Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Problemy se zvukem
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problemy se zvukem 
Zdravim vsechny morske vlky.Pred par dny sem si poridil(origos) SH 3.
Ale mam problemy se zvukem.Pokazde kdyz zasahnu jakoukoliv lod,a ona exploduje,nebo pri narazu na dno,nebo kdyz dosanu zasah,popripade pri jinych ¨silnych a necekanych zvucich¨ ci explozich mi zacne  strasne chrcet zvuk,ten co ma doprovazet onen efekt vybuchu-narazu.Pouze na hladine na mustku nejde sliset.To chrceni je hruza.
Hru sem uz opakovane reinstaloval,opatchoval,dal nove kodeky,dal starsi kodeky a NIC.
A navic obas kdyz ten chrcivi zvuk zacne tak obcas hra padne a PC se restartuje.
Znateli nekdo pomoc ci nazev adekvatnich kodeku ci jine veci poradte.
Dekuji


Citovat
Příspěvek  
Je znám problém pokud se jedná o zvuk. kartu Sound Blaster, většinou Live! či integrovanou AC97. Pomáhá poslední ovladač(je nutné stáhnou i patch pro tento ovladač).

Jinak se tady řešila už i jiná verze tohoto problému takže pokud nemáš SB či AC97 počkej, někdo si určitě vzpomene.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Problém se zvukem 
Zdravím všechny
Ve hře mi nejdou některé zvuky,jako např. hlášky námořníků,není slyšet výstřel z děla,zaplavení torpéda apod.Nesetkal se někdo z podobným problémem?Hraju SH3 už víc než rok a s modem TGW už taky nějakou dobu a všechno bylo v pohodě.Dneska jsem všechno smazal a hru nainstaloval nanovo,na ní patch 1.4b a spustil jsem jí,že se podívám jak vypadá v základu,(už jsem to zapoměl Smile )než nainstaluju TGW a zjistil jsem,že nejdou některé zvuky.Nainstaloval jsem TGW 1.1a  a zvuky stále chybí.Mohla se stát nějaká chyba,při instalaci základní hry?Nevím co s tím,tak se na vás obracím pro radu.Děkuji.


Citovat
Příspěvek Re: Problém se zvukem 
Pilgrim napsal:
Zdravím všechny
Ve hře mi nejdou některé zvuky,jako např. hlášky námořníků,není slyšet výstřel z děla,zaplavení torpéda apod.Nesetkal se někdo z podobným problémem?Hraju SH3 už víc než rok a s modem TGW už taky nějakou dobu a všechno bylo v pohodě.Dneska jsem všechno smazal a hru nainstaloval nanovo,na ní patch 1.4b a spustil jsem jí,že se podívám jak vypadá v základu,(už jsem to zapoměl Smile )než nainstaluju TGW a zjistil jsem,že nejdou některé zvuky.Nainstaloval jsem TGW 1.1a  a zvuky stále chybí.Mohla se stát nějaká chyba,při instalaci základní hry?Nevím co s tím,tak se na vás obracím pro radu.Děkuji.


Mám stejný problém,respektive měl jsem.Odjel jsem první hlídku v GW maje na paměti to ,že před první hlídkou se nemá nic měnit.Normálka save na základně,tak jsem ho za dva dny nahrál a že jedem dál,jenže s tímto problémem.
Když jsem začal SH3 hrát tak jsem se tam hrabal v tuším "options",nastavení zvku,jakmile jsem tam něco změnil tak nastal tento problém,řešil jsem to reinstalem.
Nevím co to způsobilo ted,ale je mě jasné že do nastavení zvuku se nemá vrtat.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Jo,asi jsem něco měnil,už nevim.Hru jsem reinstaloval a jede to.Opět byla chyba mezi monitorem a židlí.Díky.


Citovat
Příspěvek  
Pilgrim napsal:
Jo,asi jsem něco měnil,už nevim.Hru jsem reinstaloval a jede to.Opět byla chyba mezi monitorem a židlí.Díky.


No,jenže já jsem nic neměnil. Twisted Evil

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Základní hra jede v pohodě,ale po nainstalování TGW přes JSGME zvuky zase chybí Sad  Dal jsem Mod zase pryč  a spustil hru a zvuky nikde.Nemůžu si pomoct,ale TGW 1.1a mi to nějak mrví.Nemůže sem dát někdo odkaz na původní TGW 1.0 nebo 1.1,už nevim..s tím to běhalo bez problémů.


