Obsah fóra Die Kapitäne - CZ centrum série simulátoru Silent Hunter
RegistraceHledatFAQSeznam námořníkůNámořnické spolkyHodnostiMedaileWeb Přihlášení
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Problém: SHIII spustim ale ne na dlouho
Autor Zpráva

Citovat
Příspěvek SHIII spustim ale ne na dlouho 
Nejak se to bude muset vyresit tak zatim vsem ahojky a lovu zdar

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek Re: SHIII spustim ale ne na dlouho 
marv napsal:
Nejak se to bude muset vyresit tak zatim vsem ahojky a lovu zdar


Kamikadzeho jsme rozchodili.... Rozchodíme i tebe..... Wink


_________________


ZÁKLADEM ÚSPĚCHU JE ABY SE POČET VYNOŘENÍ ROVNAL POČTU PONOŘENÍ....
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
No mě nějvíc dostává, že mu to blbne JENOM u toho Silent Huntera 3  Shocked   To máš nějak prokletý  Very Happy.
Aby jsme to nějak sesumarizovali , navhril jsme :

1) prach, ucpané vetráčky - nic takového nemá (že ne  Smile )
2) špatně nainstalovaná hra - x-krát reinstaloval, pořád to blbne
3) rozhašený systém - taky reinstalovaný
4) špatná kopie hry - jinde fungovala
5) ovladače - aktuální ? ( i když pochybuju že by nějaké starší ovladače vytuhávali zrovnika u SH3, i když známě počítače, že...)
6) laborování s hw - poslední možnost - Marve jestli to chceš vyřešit, tak ti asi fakt nezbývá než to co ti tady radí skoro každý...
7) slabý zdroj - ještě mě napadlo, jestli by to nebylo tímhle, přeci jenom přo větší zátěži a nekvalitním zdroji (např. EuroCase zdroje jsou celkem hnůj), by to    mohlo takhle vytuhávat



Naposledy upravil Der Führer dne 22. 05. 2007, 19:03, celkově upraveno 1 krát.

_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No ale ak nemá nikto v jeho okolí podobný HW tak neviem neviem.
Ja som tiež chcel vyskúšať iný HW, ale nikto ochotný v mojom okolí nieje kto by mal podobnú zostavu.

Zatiaľ to vyzerá u mňa že problém bol DVD.....úplne dokáže zajtrajší test


_________________


Pravidla fóra Rady ohledne psaní na DF Ponorkářův slovník Hledat
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu

Citovat
Příspěvek SH3 
No tak jsem prave prijel z Kolina a byl jsem informovan ze mame novou zakladni desku a ze to mam zkusit. Takze to pujdu zkusit a uvidime

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Takze byly vyzkousene ruzne varianty HW a vysledek stale stejny stale to nejde ted uz opravdu ta graficka karta

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
He he, tak po třičtvrtě roku hraní a 33ech misím na mě SH 3 začíná zkoušet fintu s výskoky do oken a včera prémiově s restartem počítače.... Se mi zdá, že půjdu uklidit disk a vyfoukat větráčky. V horším případě kompletní reinstal.... :/


_________________
Drauf und durch !!!


Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No vidis a mne to nenecha v online ani zahrat. Budu si muset asi koupit pres brachu nejaky notas a pak uz to bude konecne fungovat a budu moci parit.
Stejne je to ale zajimave ze mi to nejede kdyz hry ktere jsou mnohem narocnejsi nez SHIII mi jedou bez jedineho problemu i v plnych detailech. Uz z toho nejak sedivim jak si nevim rady.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
Marve, to bude asi špatná aura Smile - btw měnil jsi i tu grafiku ? Z tvého příspěvku chápu, že ne. A tam je možná jádro uboutu....


_________________
Jeli naše vůle dostatečně silná, nic nemůže selhat !
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu ICQ

Citovat
Příspěvek  
No nemenil protoze to neni muj compl a jsem tam jen jako prizivnik na nej. :-(
Ale bude se s tim muset neco udelat protoze ja uz konecne chci parit SH.
Bud si budu muset koupit jiny compl nebo notas ale hlavne nejaky na kterem to uz konecne pojede.

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
potrebuju poradit , kdyz nainstaluju SH3 tak ho normalne zapnu ale jakmile zacnu bojovat tak zacne sumnet zvuk a hra spadne , co s tim?????

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
rozepis se vic, verze, HW,SW ...


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
procesor  intel pentiun4CPU 2,8GHz ,512 mb ram ,grafiku NVIDIA GEFORCE 7600GS vic nevim

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail

Citovat
Příspěvek  
a verze hry? zaklad nebo patch 1.4b? nebo nejaky mod?
Pokud tam nemas patch tak ho tam zkus dat, taky zkus aktualni ovladace k grafice a zvukovce.


_________________
Chlapi, čtěte to forum. Je toho tady opravdu dost a často se ptáte na to, co tu je už popsáno. Děkuji


Pravidla fóra | Rady ohledně psaní na DF | Ponorkářův slovník | Hledat | Pravidla Ligy DK
Die Kapitane transport
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky

Citovat
Příspěvek  
zakladni verze a zadny mody a ovladace docela novy

Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:
Zaslat odpověď Strana 4 z 6
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.