Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Oprava ponorky
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Oprava ponorky 
Confused Zrdavím všechny mořské vlky.Mám jeden problemek.při utoku na konvoy mě zaměřil destroyer,vysypal na mě pár wasser bombe:-)a už sem nabiral vodu.To je jádro tzv pudla,šel sem dolu s U-boatem jak šurt..jak nastavím vyčerpání vody a vubec opravu?Opraváře sem měl všechny i dustojníka a poslal sem je na pomalu zatopený usek a nic..takže to dopadlo na dno v 3OO metrech s VIIB nebylo co řešit  čili death.Dík předem  Crying or Very sad


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Pokud jsi měl plně obsazenou opravárenskou četu a ponorka se neopravovala, nejspíš je to jednou z těchto příčin:
A) máš zapnutý tichý chod ( posádka neopravuje )
B) posádka byla příliš unavená ( u ikony námořníka je červený vykřičník )

Jinak tato infromace je obsažená v manuálu, doporučuju si ho přečíst Wink


_________________


33.flotila | Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Omluva,děkuju.Dobrý lov. Wink


_________________
"Není hanba prohrát se silnějším soupeřem,ale je hanbou prohrát se soupeřem kterého jsi podcenil"
......"Nemyslíš,netrefíš".......






"Štastný lov a tučnou kořist...vám přeje Mathias Kaiser z U-209.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Strana 1 z 1
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.