Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
SH3 a WIN Seven (7)
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
Hlavní problém je že SH3 je prostě fixlé na poměr 4:3. Existují prográmky které sice zvednou rozlišení na např 1280 x 1024 či 1600 x 1200, ale není prostě způsob jak SH3 rozeběhnout např v 16:9 či 16:10. A to ani v okně, stále bude poměr stran 4:3.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Ahoj všem mám problém s hrou začla mi padat dospěl jsem do 26 patroli a zmněnili mi základnu na Bergen. Zhruba od této chvíle mi hra začla padat jakoby v severním moři byli nějaké vady či co zhruba po 5 minutách hraní.
Nic to nehlásí jen že program byl ukončen má někdo něco podobného (dotedka to šlapalo v pořádku přeinstal nepomohl)

PS:mám OS win 7 64 ultimate



Naposledy upravil Alois-cz dne 07. 03. 2011, 15:18, celkově upraveno 1 krát.

_________________




Kdokoliv by sáhl na mojí svobodu , vytrhl bych ze zdi cihlu i kdyby tomělo být holou rukou a tou cihlou bych ho umlátil (T.G.Masaryk)
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Mám stejný OS a hra funguje bez problému i v severním moři


_________________


Rychle a stylově.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
zdravím. Mám Win 7 profesional hra sa nainštaluje mám patch 1,4 úvodné intro sa rozbehne v pohode a potom mi vypíše že SHIII prestal pracovať. Mám Ati HD 550 series ... veľmi prosím o radu. rozlíšenie som dal na 1260x780

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
pokud mas dostatecny HW, tak by to mohlo byt: kodeky, ovladace, spatna instalace atd...
Zkus si to tady procist, urcite se dozvis vic.

Jeste mne napadlo, instaloval jsi to pod admin uctem?



Naposledy upravil mysak_bob dne 16. 06. 2011, 12:49, celkově upraveno 2 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek správa 
Priznám že nie som až tak zbehlý v tých všelijakých úpravách na starom PC kde som mal Xp to išlo nádherne

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Je nutné nejen instalovat jako správce, ale i hru spouštět jako správce....


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
už som to rozbehal :-))) supeeeeeeeeeer dííííky

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
tak v "novych catalystech - 11.6" je uz volba - Enable GPU scaling. Po jeji aktivaci lze SHcko spoustet i v mem nativnim rozliseni 1680x1050.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek w7 
Ahoj, tak mam obdobny problem, jako tu jiz byl, ale bohuzel jsem nenasel jeho reseni... mam 64bit w7.... po umorne praci se mi podarilo shIII nainstalovat a spustit, ale kdyz je spustim, nabehne intro, pak loading a po loading mi to ohlasi, ze shIII prestall spravne pracovat a konec.. moc moc prosim o nejakou podrobnou radu (nejakou jak pro blbce) co  s tim... predem vam vsem velice dekuji, ruza91 Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad


Citovat
Příspěvek  
pravé nyšítko -> vlastnosti -> záložka kompatibilita -> zatrhnout "Spouštět jako správce"  Mad



Naposledy upravil aaron2 dne 15. 11. 2011, 12:53, celkově upraveno 1 krát.

_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek problem s nahranim savu (win 7) finta? 
Je tu aj samostatná sekcia problémy so sejvami, ale rozhodol som sa to dať sem lebo mi to fungovalo len pod win 7.
Môj problém bol podobný ako tu viacerí popisovali; nahrával som uloženú pozíciu uprostred hliadky a po načítaní hra spadla do windowsu, pričom sa objavila chybova hláška (SH3 prestal pracovať a program bude ukončen) takto sa to dialo aj niekoľkokrát. Riešil som to načítaním predchádzajúceho sejvu no to často bolelo hlavne ak sa mi vydaril útok a musel som ho opakovať, pretože ten nefunkčný sa vymazal.
Finta fň: pri loadingu uloženej pozície som stlačil alt+tab objavil sa mi windowsácky kurzor no načítacia obrazovka stále bežala, loading sa dokončil a očakával som spadnutie hry. Zhodilo ma to do windowsu, ale bez chybovej hlášky a ked som sa vrátil do hry tak všetko fungovalo a mohol som pokračovať. Vyskúšajte možno sa podarí aj vám haluz  Rolling Eyes

patch 1.4b
GWX expansion


Citovat
Příspěvek Win 7 
Zdravím Kapitáni,
Měl jsem problémy s instalací SH3 na Win 7. Pročetl jsem toto fórum, ale moc mi nepomohlo. Tak jsem hledal i na ostatních především zahraničních webech. A jeden návod mi pomohl.
Takže:
1)    Hru jsem instaloval do vlastní složky umístěné na disku(C:\ponorka) název složky si můžete sami zvolit.
2)    Naistaloval patch 1.4
3)    Hru ošetřil
4)    Naistaloval GWX
5)    Instaloval češtinu GWX


Intel Core i3 2,4GHZ ,  3GB RAM,  ATI Mobility Radeon  HD5470 1024MB, Win 7 64-bit


Citovat
Příspěvek  
nejak nechapu, co je na tom tak zvlastniho
ja to mam nainstalovano obdobne, at uz tGW nebo GWX, ve standardni lokaci a no problem



Naposledy upravil mysak_bob dne 16. 03. 2012, 21:57, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Je možné, že win 7 neumožňuje instalaci více her, podobné problémy jsem měl při instalaciIL2 Sturmovik, kdy klasická instalace z CD nebyla možná.... SH3 i SH4 na win 7, ale bez problémů.. enšuligenzí... 7x cheers .. udělá s gramatikou svoje  Mr. Green


_________________




"Ať už je tahle válka krátká nebo dlouhá," řekl Morell opět po chvilce zadumání, "bude se nám zdát nekonečná."- KRUTÉ MOŘE, N. Monsarrat
"Jen blázni vyplouvají do Atlantiku... A ještě větší do Středomoří!"
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 5 z 7
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.