Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 14 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 24, 25, 26  Další
Otázky, tipy, rady, návody
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Setlere, já ty letadlové lodě potkal, když jsem byl na lovu na Západních přístupech ještě předtím, než mi OKM úkol s jejich potopením udělilo. Měl jsem z toho svazu obrovskou radost, protože jsem asi 3 týdny nemohl potkat jedinou loď. A pak jsem vyčenichal 3 letadlové lodě Laughing

Pomocné křižníky jsem našel u Faerských ostrovů.



_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tupoun napsal:
Ona ta letadlovka kotví v Plymouthu a v tu chvíli, kdy ji potopíš ten přístav zmizí z mapy a zůstane jen letiště.
Pomocné křižníky kotví ve Scapa Flow, jsou tam vždy tak tři, stačí počkat, až postupně vyplouvají. V přístavu mi je to nechtělo započítat (to samé ta letadlovka).


Díky za radu. Jak budu mít čas, tak se do nich pustím.


Citovat
Příspěvek  
Milane, je to smutný, ale je to tak, taky mi to vadí. Doufám, že se časem urodí něco co tento nedostatek valně opraví


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
To Setler:
Ještě doplním, že ty křižníky vyplouvají ze Scapa tím směrem co má Sepp na mapě ty omalovánky Laughing , abys nečekal na druhé straně Wink .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Ahoj mam problem s vytvařením nových misi v editoru, když si přidam ponorku mam tam zaple AI a nevim jak jej přepnout na HUMAN, neporadí někdo? dik.
Napištemi na mejl jak to udělat mirekjerabek@seznam.cz Question


Citovat
Příspěvek  
Včera sem si koupil sh5. S tím že to nebude něco extra sem se smířil ale že to bude tohle tak to sem nečekal dělám misi těch 50000 tun u toho pobřeží dvě obchodní lodě jsem potkal za týden a to sem kousek od přístavu. Pak jsem potkal dva torpédoborce ty sem chtěl zničit ale nezničil. Důvod :
1.citlivost myši mi naprosto nevyhovuje je příliš citlivá
2.torpedoborec je před mnou tak 356 stupňů a dráha tam není a mám ho zamkleho dělal sem to pětkrát a písmenka z klávesnice začínají pomalu lítat z klávesnice (zvlášť kdýžho torpedo mine o metr)
3.tichý chod nejde ten pirát je pirát když mi nechce zapnou tichých. Já sem velitel snad ne.
Zpět k problému potřebuju poradit hlavně s tou citlivostí.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
OT: asi malo ctes forum, ze jsi se nenechal odradit  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to majklvorisek:
Ten tichej chod ti "pirát" zapne až ho to naučíš. Je to vlastně extra tichej chod...bonus na víc. Normální tichej chod se zapne automaticky při útoku. Taky mi chvíli dalo, než jsem na to přišel. S modama na interface a grafickýma prkotinama to neni tak špatný. Chce to trochu času... Rolling Eyes



Naposledy upravil mysak_bob dne 11. 08. 2010, 14:44, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
myšáku, prečo to toľko skespse. Neber mladým a novým záujemcom elán do hry. Aj keď s Tebou plne súhlasím, že SH-5 je totálny aušus a zmätok, ktorý nemá v serii SH obdobu o čom sa presvedčil aj ja sám. Predsa len pri použití pár modov, za ktoré vďačím tomuto  foru sa to dá akotak z dávkou trpezlivosti hrať. A až potom človek ocení nádheru a parádu SH-3 a zvlášť tWG a hry online. Ale o tom idem písať do SH3.


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Já věděl ze to je na nic ale chtěl sem hrát sh5 proto ze tam můžu chodit po ponorce dávat rozkazy atd. jen mě naštvali ty torpédoborce ale hlavně ta citlivost myši se kterou se mi hůř hraje taky vím že sh3 je lepší sám ho mám a hraju.


_________________
Zamiřit vystřelit a pak jen sledovat divadlo
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
majkle presne pre ten istý dôvod som aj ja vyhodil 40 euráčov a výsledok bol taky, že som si aj napriek svojím životným skúsenostiam potom nadával do volov. Laughing


_________________
Hogen
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Volba kapitána v opakované resp. paralelní misi 
Ahoj kapitáni. Měl bych poněkud podivný dotaz, již jednou jsem zde položil podobnou otázku, zřejmě nikdo neměl zkušenost. S odstupem času se tedy ptám znovu: Je povinné vybrat kapitána pouze ze jmen které hra v úvodu nabízí (např. Entwickler) nebo je možno vložit  reálné jméno svého favorita? A je možno mít rozehrané dvě kampaně střídavě? (Já a syn, já  večer a v noci, on odpoledne s jiným kapitánem (pochopitelně pod mým účtem a heslem). V SH3 a 4 to šlo. A i já bych se rád odpoutal na chvíli od Středomoří - hra se nějak divně zbláznila a místo lodí na mne u Malty útočí mraky ponorek... Myslím, že tolik jich ani Hitler neměl za celou válku. AI se zřejmě pomátla.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Tuhle otázku jsem nezaregistroval. Jasně že si Milane můžeš zvolit jméno kapitána dle chuti a fantazie. Btw Entwickler je vývojář. To je nějakej vtip, ne? Smile
Spustit současně dvě kampaně jsem nezkoušel. Ale nic Ti nebrání to vyzkoušet. Jen si zazálohuj složku "SH5", kterou najdeš v dokumentech.



Naposledy upravil Sepp von Ch. dne 07. 09. 2010, 16:45, celkově upraveno 1 krát.

_________________
U-552
Rudý ďábel-lovec tankerů!

"Každý ponorkář zcela jistě v srdci cítil záři širého moře a úkolu, jenž mu byl svěřen, cítil se bohatý jako král a s nikým by své místo nevyměnil."

"Heslo U-Bootwaffe: Jsme solidní firma."

Velkoadmirál Karl Dönitz
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Seppe, není to vtip. V úvodu hry je několik přednastavených jmen, které si můžeš zvolit. Já mám právě Entwicklera, když jsem chtěl nastavit jméno svého vzdáleného příbuzného Kurta Hammlera který opravdu na ponorce sloužil (ale už nikdo neví jako co) dost to odmítalo vzít na vědomí. A s tím dotazem na dvě kampaně - v SH3 a 4 mám vše u sebe na počítači a zabírám svůj diskový prostor. Nevím jestli nezaberu nepřípustně prostor přidělený serverem - nebo to nemá vliv? To právě nevím.


_________________
nemám
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger

Citovat
Příspěvek  
Já už tedy nevím jak přesně, ale určitě jednoduchým způsubem, jsem si zvolil jméno kapitána "Oskar Tupoun" a jsem tak vedený i v tabulce hráčů.
Myslím, že jsem prostě jen vymazal to Entwickler, napsal Tupoun a potvrdil, žádná věda kámo. Very Happy



Naposledy upravil Tupoun dne 07. 09. 2010, 20:45, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 14 z 26
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 24, 25, 26  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.