Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 3 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
Mount & Blade aneb trocha středověku
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek  
už někdo zkoušel ten mod na pana prstenů? Smile


_________________
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
vinniczech napsal:
už někdo zkoušel ten mod na pana prstenů? Smile


Já ne, ani ho nezkusím, k těmhle fantasy modifikacím mám odpor...


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Hele ja sem zatim na 7 urovni a delam Lordstvu messengera a hrdloreza  Very Happy (taky sem delal honaka krav,ale horsi praci tam snad ani nenajdete) a v tom svym hunatym kozichu vypadam jak predlozka u Sarrothova krbu  Surprised  ,takze screen poslu az se trochu vyslechtim  Laughing
PS:neco k bugu: trochu me u ty gamesy stve,ze se nezobrazi kolik mam sipu k luku a kdyz dojde k boji na sirem poli ,muzu lukem akorat tak fidlat koni po ohonu  Wink a proc nemam ve vesnici svou vernou(uplatnou) druzinu,minule me tam prepadli banditi a okradli me  Crying or Very sad zbyli mi jen podvlikacky  Laughing
PSS: neco k jazykum:s tou anglictinou taky uz nemam problem,furt klikam na prvni radek Very Happy Very Happy Very Happy
PSSS:neco k modum:Ta gamesa si zaslouzi jen historicke mody-kde je Zizka a vozova hradba  Mad     Wink  Very Happy


_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Mně se počet šípů zobrazuje vpravo dole, u šípu.

Klikat na první se né vždy vyplatí, občas tam, lumpové, místo Fight hodí Surrender  Very Happy


_________________


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Vpravo dole se objevuje pri boji,ale v inventari nemuzu zjistit kolik mi jich zbývá a nekonecno jich neni (furt tam mam napr. 25/25 a nic neubejva) i kdyz kameni se obnovuje (ale toho je vsude spousty ,ze ? Very Happy )

EDIT: tak uz vim,sipy se obnovuji a ten pocet je jen pro boj.Jen me predtim zmatlo ,ze nekolikrat po sobe sem nemohl pouzit luk ac sem mel sipy u sebe,asi nejakej buk jelikoz uz to slape jak ma.
Akorat uz misto luku pouzivam ostepy(vhodne i proti stitu),abych u sebe moh mit kopi,mec a stit  Wink .No a stejne ,co mam u sebe tu smecku tak to sejme za mne a co ne ,to smetu jizdou  Rolling Eyes


PS: koukam ze se nam valecnici prelejvaj na jiny forum Very Happy http://forum.mountblade-cz.com/index.php



Naposledy upravil Thomsen dne 27. 10. 2008, 10:08, celkově upraveno 2 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
mně to vždycky nahlásí náký chujoviny když dosáhnu 8. levelu a spadne to Crying or Very sad


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
to Wilhelm von Tiesenhausen : Tak na to te hned odpovim.....Maš piratku....ktera te pusti jen do 8 levelu....


_________________

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek  
Arle ono tak fungovalo a funguje "demo"(v "" proto, že se vlastně jedná o plnou hru která se plně aktivuje po vložení serialu(který je potřeba koupit)). To jen aby se případně nekřivdilo.  Wink


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Tak tahle hra mne jako jediná RPG chytla. Jestli je to tím ztvárněním bitev, nebo nevim. Ale nemůžu se od toho odlepit.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
At už je tu datáč!
http://www.gamespot.com/pc/rpg/mountbladewarband/index.html


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Heh a bude mít multiplayer  Wink  dáme bitvu flotil  Twisted Evil

Tedy je česky co by měl datadisk obsahovat : http://forum.mountblade-cz.com/viewtopic.php?f=3&t=483



Naposledy upravil Thomsen dne 24. 06. 2009, 13:56, celkově upraveno 1 krát.

_________________

Kde je podpora "Haunebu" . . . Herr Kaleun asi tam,kde je podpora SH od UBI.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Ligo SH3 budiž ti Atlantik lehký ....  Crying or Very sad


_________________

Viele Torpeden - Ein Schiff !!!

Ban them ! Ban them all !!!
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek šílenost!!! 
Jsem úplně hotov. Zapnu to v osm večer a jdu spát ve dvě ráno. nehrajte to! Návykovka jaxvině.


_________________




INTEL Core i7-2600 BOX 3,3GHz/6M, MB AsRock Extreme 64, RAM KINGSTON HyperX DDR3 1600MHz 16GB, SLI 2x ASUS STRIX-GTX960-DC2-4GD5, SSHD 1TB+380GB+1TB ex
24" LED ASUS VE247H, WINDOWS 10 64bit
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
a proto jsem to radsi ani neinstaloval  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
citace:
POZOR kdo vydrží prvních 5 minut je lapen!   Laughing


to Ravel: byl jsi varován, tvoje blbost.  Very Happy


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 3 z 16
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.