Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
SH3 warship mod 3.0
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Tak už jsem tomuto modu přišel na chuť. Proplouvám nezranitelně atlantikem a ničím jednu loď za druhou. Surprised
Akorád mám jeden dotaz. Mám aktivovovanou skupinu G-1 a nemužu si v doku koupit ponorku IXd2 čili Bismark. Crying or Very sad
Jsem teprve na začátku roku 1940 a Bismark byl uveden do provozu až v srpnu 1940. Myslíte že proto ho nemůžu koupit Question


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
však klid on se ti tam nějak ke konci roku 1940 ukáže..akorát je to mrtě drahý

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
Prosím Vlky o pomoc. Tak se v tom War Shipu hrabu už nějaký den a moudrý z toho vůbec nejsem. Nějak se na ty lodě ve hře nemůžu dostat. Pro ukázku co mám aktivovaný v JSGME. Tak nevím co dělám blbě. Díky.


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud hraješ původní verzi SH3 (bez jiných modů), tak nevidim problem. Akorád mě udivuje že v levém poli JSGME nemáš na výběr skupinu GII a GIII


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Po dlouhé době jsem se podíval sem na forum a zaujal mne natolik SH3 warship mod 3.0, že jsem oprášil SHIII.
Že je to arkáda mi celkem nevadí.
Tvůrci mod udělali co nejjednodušeji.
Že se dá střílet jen z předních děl ? budiž, ale chybí mi zaměřovač u protiletadlových děl čí kanonů.
Mám ale jeden velký problém!  Mad
V průběhu mise občas potřebuji přerušit hru. Uložím ji a ukončím (jsem uprostřed oceánu v dohledu není loď či pevnina). Pak ale nejde znovu načíst a hra mi padá. Načíst jde jen když jsem v přístavu před či po misi.
Máte taky takovou zkušenost?
 Question
Mimochodem mám upravenou čestinu do tohoto modu.
Bude-li zájem zveřejním

 Cool


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Jo jo přesně to samé se mi děje taky. Zkoušel jsem tomu nějak zabránit, ale nic. No, hold musíš jed misi na jeden zátah. Confused


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Dá se nějak změnit místo ukládání misí Question
Oficiálně se to ukládá do C: dokumenty\SHHIII


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Tak jsem vyzkoušel všech 9 lodí!
Tleskám tvůrcům.
Pokud bych to uměl určitě bych to vylepšil:
možnost ovládání všech zbraní
zaměřovače na všechny zbraně
ovládání levého či pravého motoru samostatně
natáčení torpédometů před výstřelem
průřez lodí podle originálu
mít okolo sebe bojové uskupení s možností jim zadávat úkoly? atd.

Nejhůř se mi bojovalo s letadlovou lodí. Těžko se sní manévruje a kanony mají omezený rádius.
Hlavně mne dostalo, že se tu objevil prototyp vrtulníku Fa-223 Drache.


_________________
33. flotila
von Paulus prodaction present:
CZ pro tGW a GWX
Čeština pro SH5 v-1.2: SH5v-1.2-CZ
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
mám problém.. ked som spustil tento mod, nacitalo mi to a hned mi to spadlo.. uz neviem co s tym mam robit.. :-( mam ten mod spustit s tgw?? lebo skusil som to na verziu 1.0, aj na 1.4 a stale to nejde.. nevedel by mi niekto s tym pomoct??


_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Máš správnou verzi Warshipmodu? Existuje na základní verzi SH3 nebo na GWX Smile


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Záleží na tom co jsi na co nainstaloval, jsou dvě verze tohoto módu, jedna je pro čistou instalaci SH3 v1.4 a druhá je pro mód GWX3. S TGW ti to rozhodně nebude fungovat..... Wink


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Právě to jsem právě napsal (možná nezřetelně) Very Happy


_________________



Správný kapitán, jde ke dnu i se svou lodí.-Ono to u ponorek většinou ani jinak nejde Very Happy
U-BOOT VIIB U53 kapitán Ernst-Gunther Heinick
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Mam obe verzie modu. WSM3.0GWX3.0 co podla nazvu som tusil ze to bude kombinovatelne, len som nevedel.. a potom mam tu druhu verziu na 1.4.. aj ked to tam hodim, mod aktivujem, nejde mi..


_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Pombocz, já když to začal psát, tak tam ten tvůj příspěvek ještě nebyl, byl jsi zkrátka rychlejší než já :-)))

Ludinko, jakou máš verzi hry?


_________________

Intel C2D E8400 4GHz
RAM Kingston 4GB
VGA GIGABYTE GTX 560 Ultra Durable 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
no mal som cistu instalaciu, potom som to patchol, na 1.4.. skusil som tam dat ten mod a nejde.. tak som to odinstaloval a skusil spravit odznova.. a teraz sa mi patch nechce nainstalovat.. jaj.. asi ten pocitac rozmlatim.. moze to robit ze mam win7??


_________________

____________________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 10
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.