Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Theatre of War
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Theatre of War 
Paří to někdo?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Chcel by som ale nemam na to PC Sad Mam aj orig. CD ale hrat to nemozem Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Hmm. To mě povídej. To je tak náročný? No grafika je tam opravdu dobrá. Teď si zakoupím Afriku. Cenově už to jde. Jinak už klasický Divadlo už mám projetý celý. A můžu říci, že je to teda maso. Zatím´teda jen na nejlehčí obtížnost. Jestli to někdo zvládá na nejtěžší, tak teda upřímně smekám. Jen by to chtělo se naučit dělat kampaně. To by byla špica. Ale na mě je to v tý angličtině moc složitý.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Minimálne požiadavky
Windows XP
Pentium IV 2.6 GHz / AMD Athlon 2.0 GHz
128 MB GeForce 5700 / Radeon 9600
1 GB RAM
DirectX 9 compatible Sound Card
3 GB Hard Drive Space
DVD-ROM

Odporúčané požiadavky
Windows XP
Pentium IV 3.2 GHz / equivalent AMD Processor
256 MB GeForce 6800 / Radeon x850
2 GB RAM
DirectX 9 compatible Sound Card
3 GB Hard Drive Space
DVD-ROM

Nieje to take narocne. Mne by stacilo zvecsit o 500Mb Ramku a novy procesor. Potom by to mozno islo.
Hra vyzera super aj mapy su dost velke.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Nějak tady ty Amíky nemůžu zdolat

Tady jsem rozcupoval jejich útok



_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Olde co je to za hru ?... o co tam jde?možnosti a podobně,....předem dík.vypadá to zajimavě

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
A co strejda google? Neni jednodussi si precist nekolik recenzi nez Oldu nutit, aby napsal novou?  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to už sem udělal spíš by mě zajímalo jestli to stojí za to...

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Myšáku, pokud můžu, tak rád odpovím, páč jsem na všechno strašná lama Surprised, tak dovedu i já ocenit, když má se mnou někdo trpělivost  Smile
Ke hře: Je to strategie WWII. Velíš jednotkám v jednotlivých kampaní za Polsko, Francii, Rusko, Spojenci i Usa a samozřejmě Německo. Je to dost mazec. Tři obtížnosti. Projel jsem všechny kampaně na nejlehčí obtížnost a potil jsem se a potil. Některé až na kolikátý pokus. Teď jako poslední jedu za Němce a jsem u jedný mapy pěkně zaseklej a nemůžu ty Amíky zdolat. To je ten screen ze zimy. Grafika je dobrá. Není to žádná šlehaška a dá dá se to hrál i online. To je na co jsem si vzpomněl. Pokud chce někdo vědět víc něco konkrétnějšího, tak se ptejte.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Oldo, to vis, ze muzes  Wink
jen jsem ti chtel usetrit praci. Vicemene, co jsi napsal je v recenzi na bonuswebu.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Jasně, vím. Třeba tady je něco: http://www.hrajte.cz/produkty/pc-hry/strategie/theatre-of-war Tu pravou recenzi už nemůžu najít. Přeci jenom už vyšla 2ka Afrika a teď Kursk, tak je to nějaká doba. Ale abych nezdržoval a odpověděl Sharkovi, na což jsem prvně zapomněl. Mě osobně se ta hra líbí a synovi taky  Very Happy


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
ToW vypadá dobře, ale řekl bych, že v hratelnosti jej stále překoná Combat Mission. A pokud nepočítám poslední díl, tak je CM vhodné i pro dost zastaralé PC.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Stáhnul jsem si demo Kursku. Stojí to za vyzkoušení. Grafika je zase o něco dál. Hratelnost je dobrá. Navíc je už zabudován generátor misí přímo v hlavní  menu nabídce.


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak děkuji oldovi za menší recenzu ...vypadá to skutečně dobře asi do toho pujdu

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
äle jak se tak ívam tak ten combat mission neni z ww2 to zase ztácí svoje kouzlo

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.