Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Problém s 3D enginem
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém s 3D enginem 
Už poněkolikáté jsem reinstnul hru spolu s patchem 1.4b a na to eště ošetření, ale pořád mi to při spouštění SH3.exe píše "Error - Can not initialize 3D engine" CPU:AMD Phenom X4 2.2GHz, MB: ASUS M3A78-EM,RAM: 4GB, CPU: nVidia 8800GT 1GB

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek problem 
Zkusil bych starší ovladače grafické karty Idea

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
tim to nebude
mam 8800GTS512 a pod XP to jede v pohode i na nejnovejsi

divam se, ze mas 4GB RAM, takze bych spis hledal problem ve Vistach, prip. kodecich atd

EDIT: zkus smazat intro, jestli ti to nepomuze



Naposledy upravil mysak_bob dne 09. 04. 2009, 09:55, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Graficky ovladače mám nejnovější, oper. systém Win XP Profesional. Nevim jaký intro si myslel, ale bez "Intro.dll" to nejde a když odstranim z .../data/Movies/Intro ať už celou složku nebo jen to jedno video, pořád to hlásí to samý (Can not initialize 3D engine). Btw. jaký kodeky si měl na mysli? (popř. link by nebyl od věci) dík.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
Přeinstaluj DirectX 9.0c...
stáhni si nejnovější http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&DisplayLang=en.
Měl jsem kdysi stejný problém...



Naposledy upravil Rudla dne 09. 04. 2009, 13:31, celkově upraveno 2 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Zkoušel sem novej directx z toho odkazu, ale i po restartu mi to hlásí stejný problém Sad

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=21373&highlight=initialize++engine#21373

příspěvek: 25. 12. 2008, 06:41

...přeci jen bych šel po těch ovladačích, za zkoušku nic nedáš, není karta jako karta.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
ok máte pravdu...pro nVidii jsem vyzkoušel ten starší ovladač z inst. CD (nevim jaka je tzo verze) a opravdu to funguje, původně (ještě tim "Can not initialize 3D engine") jsem používal verzi 182.22, ted už je nová 182.50, ale myslim že problem bude pretrvavat i s novou.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Problem Can not initialize 3D engine 
Prosím vás o pomoc nemôžem spustiť hru vždy mi vypíše tu istú vec Can not initialize 3D engine. Dal som na vaše rady zmenil som DX aj verziu ovladača na nvidia. A stale tento problém pretrváva som už bezradný. Za pomoc vopred ďakujem.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
co mas za grafiku?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
geforce 9800GT

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
zkus laborovat s ovladacema, bud puvodni z CD/DVD co jsi dostal ke karte, nebo naopak nejnovejsi

EDIT: a toto jsi zkousel?
http://silenthunter.cz/forum/viewtopic.php?p=21373&highlight=initialize++engine#21373



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 08. 2009, 17:10, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
skusal som co mam na cd a nefunguje skusim este ten najnovsi skusil som aj vymazat tie dve ikony ale to nepomohlo

dal som teraz tu novu verziu a stale nic



Naposledy upravil mysak_bob dne 25. 08. 2009, 17:37, celkově upraveno 1 krát.
Naposledy upravil nepojan dne 25. 08. 2009, 17:12, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
jakou mas verzi tech starych ovladacu?


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Nový ovladače + nový DirectX, ideálně starý ovladače kompletně odinstalovat...



Naposledy upravil Rudla dne 25. 08. 2009, 17:40, celkově upraveno 1 krát.

_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.