoval Evil or Very Mad


_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak tady máš TDW 5.1.0
http://www.ulozto.cz/6699270/newuis-tdc-5-1-0-thedarkwraith-zip

patch 5.1.3
http://www.ulozto.cz/6699271/newuis-tdc-5-1-0-patch-3-7z

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Nainštaloval som mod NewUIs 5.1.0  By TDW a je skutočne nádherný a poskytuje výborný konfort pri hraní SH-5. Problém nastal, keď som narazil na DD a chcel som ho torpedovať. Doteraz to fungovalo tak, že keď som zamieril periskopom tak sa mi na malej mape zobrazili aj 3 body pre ponorku a 3 pre ciel. Teraz však nie, iba na navigačnej mape čo mi je v podstate k ničomu. V nastavení mapy mám zaškrtnuté 3 linie. Skúšal som prepínať aj medzi nav. mapu a taktickú ale tie body skrátka pri pohybe periskopu na malej mape neboli. Poradte čo sa s tým da robiť inač sa budem musieť vrátiť k osvedčnej 3 verzii.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 2 z 5
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.