Citovat
Příspěvek  
Pilgrim napsal:
Základní hra jede v pohodě,ale po nainstalování TGW přes JSGME zvuky zase chybí Sad  Dal jsem Mod zase pryč  a spustil hru a zvuky nikde.Nemůžu si pomoct,ale TGW 1.1a mi to nějak mrví.Nemůže sem dát někdo odkaz na původní TGW 1.0 nebo 1.1,už nevim..s tím to běhalo bez problémů.


Při první instalaci TGW přes JSGME mě fungovalo všechno,až jsem se pustil do druhé hlídky tak se objevil ten problém se zvukem a na to se začli nabalovat další problémy.Ted už to instaluju asi po sedmé...



Naposledy upravil Herr Flick dne 11. 11. 2006, 04:18, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No klidně je možné že je někde chyba, třeba jen drobná v postupu(instalaci). Mrknu se kde by mohl být možný problém a dám vědět.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
No klidně je možné že je někde chyba, třeba jen drobná v postupu(instalaci). Mrknu se kde by mohl být možný problém a dám vědět.


Pěkné,pro mě nové ztvárnění runic S.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Problém vyřešen. Idea  Doporučuju neměnit v SH3 Commanderu v SH3 Options položku "Sound effects" Embarassed  Embarassed  Embarassed


Citovat
Příspěvek Audigy 1 - pískání a rezonace zvuku 
Ahoj námořníci, mám problém s SH3, na starém pc se to nedělo, nyní když jsem v externím pohledu, spec na hladině, tak mi zvuk píská, rezonuje, chrčí atd... padá při tom framerate (sestava s core2duo, 2gb ram, x800 gto grafika). drivery zvukovky mám stále stejné, dříve to nedělalo. nevíte někdo co s tím? na audigy 1 už drivery nějak nemůžu splašit. Děje se to i s SH4 někomu???? Včera jsem si SH4 objednal a moc se bojím, abych nebyl ve stéjném "srabu" jako nyní. btw dá se už u SH4 měnit rozlišení? u SH3 mi to nejde.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Audigy 1 - pískání a rezonace zvuku 
GabelCZ napsal:
btw dá se už u SH4 měnit rozlišení? u SH3 mi to nejde.


http://www.silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?t=55 Wink



Naposledy upravil mysak_bob dne 28. 03. 2008, 13:40, celkově upraveno 1 krát.

_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jj tohle jsem nakonec také našel, spíš mě pálí ale ten zvuk. zkouším poslední drivery a modlím se Smile

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: Problemy se zvukem 
Zdar námorníci !
Coudy napísal:
Coudy napsal:
Zdravim vsechny morske vlky.Pred par dny sem si poridil(origos) SH 3.
Ale mam problemy se zvukem.Pokazde kdyz zasahnu jakoukoliv lod,a ona exploduje,nebo pri narazu na dno,nebo kdyz dosanu zasah,popripade pri jinych ¨silnych a necekanych zvucich¨ ci explozich mi zacne  strasne chrcet zvuk,ten co ma doprovazet onen efekt vybuchu-narazu.Pouze na hladine na mustku nejde sliset.To chrceni je hruza.
Hru sem uz opakovane reinstaloval,opatchoval,dal nove kodeky,dal starsi kodeky a NIC.
A navic obas kdyz ten chrcivi zvuk zacne tak obcas hra padne a PC se restartuje.
Znateli nekdo pomoc ci nazev adekvatnich kodeku ci jine veci poradte.
Dekuji

A aj ja som kedysi problém so zvukom a padaním hry, skúšal som všetko možné odinštalovať, kúpil som si origo hru( Embarassed  Embarassed ), dal kodeky a pod.
Až som sa rozhodol kúpiť dve ramky 512 (len pre info. Kingston).
 Surprised  Surprised A od vdedy (musím poklopať klop, klop  Very Happy ) mi to fakčí !!! Cool  Cool na všetkých doterajších modoch (GWX, GW, WAC, NYTW....).
Čiže keď už si fakt niesi istý COUDY kúp si nové ramky (najlepšie keď výsledná veľkosť bude 1024 !!!). A zaručene ti to bude šlapať!!! Kapitan !

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.