Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Problém: Jak najít "dojnou krávu" ???
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek Problém: Jak najít "dojnou krávu" ??? 
Přátelé kapitáni, kdo jste nekdy zkoušel Milk Cow mod nebo IuB, asi zánte problematiku s tím spojenou a sice to jak najít v té a té oblasti zásobovací ponorku.
Příklad: nácházím se na zpáteční cestě od břehů Ameriky, palivo sotva na návrat, všechna torpéda splnila svůj účel a tu mi přijde radiogram od BdU. Proženu to Enigmou a co nevidím: "...bla bla bla, od 1. do 26. června 1942 se bude v operační oblasti CD61 nacházet zásobovací ponorka U-460, bla bla bla..."
Náhle se mě zmocní chuť na tučnější kořist a rozhoduju se že si doplním zásoby, pohoné hmoty a střelivo. Ale problém je nasnadě, jak tu krávu najít???
Zkoušel jsem provést ponorku čtvercem cik cak tak hustě abych buď dohledností nebo sonarem pokryl plochu celého čtverce přiděleného U-460. Bylo 3. 6. 1942 ale zásobovací ponorku se mi nalézt nepodařilo Sad
nevíte někdo jak na to???


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Jak najít "dojnou krávu" ??? 
old_Mr_Grim napsal:
Přátelé kapitáni, kdo jste nekdy zkoušel Milk Cow mod nebo IuB, asi zánte problematiku s tím spojenou a sice to jak najít v té a té oblasti zásobovací ponorku.
Příklad: nácházím se na zpáteční cestě od břehů Ameriky, palivo sotva na návrat, všechna torpéda splnila svůj účel a tu mi přijde radiogram od BdU. Proženu to Enigmou a co nevidím: "...bla bla bla, od 1. do 26. června 1942 se bude v operační oblasti CD61 nacházet zásobovací ponorka U-460, bla bla bla..."
Náhle se mě zmocní chuť na tučnější kořist a rozhoduju se že si doplním zásoby, pohoné hmoty a střelivo. Ale problém je nasnadě, jak tu krávu najít???
Zkoušel jsem provést ponorku čtvercem cik cak tak hustě abych buď dohledností nebo sonarem pokryl plochu celého čtverce přiděleného U-460. Bylo 3. 6. 1942 ale zásobovací ponorku se mi nalézt nepodařilo Sad
nevíte někdo jak na to???


Tak to se mi jeste nepovedlo, ale dojel jsem k lodi,ktera plnila podobny ukoly, ale problem byl v tom ze me osidila o vyznamenani pro me namorniky:(

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek Re: Jak najít "dojnou krávu" ??? 
MichoCZ napsal:
old_Mr_Grim napsal:
Přátelé kapitáni, kdo jste nekdy zkoušel Milk Cow mod nebo IuB, asi zánte problematiku s tím spojenou a sice to jak najít v té a té oblasti zásobovací ponorku.
Příklad: nácházím se na zpáteční cestě od břehů Ameriky, palivo sotva na návrat, všechna torpéda splnila svůj účel a tu mi přijde radiogram od BdU. Proženu to Enigmou a co nevidím: "...bla bla bla, od 1. do 26. června 1942 se bude v operační oblasti CD61 nacházet zásobovací ponorka U-460, bla bla bla..."
Náhle se mě zmocní chuť na tučnější kořist a rozhoduju se že si doplním zásoby, pohoné hmoty a střelivo. Ale problém je nasnadě, jak tu krávu najít???
Zkoušel jsem provést ponorku čtvercem cik cak tak hustě abych buď dohledností nebo sonarem pokryl plochu celého čtverce přiděleného U-460. Bylo 3. 6. 1942 ale zásobovací ponorku se mi nalézt nepodařilo Sad
nevíte někdo jak na to???


