Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 28 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 49, 50, 51  Další
Screenshots Galerie
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Re: No tohle..... 
Voren napsal:
messer napsal:


Tohle se mi stalo pri normalni hlidce....ze by hodne Schnapsu?


no já mám dojem, že se tohle stává po loadu (možná i vícenásobném) pozice kdy byla ponorka pod vodou, stačí znovu nastavit hloubku a je to opět jak má být Wink .  Jinak v normální hře "bez loadování" jsem to ješte nezažil a je rozumné ukládat pozice kdy je ponorka na hladině.
mne sa zvykne zase hned po loade stat ze mi bilkaju svetla,praskaju skla na budikoch,pocut treskot atd,atd...ako pi utoku hlbinnymi bombami...haluz


_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
To se mi stává když na mě sypou nálože, tak popraskají budíky atd...A po savu a pak loadu pro věrnost se ti to vysype znovu

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Buggy napsal:
To se mi stává když na mě sypou nálože, tak popraskají budíky atd...A po savu a pak loadu pro věrnost se ti to vysype znovu
To se mi taky casto stava,ale za chvili to prestane a poskozeny nejsem..... Twisted Evil


_________________

Nejhorší je srážka s blbcem.....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: No tohle..... 
[/quote] mne sa zvykne zase hned po loade stat ze mi bilkaju svetla,praskaju skla na budikoch,pocut treskot atd,atd...ako pi utoku hlbinnymi bombami...haluz[/quote]

Tohle mě dělá taky pravidelně při každém loade...


_________________


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek Re: No tohle..... 
Merlin napsal:
mne sa zvykne zase hned po loade stat ze mi bilkaju svetla,praskaju skla na budikoch,pocut treskot atd,atd...ako pi utoku hlbinnymi bombami...haluz

Tohle mě dělá taky pravidelně při každém loade...

jojo taky jsem se stim setkal po loadě to zabliká a vysype se sklo z budíků.....poprvé jsem si myslel že na mě útočí nějaká neviditelná loď, ale asi to bude jak už tu je napsáno.... Cool



Naposledy upravil Kriechbaum dne 28. 04. 2008, 10:29, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Starší obrázek z ligové hry....v tomto stavu si ten Small T v klidu odplul...




_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Hornisse napsal:
Starší obrázek z ligové hry....v tomto stavu si ten Small T v klidu odplul...

 Laughing  Laughing  Laughing
Tak aspoň se posádka pořádně ohřála  Laughing  Laughing  Cool


_________________
Tak tohle je moje kráska:

"U-556" Typ: VIIC Rok: 1941.............Kariéra: U-556 uskutečnila 2 plavby:
Kapitán: Kptlt.Herbert Wohlfarth......................1. 1. Května 1941 - 30. Května 1941 - Přesun z Kielu do Lorientu
Flotila: 1. Unterseebootsflottille.......................2. 19. Června 1941 - 27. Červana 1941 - severní Atlantik
Stavba započata: 2.1.1940...............Potopeno lodí: 6 plavidel o celkové hmotnosti 29 552 GRT potopeno,
Spuštěna: 7.12.1940................................................1 loď o hmotnosti 4986 GRT poškozena.
Zařazena do služby: 6.2.1941
http://magda.clanweb.eu/main.html
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
(GWX 2.0+ - niaky ten mod)Tak si plavam popri Gibraltare a neda mi nepozriet sa co v nom stoji..Nehybny ciel je predsa len nehybny nie?Aaaaa? co nevidim???BB NELSON!vravim si parada...No a bol...
 titanic .



Zhodou okolnosti som dostal v dalsej patrole navstivit sektor blizko Gibraltaru a dako ma tam zase dovial vietor..tak sa idem mrknut co nove a na moj udiv vidim ako Tomici vyzdvihli Nelsona z morskeho dna comu som sa ani tak nedivil ako tomu ze na dne zabudli delove veze Surprised .asi to bolo pre nich naraz vytahovat pritazke Question .








Rozdiel len teraz - OLC GUI
                           OLC ubermod



Naposledy upravil Otto Kretschmer dne 02. 05. 2008, 16:43, celkově upraveno 1 krát.

_________________
"Neprajte si, aby to bolo ľahšie,prajte si, aby ste boli lepší!"



Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ano, i s tímto se dá přežít (jeden sud za záď, po chvíli jeden přímo na příď a další za nějakou chvíli opět za záď)....trup vydržel v tomto stavu i 30m Cool




_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
( kua z čeho oni ty VII dělaj... Evil or Very Mad   Smile )


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hm, mě spíš dostal ten zachycený chat...Thomsen si zase hrál na Kretschmera. Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Sarroth napsal:
Hm, mě spíš dostal ten zachycený chat...Thomsen si zase hrál na Kretschmera. Very Happy
Thomsen se schovával poblíž stojícího Empiru kam se v zoufalství uchýlil i já a rozzuřený DD to vysypali i nad něj Very Happy


_________________


"Kdo není ochoten bránit svoji svobodu, nesmí se divit, že mu čas od času pod oknem zaparkují cizí tanky."
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
Ja se poseru ta Sedmá má zpekla štastie. Mne stačili dva zásahy posledne a ende. kuaaa Mad


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
kamikadze napsal:
Ja se poseru ta Sedmá má zpekla štastie. Mne stačili dva zásahy posledne a ende. kuaaa Mad


je to asi jak kdy - zažil jsem kobercový bombardování a přežil, onehdy jeden dva sudy a šel jsem ke dnu ...
těžko říct čím to je ... třeba bug nebo hra losuje o černého petra  Laughing


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hans Eckelhaft napsal:
kamikadze napsal:
Ja se poseru ta Sedmá má zpekla štastie. Mne stačili dva zásahy posledne a ende. kuaaa Mad


je to asi jak kdy - zažil jsem kobercový bombardování a přežil, onehdy jeden dva sudy a šel jsem ke dnu ...
těžko říct čím to je ... třeba bug nebo hra losuje o černého petra  Laughing

ee Hansy!Sedmička ma kvalitni kapitani Cool  razz  razz  razz


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 28 z 51
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 49, 50, 51  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.