Tak to se mi jeste nepovedlo, ale dojel jsem k lodi,ktera plnila podobny ukoly, ale problem byl v tom ze me osidila o vyznamenani pro me namorniky:(

Taky se mi stalo, že mi kravka osidila o uznání na základně... Evil or Very Mad  Evil or Very Mad


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
sou to hold krávy Very Happy
 lae jek je najít Sad ???


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
sou to hold krávy Very Happy
 lae jek je najít Sad ???


No zkusím je najít a pak poreferuju Very Happy  Very Happy  Very Happy Já je kvůli problémům s metálama a uznanejma BRT nehledal...
Ale tak mě napadá, zkus si snížit obtížnost a koukni se jestli se nezobrazí normálně na mapě, pak jí najdeš snadno. Je to jen nápad. Budu pátrat a dám vědět Very Happy  Very Happy  razz


_________________

Když vlk tak Grey Wolf
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
Narozdíl od jiných lodí...ponorky krouží, takže na nějaké setkání a pokec zapomen! Jdou zaznamenat jen vizuálně nebo radarem NE hydrofonem. Jednoduše jeď k tečce na mapě alespoň na 25 km jako u normálního přístavu.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
no ja si ji chtel prohlidnout Sad


_________________
Ponorky jsou bezpečnější než letadla...důkazem tohoto tvrzení budiž fakt, že je mnohem více letadel pod vodou, než ponorek ve vzduchu.

Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail ICQ

Citovat
Příspěvek  
old_Mr_Grim napsal:
no ja si ji chtel prohlidnout Sad

O nic jsi nepřišel. Právě jsem "navštívil" U 490, ale místo typu XIV tam pluje  cca 2000t parník (s modem Harbour Trafic bývá k vidění v přístavu). Prostě model této ponorky nikdo nevytvořil. Malá perlička: měl jsem doplněná všechna torpéda přesně tak jak jsem vyplul z domovského přístavu tj. včetně 4 FaT.


_________________

Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky ICQ

Citovat
Příspěvek  
No to zase není úplně pravda, ona jde potkat jen mrcha prostě jede a jede v kruhu a není to tak jednoduché...jinak model pro resupply u-boot je ... a ne jeden ;)




tady je mrška IX...



_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
SUPER !!  

Pomalu se taky chystám na šedé vlky (když už jsem si napsal takovej prima návod  Laughing  Laughing  Laughing )

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek ako je to stým dodelom ?? 
Zadr námorníci !
Ako je to s modelom dojnej kravy ??Z tohto som vyrozumel ,že je aj nejaký iný model dojnej kravy ako XI ,alebo nieje (keby to bol typ XIV to by bolo ono ! Cool  )?
A ak je prosím o link  Laughing  .

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek Re: ako je to stým dodelom ?? 
spieler napsal:
Zadr námorníci !
Ako je to s modelom dojnej kravy ??Z tohto som vyrozumel ,že je aj nejaký iný model dojnej kravy ako XI ,alebo nieje (keby to bol typ XIV to by bolo ono ! Cool  )?
A ak je prosím o link  Laughing  .


Dojná kráva je jen IXD.


_________________
<<<Ubisoft je jednička!


"Žít má cenu pro to, za co stojí umřít."
"Der beste Seemann war doch ich!"
________________________________________________________
Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Osobní složka
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek dojná kráva 
přirazil jsem k zásobovacímu parníku na Kanárech a nic, jakpak se vlastně provádí to doplnění, stačí jen připlout dostatečně blízko?

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
a tak Esc  Wink


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Já jsem neměl jedinný problém kravku najít... Píchnul jsem to do sektoru, našel radarem, hlídkou a hotovo. Akorát jsem u ní chtěl zastavit bok po boku ale ona se mi furt vrtěla a odcouvávala.... Grr... Takže prd a přes escape.... Vzhledem ke ztrátě vyznamenání ale jejich služeb nevyužívám. A je to ponorka IX D, jak psal Sarroth


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 1 z 2
Jdi na stránku 1, 2  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.